Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scepa izgleda ide. Djurdjevic bi trebao da potpise ovih dana. Nije lose, nije lose.

    Dzigi objasnio neke stvari veceras, a mali Zile pokazao o kakvom je talentu rec. Takodje mi se svideo Malbasic, iako je u par situacija bio sebican jer je bas zeleo da ga metne. No nebitno, vidi se da bas zna da igra fudbala.

    Comment


    • ZILE ROBEN BREEEEEEE!!!

      Vraca se sve polako na mesto. Razvaljujemo JSL drva, Zabranjeni klasika govna, Partizanova deca dominiraju terenom a foteljasi zadovoljno trljaju ruke. Sve ko i dosad. Sad se umuljati u LE pa isto ovako razbiti Rad i da na pauzu odu puni samopouzdanja. Kakvi god da smo, jos smo tate za ove livade. Ovih par pojacanja jos zavrsiti, maksimalno izolovati momke od ovog cirkusa u FSS i oko njega i ko bog.

      Umesto Kojica mrtvog orangutana
      Uros Djurdjevic u dresu Partizana,
      Ranko molim te, ucini mi toooooooooooooo!
      sigpic

      Comment


      • Sta smo doziveli, da nam Stojkovic bude kapiten

        Comment


        • Originally posted by Milos94 View Post
          Sta smo doziveli, da nam Stojkovic bude kapiten
          zabranjeni, nisam te prepoznao...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Што се мене тиче нити је заслужио траку нити ово скандирање.
            Што се тиче Забрањених и Алкатраза. Забрањени бар нису плаћени и нису цигани/форси/таурунуми као 80% из Алкатраза.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Nije mjesto ni odje ni bilo dje drugo da se svadjate i dijelite na Zabranjene i one koji to nisu. Pa mi smo Grobari i Partizan treba da nam bude svetinja i da nam bude iznad svih!
              Ove svadje koje se javljaju medju nama ce samo da jacaju one koji nimalo dobro ne misle Partizanu,a bas oni su napravili ove podjele i nekima zabranili da ulaze na stadion.
              Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

              Comment


              • Ко се бре свађа? Здрава дискусија.
                Само кажем, сви пљују по тим Забрањенима а ови три пута већа говна.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Da se razumemo, ja Stojkovica veoma postujem, cenim njegove golmanske kvalitete, ali ne moze covek koji je pljuvao po Partizanu i koji je osvedoceni navijac komsija da bude kapiten. Nikada!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Milos94 View Post
                    Da se razumemo, ja Stojkovica veoma postujem, cenim njegove golmanske kvalitete, ali ne moze covek koji je pljuvao po Partizanu i koji je osvedoceni navijac komsija da bude kapiten. Nikada!!!
                    Kao sto S-Nash obozava da kaze, jedino merilo je ono na terenu a Ilicem izlaskom Stojke je to najvise zasluzio, pre svega sa odnosom sa navijacima i nacinom kojim je gradio svoju reputaciju kod nas. Kod mene je poprilicno izgradio ogromnom borbenoscu na terenu i ostavljanjem srca. Sve ostalo je nebitno... Posle Kapitena on je taj koji treba da nosi traku i kraj price. Na kraju krajevima kome bi je ti dao u tom momentu, S.Markovicu? Ili Voji ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Milos94 View Post
                      Da se razumemo, ja Stojkovica veoma postujem, cenim njegove golmanske kvalitete, ali ne moze covek koji je pljuvao po Partizanu i koji je osvedoceni navijac komsija da bude kapiten. Nikada!!!
                      Covjek pljuvao po Partizanu??? Ne znam kad si njega cuo da pljuje po Partizanu javno. A ako ti ne smeta to sto je presao iz Zvezde u Partizan,a i ne smeta ti to sto brani vrhunski za nas klub,sto ti onda smeta da bude kapiten? Ako Sale Ilic,kao najveca legenda ovog kluba dodje i preda kapitensku traku nekom onda niko od nas nema pravo da to ospori,pa zvao se Kimi ili Zabranjeni. Jer Sale je mnogo dao Partizanu i voli Partizan vise nego 90% tribine.
                      Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                      Comment


                      • Originally posted by Uros94 View Post
                        Што се мене тиче нити је заслужио траку нити ово скандирање.
                        Што се тиче Забрањених и Алкатраза. Забрањени бар нису плаћени и нису цигани/форси/таурунуми као 80% из Алкатраза.
                        Alkatraz je najjaca ekipa na Jugu,to treba da znas.
                        Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                        Comment


                        • Obradovic, Ninkovic svakako su zasluzili traku.

                          Comment


                          • Originally posted by Milos94 View Post
                            Obradovic, Ninkovic svakako su zasluzili traku.
                            Kako moze covek koji je pre 20 dana dosao u klub da bude kapiten pre nekoga ko ostavlja srce na terenu u svim mecevima i u svim derbijima ?
                            Dzigi je jos mlad za trku FKP iako mi se cini da je dobio jednom
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Posto se nikom ne svidja nijedan zamjenik kapitena,najbolje da kada Sale#22 izadje sa terena da je nosi sa sobom na klupu )))
                              Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                              Comment


                              • Kako moze covek sa 6 zvanicnih nastupa za klub da zasluzi traku? Vama nikad nece odgovarati ko je kapiten. Treba li da vam kazem ko je nama kapiten, i to stalno? Valjda vam je sada malo lakse.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X