Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Na kraju neće da bude ništa Ljubo. Ispušićemo i za špica i za štopera. Pre bih ja doveo štopera. Guraće Fofana golove po ovim livadama, ali ćemo primati iste zbog retardiranog Stankovića.
    Ma i ja bih pre stopera doveo, ali nisam za Gaja.

    Comment


    • Ako ce Voja da igra, ja jesam vala i za Gaja.

      Jagos i dalje slobodan. Ne znam sta cekamo, jedino ako su se bas pokacili s Rankom pa sad nece da ga uzmu.
      sigpic

      Comment


      • Da si ziv i zdrav Jagos potpisao za Balsu poslednje veceri prelaznog roka.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Da si ziv i zdrav Jagos potpisao za Balsu poslednje veceri prelaznog roka.
          Ja sam cuo da je bilo pregovora ali pogledah juce transfermarkt i pisalo da je slobodan.
          sigpic

          Comment


          • Potpisao dvogodisnji, bar koliko ja znam.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Jeste, videh sad.

              Mrva je slobodan, bolje resenje od Gaja. A isto je igrao za Zvezdu tako da ima najbolju mogucu preporuku za dragu nam upravu.
              sigpic

              Comment


              • U svakom slucaju cemo dovesti nekog ko je igrao za Zvezdu...

                Kakvi malogradjani vode nas klub majku im jebem.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  U svakom slucaju cemo dovesti nekog ko je igrao za Zvezdu...

                  Kakvi malogradjani vode nas klub majku im jebem.
                  Da mi je da dodje Ziva kod Andjare u utorak da objasnjava taj malogradjanski mentalitet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Jedino ako su se bas pokacili s Rankom
                    Ovo cekam godinama vec, neka ga zajebu za nekih par procenata i nek se otkaci malo govno...
                    Mada nema sanse, on zivi od vecitih...

                    Comment


                    • Sto je najgore vec smo ga nesto zajebali oko Jovancica, ali ne vredi. Uvaljuje nam Luke i Kojice, ali zato nece Djurdjevica.
                      Na zimu ocekujem Vitasa

                      Comment


                      • Ma to je na fazon dao sam vam Klea i usli ste u LS, sad morate sve balvane da uzmete.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znaju nista Markovic i Mitrovic, ne donose oni titulu, Tole namestio.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Mou:

                            Mitrović je bio najbolji igrač utakmice! Sjajno je čuvao loptu i to je bilo ključno za ishod meča. Taj momak ima sve predispozicije da postane jedan od najboljih napadača na svetu. Anderleht je napravio sjajan posao kada ga je kupio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Čitam na b92 članak u vezi Pantića, pa prosto ne mogu da verujem šta su sve u stanju da pričaju pojedine persone, konkretno roditelj ovog talentovanog fudbalera. Kao, super ugovor je ponudio klub, ne znam čemu pritisak, što moramo da potpišemo profesionalni ugovor. Sasvim solidno živimo, MENI JE DETE NA PRVOM MESTU. Da li neko može da poveruje u ovakve priče ? Čovek samo čeka da istekne stipendijski ugovor i da odma negde gurne sina u inostranstvo, ne bi li morao da igra godinu - dve ili više u Partizanu. Svi roditelji bi hteli da im deca budu Nastasić. Preko noći.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Opet Zile. Ako ga ne prodamo preko zime, osvajamo i ove godine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X