Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Само нек је тензија

    Comment


    • Dzigi dva lepa gola!
      Ajde sine uvali jedan i u derbiju

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Dzigi dva lepa gola!
        Ajde sine uvali jedan i u derbiju
        Kako to lagano ide kad Djurati da plate.

        Ne lozim se nesto pred ovaj derbi, jednostavno smo ekipa bez karaktera s tim da ni tamo nije nista bolje. Za razliku od proslog jesenjeg derbija, sada ce Stojke braniti a ne ono govno sto je zasralo sve golove. On i Obrad ce morati da budu na nivou i zakrpe sve rupetine. Neki adut bi mogao da bude Gulan koji je imao dobrih partija na zadnjem veznom i mogao bi mozda da zatvori dosta toga sa Djembom za kojeg kapiram da ce se naloziti za derbi. Samo bezmudo da ne udjemo u utakmicu a bojim se da hocemo. Za Vuka sam znao da nije neki znalac ali mi delovao na pocetku da ima muda. Nazalost je samo razocarenje i obicna pudlica. Cini mi se da smo mi za nijansu fizicki spremniji od njih i da mozda i to moze da presudi na kraju ako bude 0:0 do 70. Nemam pojma, daj da Dule i momci biju Ukrajince a ovima nek je bog u pomoci. Uzecemo svakako na kraju jer je Djurati user najveci.
        sigpic

        Comment


        • Stojke - Obrad, Ostoja, Vranjanac, Volkov - Djemba, Gulan - Ninkovic, Ilic, Jojic - Kojic.

          Ovakav sastav ocekujem u derbiju. Mada bih ja pre Fofanu umesto Koje i mozda Andriju umesto Dzigija, pa ovaj moze da udje u drugom poluvremenu.

          Primicemo bar jedan gol jer ne postoji gori stoperski tandem na svetu. Ajde da se nadamo da cemo postici 2 komada...

          Comment


          • Mora Obrad na stopera, ona dvojica ce da se pogube. Neka Marka na desnom beku, manje je on stetan od Ostoje koji moze lagano crveni da popije, Voja isto. A nisu oni opasni po levoj strani niti ce preterano rizikovati ako Andrija bude desno.

            Sumnjam da cemo dobiti ovo, previse smo pickasti. Oni su nezainteresovani za fudbal prakticno svi do jednog ali ce da se naloze za derbi.
            sigpic

            Comment


            • Ma valjda se Vuk tripuje oko prekida pa zato tri stopera. A ni Dzigi ni Andrija ne rade nista u defanzivi pa ce Obrad da drzi tu desnu stranu.
              I ja bih vise voleo malog Zileta...

              Comment


              • Andrija se trudi da pomogne ali ne moze jos da iznese to na obe strane terena.

                Kako god okrenes mi cemo imati 2 rupe u odbrani a kakvih Vova momenata zna da ima mozda i 3. Zato moramo da pustimo muda i nadigravamo se jednom u zivotu. Njima je odbrana isto suplja jos im valjda ne igra Kovacevic. Stojke - Marko, Obrad, Voja, Vova - Djemba, Gulan - Andrija, Sale, Joja sin - Krofana. Dzokeri Dzigi i Petrovic, 3. izmena Luka ili Kojic pa mozda nekoga i prosere. To je to, nema mnogo filozofije.
                sigpic

                Comment


                • Sva sreca pa i oni imaju losu odbranu, a i daleko losijeg golmana.
                  Nasa sansa je u brzoj i napadackoj igri, ali znamo da Vuk nece imati muda.

                  Mozda Joja iskida, u formi je...

                  Comment




                  • Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Dodji Drulovicu, dooooodji

                      Samo njega zelim na klupi od domacih trenera, samo njega!

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Dodji Drulovicu, dooooodji

                        Samo njega zelim na klupi od domacih trenera, samo njega!

                        Samo tebi verni, samo tebi Boga mi!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Dodji Drulovicu, dooooodji

                          Samo njega zelim na klupi od domacih trenera, samo njega!
                          Pojesce i njega pritisak i okolnosti na kraju ali cinjenica je da je sad potrebna bilo kakva promena kao sto je trebala i posle Vermeza i dobismo onomad derbi za titulu. Ljubinko ako dodje bice nesto bolje, kapiram dobro bi izgurali do kraja polusezone i pocetak proleca a posle sta nam bog da. Nevidjeno zajebano sesti na tu klupu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pojesce i njega pritisak i okolnosti na kraju ali cinjenica je da je sad potrebna bilo kakva promena kao sto je trebala i posle Vermeza i dobismo onomad derbi za titulu. Ljubinko ako dodje bice nesto bolje, kapiram dobro bi izgurali do kraja polusezone i pocetak proleca a posle sta nam bog da. Nevidjeno zajebano sesti na tu klupu.
                            Ima Ljubniko muda da sedne na klupu i mislim da ce se to i dogoditi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ima Ljubniko muda da sedne na klupu i mislim da ce se to i dogoditi.
                              Imaju svi muda da sednu i krene u pocetku ok. Seti se Vuka pored aut linije prosle sezone koliko je samouvereno delovao a pogledaj sad. Pojede ih mafija.

                              Mogao bi Ljubinko dobar da bude u normalnim uslovima, ovako cemo videti. Mora promena makar to bio i Jesic, ovo je kerov kurac.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Imaju svi muda da sednu i krene u pocetku ok. Seti se Vuka pored aut linije prosle sezone koliko je samouvereno delovao a pogledaj sad. Pojede ih mafija.

                                Mogao bi Ljubinko dobar da bude u normalnim uslovima, ovako cemo videti. Mora promena makar to bio i Jesic, ovo je kerov kurac.
                                Sustina.
                                Mafijasi ce jos dugo biti u klubu, ajde bar da imamo solidnog trenera.

                                Comment

                                Working...
                                X