Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cleoo View Post
    postoji mogucnost da zvezda bude izbacena u drugu ligu ali mislim da bi to bilo previse oni ce ove godine bez evrope i onako biti u velikim problemima

    Da živimo u normalnoj, pravnoj državi oni bi odavno bili, ne u drugoj, već u beton ligi kao Rendžers. Ali nažalost živimo u jadnoj, raspaloj zemlji gde je odavno sve trulo. Počev od najnižih do najviših grana društva.
    U Evropi to ne prolazi, kako su sejali tako sada ima i da žanju.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Karma policija.....
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Johnny View Post
        Karma policija.....
        "Otimaj titulu, kme, kme, kme..."
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Ne treba se radovati tudjoj nesreci, vec nauciti nesto na primeru komsija.
          Nadam se da je ova nasta stoka iz uprave svesna da moraju bar malo posteniji da budu inace i nas za par godina ceka slican scenario.

          Comment


          • Naigrali se dabogda u toj Ligi Šampiona kada se tako radujete tuđoj nesreći.

            EDIT: Ljubo, uvek si bio gospodin.

            Comment


            • Smirite se, zabole nas za ovo. Daj da dovedemo najpre Tubica Grobarcinu, Abubakara i uopste da puste Marka da dovede ono sto on zeli pa da licimo na nesto. Oni su zasluzili ovo ali o tome nema potrebe mi da pisemo. Ja samo hocu kad dodje neki Sirak na JNA da ga ljudski nabijemo.
              sigpic

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...sampiona/77908
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Smirite se, zabole nas za ovo. Daj da dovedemo najpre Tubica Grobarcinu, Abubakara i uopste da puste Marka da dovede ono sto on zeli pa da licimo na nesto. Oni su zasluzili ovo ali o tome nema potrebe mi da pisemo. Ja samo hocu kad dodje neki Sirak na JNA da ga ljudski nabijemo.
                  Sve pada u vodu ako Drina ode. Jedan od najboljih igraca Partizana od kako nas ja pratim

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Sve pada u vodu ako Drina ode. Jedan od najboljih igraca Partizana od kako nas ja pratim
                    Drina nije kao Danko da se cenjka za 50K eura.

                    U slucaju da klub pokaze ambiciju ka Evropi verujem da Drina ostaje jos ovu sezonu jer i on sam i mnogi pouzdani ljudi kazu da uziva ovde, da je ispunio decacki san golom u derbiju, da je u dobrim odnosima sa Markom i saigracima i da ne moze bilo kakva ponuda da ga odvuce odavde.

                    Sad da vidimo sta ce ovi nasi pilicari da rade. Ako je tacno da je Marku zimus dozvoljeno da on dovede sta zeli, covek je sa vecinom pogodio i treba da mu daju ovlascenja.

                    Dosta o Zvezdi, obrisao sam 15-ak postova koji nemaju veze s temom, zabole me da citam ono.
                    sigpic

                    Comment


                    • Je l' postoji sansa da kazne FSS, pa da nijedan srpski klub ne igra evropska takmicenja ?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Je l' postoji sansa da kazne FSS, pa da nijedan srpski klub ne igra evropska takmicenja ?
                        Ne bi trebalo, posebno sto su Tole i Lakovic u dobrim odnosima sa Miselom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo da uprava napravi dobar potez i da pusti Marka da dovede koga hoce. Nisu valjda toliki idioti da sjebu ovo ?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Gde obrisa Nešaro, ili ko li je već, ovaj deo gde smo ja i Brajkulica iskazali prave emocije, van terenskih okvira? Da ne misle ljudi da smo u zavadi

                            Spoiler
                            Brajkulica



                            Kada otprilike kreću pripreme?
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny View Post
                              Je l' postoji sansa da kazne FSS, pa da nijedan srpski klub ne igra evropska takmicenja ?
                              Tesko stvarno tesko da se to desi to bi znacila da uefa radi ptotiv fss a znamo da su tole i misel u dobrim odnosima, verovatno ce popiti neku kaznu do 500k
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post


                                Kada otprilike kreću pripreme?
                                14. juna.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X