Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta dobar igrac ali i veliki navijac jednog drugog kluba... Mada bolje i takav nego Ax 18 puta
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Dosta dobar igrac ali i veliki navijac jednog drugog kluba... Mada bolje i takav nego Ax 18 puta
      Ovde ide facepalm a u Stojketa se kunes.
      sigpic

      Comment


      • Stojke se dokazao, ovaj tek mora... Imam ortaka jednog koji mi je pricao o ovome jos prosle godine kako je ogroman Zvezdas, kojekakve price, mada ako je dotle doslo da je on sam odlucio da potpise za nas onda... Ne moze biti gori od Ax-a sve i da hoce
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • A i Zvezdasi su ljudi. Losi, al' su ljudi

          Drinca kaze da ne dolazi. Jbg...

          Stoper i Djurdjevic su pod must!

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Stojke se dokazao, ovaj tek mora... Imam ortaka jednog koji mi je pricao o ovome jos prosle godine kako je ogroman Zvezdas, kojekakve price, mada ako je dotle doslo da je on sam odlucio da potpise za nas onda... Ne moze biti gori od Ax-a sve i da hoce
            Stefan Babovic se izjasnjava kao Grobar, njegov tata Milija takodje, Nenad Bjekovic, Zarko Zecevic, dosta mi bre takvih Grobara. Teren je iskljucivo merilo a on je duplo bolji igrac od Aksenta i nece tako duvati desno.

            Zvanicni sajt potvrdio Petkovica, jedan zavrsen ajmo dalje.

            Djurdjevic je prakticno siguran, ako nista potpisace 31.

            Pitanje je da li je ono Drincic izjavio. Cekam nekog pouzdanijeg.
            sigpic

            Comment


            • http://www.cdm.me/sport/fudbal/drinc...zim-u-partizan
              Iskreno,bas bih volio da ovi izmisljaju,ali...
              Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

              Comment




              • Covek sa 36 godina da uradi ovo

                Comment


                • Obradovicu na kraju sezone dati i funkciju kondicionog trenera, da imamo bar pola igraca spremnih kao on mi bi bili u Evropi vise nego solidni... Covek sa 36 godina jedan od najspremnijih ako ne i najspremniji igrac u nasem timu... Svi momentalno u Dunav da skacu... Obrad klasa
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Састав Партизана: Стојковић, Аксентијевић, Обрадовић, Станковић, Волков, Ђемба Ђемба, Нинковић, Илић, Јојић, Шћеповић, Фофана.
                    AJMO CRNO BELI!!!
                    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                    Comment


                    • Zurnal po pravilu nikad ne pogodi sastav

                      Stojkovic - Ax,Obrad,Voja,Volkov - Markovic - Dzigi,Kapiten,Joja,Malbasic - Fofana


                      Lukac na klupi...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Inace smo osteceni za penal i crveni za Cancarevica, umesto toga Jojic dobio zuti a onda i lakat Tintora prosao bez kartona...

                        Zato Ismael tatica pogodio za 1-0, koja rutina, napadac koji zna dati gol, to je bitno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ono je bilo smesno simuliranje, nigde kontakta, gluma ala Kasalica. Da je pao manje teatralno mozda bi se i sudija zeznuo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Fofana macka! Dzigi odlican...

                            EDIT: Jedva cekam da zaigra Petkovic. Ne moze biti gori od Aksentijevica!

                            Comment


                            • Sramna posjeta!!!
                              Ne mogu da vjerujem da se ovo desava!!!
                              Pa ne rusi se uprava sa prozivkom po 5 minuta na evropskim utakmicama!
                              Stidite se Beogradjani!
                              Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                              Comment


                              • A ko kaze da vi uopste rusite upravu? Ovakva poseta je zbog kise, Beogradjani su razmazeni.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X