Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakav trener koji se ne buni kad mu predsednik odvodi najbolje igrače i dovodi propale igrače, i onakav sportski direktor koji se ne pita oko transfera je ono što Djurić želi. Da može da radi šta hoće, da prodaje koga i kad hoće i za cifru kolika njemu treba.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Meni to ukazuje nesto drugo, mnogo strasnije u celoj prici (naravno ako ostane Vuk), a to je da se Djuric vise ne plasi reakcije navijaca i da nema potrebu da ih kupuje nekim Mateusima, Granovima i sl. U principu ga je bas briga iz ove neke moje perspektive.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Obe frakcije su sad protiv njega tako da ga zabole savrseno.

        Mozda Vuk i ode. Ide Rad sad pa onda pauza za repke, tu bi moglo nesto da se desi.
        sigpic

        Comment


        • Kako smo promasili sa njim to je strasno, kakva jajara sunce ti poljubim, Zivkovic da je igrao od pocetka mozda bi nesto i napravili, Nadj isto nek se goni u tri lepe, _ebala ga ova pojacanja, bolja bi ja pojacanja nasao
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Zar stvarno mislis da Nadj dovodi bilo koga u klub,on je tu samo da se slika,njegova funkcija je imaginarna.Covek je uspesniji u vatanju riba ispred wc-a kafane Kod Kapetana nego u dovodjenju igraca,ne pita se nista,meni samo nije jasno sto se javlja koji moj,da l' pokusava da se opere ili sta?

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Kako smo promasili sa njim to je strasno, kakva jajara sunce ti poljubim, Zivkovic da je igrao od pocetka mozda bi nesto i napravili, Nadj isto nek se goni u tri lepe, _ebala ga ova pojacanja, bolja bi ja pojacanja nasao
              Nadj je tu da navijaci imaju cime da se zanimaju i koga da pljuju, nijednog igraca nije doveo niti ce.
              sigpic

              Comment


              • Nađ: Sve ću da kažem!

                Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=108289
                Putem Krstajica... I ovaj je bivsi
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Sta ce on da kaze?Ima da napadne fudbalere u celoj prici, ne sece se grana na kojoj sedis.Sto nije pricao kad su Sale i Krle pricali?Tada je cutao kao mala kurva.

                  Comment


                  • E moj Alberte. Sad si se sjetio,a kad je Krstaja pricao o tome nidje te nije bilo,cak te nije bilo sramota da posle njega dodjes u tu fotelju u kojoj si sada. Bolje da cutis sada,jer su tvoje rijeci davno izgubile na znacaju.
                    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Sta ce on da kaze?Ima da napadne fudbalere u celoj prici, ne sece se grana na kojoj sedis.Sto nije pricao kad su Sale i Krle pricali?Tada je cutao kao mala kurva.
                      Bio zeljan polozaja... Sada je dosao i vidio kakvo je stanje, izgleda da uprava nece jos dugo, blizi im se kraj, ako prezive sledeci atak...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...verujem-upravi

                        Evo sad su pocele stare igrice da se igraju.
                        Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                        Comment


                        • Nadj je bre tu instaliran čisto radi reda. Ne pita se on ama baš ni o čemu. Da smo prošli dalje i imali kakve uspehe, poltron bi ćutao, i verovatno bi se kitio tudjim perijem, a sad kad je počelo sve da propada, sad se on kao nešto tu ljudi, i sad je on kao tu veliki Grobar koji više ne može da trpi. Čovek je trebao da podnese ostavku onog dana kada ja pojeo govna da se on nije pitao o transferima ovog leta. Kako o dolascima tako i o odlascima iz kluba. Kad se već ne pita ništa, a obavlja funkciju SD, šta radi u klubu ?
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Nadj je bre tu instaliran čisto radi reda. Ne pita se on ama baš ni o čemu. Da smo prošli dalje i imali kakve uspehe, poltron bi ćutao, i verovatno bi se kitio tudjim perijem, a sad kad je počelo sve da propada, sad se on kao nešto tu ljudi, i sad je on kao tu veliki Grobar koji više ne može da trpi. Čovek je trebao da podnese ostavku onog dana kada ja pojeo govna da se on nije pitao o transferima ovog leta. Kako o dolascima tako i o odlascima iz kluba. Kad se već ne pita ništa, a obavlja funkciju SD, šta radi u klubu ?
                            Verovatno ganja Snezu i Bilju po kancelarijama, gospodin Vruci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Strašno bratiću, strašno.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Verovatno ganja Snezu i Bilju po kancelarijama, gospodin Vruci.
                                *kod WCa.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X