Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Realnost!
    sigpic

    Comment


    • Navijace smjestiti na tribine, a ne oni da izvrsavaju neku pravdu. Ovo je sramota za klub. Nek se srame i oni sto podrzavaju ovako nesto jer bas takvi navijaci unistavaju fudbal.
      sigpic

      Comment


      • Ma nije mu Kimi skinuo traku, pogresno se i ovo protumacilo, on je vjerovatno branio da se skine, kao u onom sudskom procesu, kad je isao junak, jer je sprecevao da zapale, kakvi kriminalci vode navijace i ljudi se dice njima, fuj.
        Bogdanov i Kimi su trabali da djele zatvorsku celiju, samo srozavaju i ovo malo jada sto imaju klubovi.
        Scepovic moze ici kod brata u drugu spansku, ali ce taj tim odmah u trecu da leti, radi prevelkog talenta, nikad od njega nista nece biti, stojim iza toga!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Tripuje i Kimi k..c, ko da je uhvatio Boga za m..a i kao da je FK Partizan njegovo lično vlasništvo pa će on odredjivati ko zaslužuje i ko će a ko neće nositi kapitensku traku, nego ajde. Ovo je Srbija, valjda je sve dozvoljeno...
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ponavljam, mislim da ste ozbiljno nagrabusili kada snimak tog dogadjaja dodje do UEFA. Ako nije u delegatskom izvestaju onda se mozda i izvucete samo sa packom, ali ako je neko video i zapisao, poznajuci reputaciju nasih klubova i uslovne kazne, bice hvatanja za glavu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Zar misliš da neće ? Ma nemaju oni šta nas da kažnjavaju, dovoljno mi kažnjavamo sebe ovakvom igrom i rezultatima, da ne mora UEFA uopšte da strahuje od eventualnih ispada u Ligi Evrope, koju, po svemu sudeći, nećemo videti ove godine.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Само новчано ће бити казна, класика, чему тензија ?

                Comment


                • Kako je ovo tuzno. Dodje ti neki debeli propalitet kojem je najveci podvig u zivotu bacanje baklje i on ti moralise. I onda ti neko pominje ostajanje u klubu (bilo kojem) gdje ti navijaci spominju citavu porodicu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by bracala View Post
                    Kako je ovo tuzno. Dodje ti neki debeli propalitet kojem je najveci podvig u zivotu bacanje baklje i on ti moralise. I onda ti neko pominje ostajanje u klubu (bilo kojem) gdje ti navijaci spominju citavu porodicu.
                    Tuga brate, tuga. Na to je nas fudbal spao, na najnize moguce grane, tj, odavno je pao, samo eto iz dana u dan ovakvim stvarima se podsecamo na to. Uzas...

                    Svakako da ce video dopreti do UEFA-e i eto odmah kazne, kakva god da je, bice hvatanja za glavu sto rece Shone, to nam je bas sad trebalo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • To je najveca sramota u istoriji nase tribine. Ko zna koliko puta sam se i sa drugarima posvadjao braneci Alkatraz i uvek bio na njihovoj strani ali ovo je smesno. Tako zaraditi poene je jedna velika bruka.

                      P.S. Sta ti znas nosati o tome, ni srpski jos nisi naucio.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 07-08-13, 11:58.

                      Comment


                      • Originally posted by Pappy View Post
                        Stanojevic je rijetko koju vazniju i jacu utakmicu kvalitetno vodio. Sjetimo se derbija gdje je Zvezda promasivala milion prilika, pa Vojvodine, Anderlehta, pa i Lige prvaka... Tipican predstavnik srpske trenerske skole (cast izuzetcima), vrsan teoreticar ali u praksi cisti prosek. Zna postaviti ekipu, zna sve ali u toku utakmice ne zna povuci poteze kakve treba. Sjetimo se utakmica protiv Genka i fenomenalno postavljene taktike, ali je kiksao u kljucnim momentima. Odmah mi na pamet padne izvodjenje mozda i ponajboljeg igraca tada Tomica a uvodjenje Babica ili drzanje u igri Scepovica i minimalno koristenje Markovica, pa onda Miljkovic, jos na kraju i penal napravi...
                        Medjutim Stanojevic je imao kvalitetnu ekipu oko sebe, i dobro je sto je otisao iz srpskog fudbala za njega jer ce sada da napreduje. Kina je liga u usponu i dosta ce da nauci i postace kvalitetan trener ja vjerujem.

