Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Prolazio usput pa rekoh da svratim...
    Ma jok, mail Toletu i sta bude bice.
    sigpic

    Comment


    • Stojkovic - Aksentijevic, Obradovic, Stankovic, Volkov - Markovic, Ilic, Jojic, Malbasic, Ninkovic - Mitrovic

      Sve od sebe dajte, za Grobare igrajte!
      sigpic

      Comment


      • Cirkus opsti a bice jos veci kako vreme bude odmicalo. Sad bukvalno nista ne moze da nas izvuce. Bilo je lepo dok je trajalo.
        sigpic

        Comment


        • Jos jedna u nizu sezona koja je vec u najavi dobila svoj epilog... Mada nisam razocaran a nisam se ni iznervirao kao recimo posle Ludogoreca, jesu li zasluzili da se nervram? Majku spominjem pojedinim koji dobijaju 10k evra+ mesecno a svaka budala moze naci iole normalnu osobu za 2k evra da istrci 10 puta tokom meca gore-dole...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • nema ovo je dno dna, nisam iznerviran jer sam ocekiao da ce se ovako nesto desiti bilo je samo pitanje kad, dok nam je djura u upravi mislim da ce nam ovakvih utakmica niti na pretek
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • http://www.peticije24.com/zahtev_za_...dsednika_kluba
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Najbolja stvar od svega je sto smo prodali ovog Mitrovica za 5miliona. Ovo je najprecijenjeniji igrac u poslednjih 10 godina. Neznalica naduvana.
                Ostatak ekipe standardno : Obradovic duplo bolji od drugih,Sale ne moze vise, ovi klinci ni pola onih sto su izlazili prethodnih sezona. "pojacanja" ista kao i onaj sto ih je doveo.
                Djuric.... profiter,a svi koji volimo Partizan smo gori od njega,sto ga trpimo i gledamo kako nam unistava svetinju.
                Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                Comment


                • Jedino pozitivno je mali Zile, odskakao znanjem veceras. Ako bi i Panta potpisao i da ih puste da igraju izvukli bi sezonu. Sasa Lukic isto moze umesto onog sa brojem 21 na centralnog pored Djembe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da,zaboravio sam da kazem. Jedina svijetla tacka je ovaj mladi decko Andrija. Prvi put ga gledam i na prvi kontakt se vidi kad neko hoce i zna da igra fudbal,kad ide naprijed,dribla za razliku od njegovih kolega (citaj Ninkovic,Malbasic).
                    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                    Comment


                    • Dame i gospodo znate ko vam dolazi??
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Dame i gospodo znate ko vam dolazi??
                        Geret Bejl?
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          Geret Bejl?
                          jebes mi sve sad sam krenuo da to napisem.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Zamalo...Mateus!?
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              jebes mi sve sad sam krenuo da to napisem.
                              kapiramo se

                              Originally posted by jevta1992 View Post
                              Zamalo...Mateus!?
                              Taman da vratimo i Tariba. Sredićemo za godine, nije problem.
                              Last edited by Mladen; 29-08-13, 22:20.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Јоооооооој Партизане, јооооооооооој навијачи. Па не зна се ко више осрамоти лигу и земљу из које долази вечерас. А јест танак тренутно фудбал у ЈСЛ. Мало по мало идете на ниво ЦГ и БХ.

                                Ријеци све честитке. Тако се игра.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X