Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'ladno imamo ogroman dug za porez
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Dobra finansijska situacija i ime Dragan Djurić ne idu jedno uz drugo.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • http://www.tash-tv.com/p/tash-tv-1-a...ort-uzivo.html
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ovo se ne isplati gledati, nijednu sansu nismo imali jbt

          Comment


          • Ruku na srce teren je uzasan,lopta po zemlji uopste ne moze da ide

            Comment


            • Kadar nevera kakve picketine su nam u klubu na svim nivoima.
              sigpic

              Comment


              • Je l' crveni za Radnicki stvarno crveni ili...?
                Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                Comment


                • Originally posted by eric_cartman View Post
                  Je l' crveni za Radnicki stvarno crveni ili...?
                  Jeste, mesarcina je konacno dobila drugi zuti iako je trebao vec u poluvremenu. Namerno odradjeno pred kraj cisto da bi ispalo da je Partizan opet poguran. Mrs!
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako sam danas čuo Rašovićeve reči sa konferencije pred ovaj meč, parafraziram "guraću dok ovi iz uprave ne kažu kraj", mislim da nam neće svanuti. Jedva čekam četvrtak da se još malo više smejem.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Nisam gledao utakmicu, pa ne znam...al', vidim da si navikao na prozivke, pa ti necu zamjeriti.
                      Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                      Comment


                      • Vidim svi pljuju trenera, i verovatno ce ga smeniti uskoro, ali nama Murinjo i Ferguson zajedno ne bi pomogli kad bi im na odredjenim pozicijama najbolji igraci bili Aksentijevic,Luka,Jojic,Stankovic,Ostojic........ I sta se desava sa Ninkovicem on bi trebao da je neki talenat koliko su samo pricali kakva ce igracina biti, dok je grejao klupu, on se na par zadnjih utakmica raspada.

                        Comment





                        • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dace Bog i Vucic da se vrate ta vremena. I gora. Da vas krademo deset puta gore i ociglednije nego vi nas. I da vas na kraju ugasimo. Smucili ste mi se vise, svi zajedno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Dace Bog i Vucic da se vrate ta vremena. I gora. Da vas krademo deset puta gore i ociglednije nego vi nas. I da vas na kraju ugasimo. Smucili ste mi se vise, svi zajedno.
                              6 batice, 6.
                              sigpic

                              Comment


                              • da je ovo normalna zemlja zvezda bi ko rendzers bila izbacena u 3 ligu
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X