Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz godine u godinu smo sve gori
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Koja beda.

      Comment


      • Gospode Boze
        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

        Comment


        • Najtuznije je sto ce ovo neko da nazove pobedom.
          sigpic

          Comment


          • Ljudi, može li se naša liga ukinuti na jedno 10,20, 30 godina? Ovo je presmiješno...
            Predstavnik Novog Pazara je otišao da čestita delegatu..
            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
            Sve je rečeno...
            Majstor svoga posla...

            Comment


            • Koja je prevara ovaj fudbal, kako ce Tun da puni ove indijance iz Partizana!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Najisrkenije se nadam
                Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Koja je prevara ovaj fudbal, kako ce Tun da puni ove indijance iz Partizana!
                  U inat tebi ih nabijamo 3 razlike.

                  Comment


                  • Kladimo se u pivo?
                    Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Koja je prevara ovaj fudbal, kako ce Tun da puni ove indijance iz Partizana!
                      Kad pokusavas da budes objektivan prema svim timovima, hejtaj malo i Zvezdu Posto u zadnjih mesec dana sam procitao svakakve postove od tebe za FKP, (puni nas Ludogorec 5-0, ispadamo od Siraka,tako nesto) i slicni a o Zvezdi sve najbolje ili mi je slucajno promaklo...
                      Last edited by Mr.M; 10-08-13, 20:02.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Немојте само лепо....

                        Comment


                        • Partizane plati me!!!
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ajde igra je bila ocajna, ali najgore od svega sto se cigani javljaju i navijaju za novi pazar u nadi da ce posle 6 godina biti ravnopravan rival partizanu, koliko god da smo mi losi oni su jad i cemer
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Ljubu za trenera ! Da se popiša po sirotinji !
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ja sam patriota navijam za sve srpske klubove na vasu zalost,a vi tjerajte inat i navijajte za raspalu zviezdu i partizan, mene su to ista govna, ako vi poslije ovog meca i onih u evropi mozete tjerati neki inat i pricati nesto, svaka vama cast.
                                Vi nemate kriticku misao cim neko kaze istinu odmah pljuje vjeciti rival, ja sam prvi hvalio Vojvodinu poslije honveda i rekao sam da nece izgubiti kuci od turaka, a prvi cu i da pljujem.
                                Sutra obavezna gledati i druge raspale mucenke iz beograda, bice to jos gora prevara od ove.

                                Zivili i jedni i drugi.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X