Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    A inace kad on igra, to prsti od sansi. Ne kazem da li jeste ili nije slaba karika, samo konstatujem.
    U JSL smo bar normalno igrali sa njim i znali akciju da napravimo. Ovo je smesno sta igraju ovi kvazitalenti.
    sigpic

    Comment


    • HAHAHAHAHHA Ostojic je najgori stoper na svetu.

      Comment


      • Na klupi Pazara 3 osobe
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Vermeze vrati se sve ti je oprosteno
          sigpic

          Comment


          • Ma ovo je protivprirodni blud,5 utakmica 5 razlicitih postavki odbrane,nije ni cudo sto izgledamo kao Sloga Kraljevo pozadi.

            Comment


            • Ajde Ruzicu nemoj da ga drzis vise u klubu, ovaj je u stanju i domacu titulu da izgubi.
              sigpic

              Comment


              • Jel' Rasovic i pre ovog meca izjavio da moze da se igra sa Novim Pazarom ? To mu je omiljena izjava : Moze da se igra...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Jel' Rasovic i pre ovog meca izjavio da moze da se igra sa Novim Pazarom ? To mu je omiljena izjava : Moze da se igra...
                  To je kraca verzija Zonpijeve: "Idemo da pokusavamo da igramo."

                  Ajde i primljen gol, desi se ali ti 45 minuta preskaces igru protiv desetkovanog NOVOG PAZARA.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ilic i Kojic od starta 2/2 izgleda, sad kad Kojic spusti hat-trick
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mislim da je ovo Vukova poslednja utakmica. A docice neki taksista ili Andjus...

                      Comment


                      • Kao veliki protivnik i hejter Partizana, odigrao sam keca lajv...kvota 2.1 se jednostavno ne moze propustiti, al' koliko se nadam pobjedi - toliko se nadam porazu

                        Salim se...izmedju Novog Pazara i Partizana biram Partizan, tako da srecno komsijama!
                        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                        Comment


                        • Originally posted by eric_cartman View Post
                          Kao veliki protivnik i hejter Partizana, odigrao sam keca lajv...kvota 2.1 se jednostavno ne moze propustiti, al' koliko se nadam pobjedi - toliko se nadam porazu

                          Salim se...izmedju Novog Pazara i Partizana biram Partizan, tako da srecno komsijama!
                          Ja cu da se ispovedim... Za Pazar uvek protiv Zvezde(naravno u JSL), da se igra nesto drugo ne bi ni za jedne ni za druge
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Pa, i ja cu biti iskren:

                            i ja uvijek, al' bukvalno uvijek navijam protiv Partizana...kvota je povelika, pa sam zato ispratio, al' stavio sam dovoljno da 'alalim i da se nadam vasem porazu
                            Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                            Comment


                            • Miko izbaci neki link za stream.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • http://startrekgate24.blogspot.com/ ja gledam ovde, samo ides tv--->srbija--->arena sport
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X