Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 40%?!
    Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

    Comment


    • Manite se ove patkometrije i koncentrisite se na basket. 20 utakmica minimum u Areni i 2 tima koja ce da se kolju do zadnjeg kola za titulu. Kao da niste znali da ce ovak nesto da se desi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Manite se ove patkometrije i koncentrisite se na basket. 20 utakmica minimum u Areni i 2 tima koja ce da se kolju do zadnjeg kola za titulu. Kao da niste znali da ce ovak nesto da se desi.
        Sto, ne mozemo oboje da pratimo ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Dzabe sebi kidate zivce. That's all. Ja sam za celu proslu sezonu odgledao svega 5,6 utakmice Partizana.
          sigpic

          Comment


          • Gledam ovaj penal i ne vjerujem. Covjece pa Rasovic ne moze ni Novog Pazara bez sudije da pobjedi a Novi Pazar se skupio prije 10 dana.
            https://www.facebook.com/www.sportbal.net

            Comment


            • Sad kad vidim koliko su posteni cigani digli buku, bice jos bolje kad na kraju sezone Grobari zapevaju ukro Tole i sedmu za redom.....

              Comment


              • Posteniji smo od vas mnogo. Ja otvoreno kazem da je bilo perioda kada je Zvezda bila favorizovana ali nikada ovoliko, nikada do mere da se prizna dva nepostojeca gola i nepostojeci penal u jednom mecu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Jeste qrac,kad moram tako.Ovo je za mene veceras veca sramota od Tikve,al' pustite me vasih fora i prosipanja saopstenja.Prihvatite da ste prethodnih 6 godina imali uvek slabiju ekipu i prvenstveno zbog toga nema titule,kad to svarite bice vam svima lakse,uvek ce biti ovakvih utakmica kad jednostavno popizdis,ja sam popizdeo iako je Partizan pobedio al' sam zato prosle sezone na vasih 6-7 meceva isto tako pizdeo,prihvatio sam realnost naseg fudbala a ove godine sa ovom odbranom mi nema sta da trazimo u ligi ni sa Zvezdom ni sa Vojvodinom.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Posteniji smo od vas mnogo. Ja otvoreno kazem da je bilo perioda kada je Zvezda bila favorizovana ali nikada ovoliko, nikada do mere da se prizna dva nepostojeca gola i nepostojeci penal u jednom mecu.
                    Nemoj, molim te nemoj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene je iskreno sramota zbog onoga sinoc, ali mi malo smeta da se Delije nesto mesaju.
                      Samo se setim onih 10ak golova jebenog Kaludjerovica u poslednjim sekundama i bude mi bar malo lakse.

                      Odakle vam to za Mitra? Nisam u toku...

                      Comment


                      • Partizan: Priznajemo jednu optužbu - Zvezdo, ti si naša filijala

                        Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=107075


                        Ne ostajemo duzni
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Рингишпил је постављен, нека крене вашар.

                          Comment


                          • A i vo ce se obrtati na raznju.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • sve u duhu Dragačevskog sabora.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X