                        Sa druge strane Rasovic. Bio mi je to odmah cudan izbor jer on ni sa Teleoptikom nije igrao neki pretjerano kvalitetan fudbal. Rasovic je vrsan trener za mlade igrace i u saradnji sa Zvonkom Popovicem, Dusanom Trbojevicem, Nedeljkom Kosticem, Igorom Spasicem i ostalima mislim da se najbolje snalazio. U A timu me jos uvijek nije uvjerio da je kvalitetan trener, cak mislim da bi Spasic bio mnogo bolje resenje.

                        Na kraju, iskreno ne mislim da ce Vuk docekati kraj sezone.
                        Stanoje je izveo Tomica tada jer ovaj nije mogao da igra 60 minuta, u tom periodu je cak bio i rezerva, uopste nije bio starter, ni protiv Skendije ako se dobro secam a ni u Briselu a opet je jedini davao golove.
                        Samo zbog fizicike (ne)spreme ga je izveo. Stanoje je imao muda, kad si naveo Genk, nije imao problem da u vatru gurne 16-godisnjake poput Dzigija i Markeca tada. Liga Sampiona ? Jeste brate 0 bodova ali 5 egal utakmica od 6. Koliko ih je Dinamo imao u ove dve sezone ? 3 sveukupno ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Fizicka (ne)sprema je takodje odgovornost glavnog trenera. Imao je on tada dosta bolji tim nego ovo danas previse ga dizete u zvezde, dobar je ali nije ser Aleks.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Partizan je najlepsi fudbal u istoriji igrao pod Grantom, Mateusom i Djukicem, svi su se zadrzali jako kratko jer ne zele da im se kroji sastav. Zato Partizan i zvezda vec decenijama imaju najgore trenere u ligi jer se sve zna i ti si tu samo da procitas scenario napisan za KZS. Zato Bekvalac, zato Nikolic, Dodic, Vignjevic ne pomisljaju da navrate ovamo. Zato Zvonko Varga vac 15 godina odbija klupu Partizana, jer je ozbiljan trener.
                            .
                            Partizan je u najlepsi fudbal u ISTORIJI igrao pod GRANTOM?Da li ti znas zasto zasto je svaki od njih troje uopste otisao?Zasto Bekvalac nece da dodje u Partizan da mu menadzeri ne bi sastavljali tim?A zato je obisao pola superlige i tamo se apsolutno sve sam pita?Dodic i Vignjevic sjajno,bravo..............
                            Dalje pominjes stanoja koji je znao da odigrao kao sisa i to stoji.ali imao je i rezultate.zameras mu neki poraz u kupu koji je nebitan posle svega jer smo prosli dalje i osvojili kup iste godine.a grant ti je dobar i igrali smo top tih 15 utakmica sto je vodio a od toga je 3 puta izgubio od cigana i nije dao gol?a stanoje ih je pobedjivao,prolazio i taj jedan na kraju nebitan poraz TI nikad neces zaboraviti?




                            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Govna najobicnija, Marko voli Partizan nego ti i svi oni zajedno pa pomnozis sa tri. Plus je najveci talenat koji je licno publika unistila. Sve najgore svima koji su mu ikad zvizdali. Putuj majstore svuda ce ti biti bolje nego ovde. Pokazace on kakav je majstor negde drugde. U ovoj septickoj jami od drzavi ne moze. Mrs svi. Sve najgore

                            QA ti ga znas licno pa znas kolko on koga voli,a tek ako ga znas licno i pricas o nekoj njegovoj ekstremnoj ljubavi prema partizanu onda si stvarno oboleo momak.....najveci je talenat sigurno,svako ko je iole talenat dvadesetu godinu ne doceka u Partizanu.Pokazao je on kakav je majstor do sad ne brini.i igrom i ponasanjem






                            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Sta bre pricate vi svi, ne znate nista o fudbalu.

                            Ne,ti si taj koji je rekao da je Partizan igrao najlepsi fudbal u Istoriji pod Grantom i Mateusom.
                            Jesi bio ti uopste na utakmici ili si igrao Kanter?








                            A on apsolutno nicim nije zasluzio da nosi traku i vrlo korektno mu je to stavljeno do znanja......a on verovatno voli Partizan kao i ti pa je zato sagao glavu i cutaoa u sebi je goreo i pitao se cime li je zasluzio?
                            Sto se tice kazne nje nece biti jer decko ima akreditaciju i nemoj da se brinete nije vas niko uskratio prenosa


                            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            To je najveca sramota u istoriji nase tribine. Ko zna koliko puta sam se i sa drugarima posvadjao braneci Alkatraz i uvek bio na njihovoj strani ali ovo je smesno. Tako zaraditi poene je jedna velika bruka.
                            .
                            Koje nasa tribine ? Koja je tvoja tribina? Vukov spomenik,KGB,sta..........jesi se bas puno svadjao sa drugarime jeste sa bas ono posvadjali?
                            o kojim poenima pricas ti faco?JEL NJEMU BAS FALI SADA DA SE DOKAZUJE PRED NEKIM DA GA IZGOTIVE I POCNU DA GA POSTUJU?ILI JE URADIO TO UPRKOS TOME STO JE ZNAO DA NOVINARI BRUJUTI O TOME BAS ZATO STO JE ON TO URADIO I ODMA POCETI DA GA SALECU I NAMESTAJU???PLUS JE TO URADIO NA NAJKOREKTNIJI MOGUCI NACIN
                            Last edited by ma12; 07-08-13, 12:35.

                            Comment


                            • To nije smeo da uradi, jednostavno... Pogotovo ako covek ima kriminalni dosije. Ali ovo je Srbija.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Stanoje je izveo Tomica tada jer ovaj nije mogao da igra 60 minuta, u tom periodu je cak bio i rezerva, uopste nije bio starter, ni protiv Skendije ako se dobro secam a ni u Briselu a opet je jedini davao golove.
                                Samo zbog fizicike (ne)spreme ga je izveo. Stanoje je imao muda, kad si naveo Genk, nije imao problem da u vatru gurne 16-godisnjake poput Dzigija i Markeca tada. Liga Sampiona ? Jeste brate 0 bodova ali 5 egal utakmica od 6. Koliko ih je Dinamo imao u ove dve sezone ? 3 sveukupno ?
                                Kakve veze ima utakmica sa Genkom sa fizickom (ne) spremom iz utakmica sa Shkendijom i Anderlechtom kada je to bilo godinu dana ranije. Kada vec spominjes i tamo ne igranje, svaku utakmicu je bio starter osim one u Beogradu protiv Shkendije.

                                Koja su muda guranje u vatru Ninkovica i Markeca tada kada prvi udje u 87 ili tako nesta minutu,a ovaj prvi 10 minuta ranije a osim njih na klupi sede Voja Stankovic, Sasa Markovic, Rankovic i Radisa kao golman. Pre toga ono sto sam spomenuo Babic usao umesto Tomica. A svi mi znamo da Tomic nije morao da izadje na pocetku drugog poluvremena ma koliko god da je fizicki lose pripremljen najvise je trcao i trudio se od svih na terenu. A opet sa druge strane imas situaciju sa Kristal Arene gdje Markec nije usao u igru, a Ninkovica nije bilo ni na klupi. O kakvim mi mudima pricamo tu ? Ako nemas druge opcije na klupi od ofanzivaca pa uvodis cak i golobrade klince to nisu muda buraz to je cista nuzda.


                                LP ? Uvijek govorim i dok je ovakvo stanje u fudbalu uvijek cu govoriti da odmah potpisujem bilo kakvo ucesce na jesen u Evropi pa makar i sa gol razlikom 0:30, medjutim ako ti se u nekom trenutku otvori prilika za gol razliku 1:30 zasto je ne iskoristiti. Ista je stvar bila i sa Partizanom, ima li su itekakve prilike da cak i pobjede neke utakmice ali ziheras Stanojevic nije zeleo da rizikuje i na kraju je sve ispusio. A sta sada navijacima Partizana, sta bilo kome znaci sto su igrali egal 5 utakmica. Meni to nista ne znaci, sjecam se da su igrali u grupi, zaradili fin kes i hajmo dalje.
                                https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                                Comment

                                Working...
                                X