Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    У тренутку ми га и буде жао.
    У другом већ није.
    Govna najobicnija, Marko voli Partizan nego ti i svi oni zajedno pa pomnozis sa tri. Plus je najveci talenat koji je licno publika unistila. Sve najgore svima koji su mu ikad zvizdali. Putuj majstore svuda ce ti biti bolje nego ovde. Pokazace on kakav je majstor negde drugde. U ovoj septickoj jami od drzavi ne moze. Mrs svi. Sve najgore

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Govna najobicnija, Marko voli Partizan nego ti i svi oni zajedno pa pomnozis sa tri. Plus je najveci talenat koji je licno publika unistila. Sve najgore svima koji su mu ikad zvizdali. Putuj majstore svuda ce ti biti bolje nego ovde. Pokazace on kakav je majstor negde drugde. U ovoj septickoj jami od drzavi ne moze. Mrs svi. Sve najgore
      Чекај, кажеш да је заслужио човек да игра за Партизан (о репрезентацији да не причам)?
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Sta uradise coveku,ccc..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ne nego si ti zasluzio. 60 utakmica za Partizan, pola usao sa klupe ili zamenjen, 20 golova, 20 asistencija. Sta bre pricate vi svi, ne znate nista o fudbalu.

          Comment


          • Aj zanemarite malo njegovo fudbalsko znanje. Nebitno je trenutno, skroz. Da li mislite da je okej sto ce da udje neki lik, da ga javno ponizi, a niko nista ne sme da mu kaze? Jos to dolazi na odobravanje "vatrenih navijaca". Bolesno bre, bolest. Zivim za dan kad ce se takav sljam ukloniti sa nasih stadiona, mada kapiram da mozda nikad i ne dodje.

            Comment


            • Lukac prednji ukrsteni ligamenti.
              sigpic

              Comment


              • Sreca pa Stojke nema angazman a rekao da nema problema da nastavi u Partizanu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Да се разумемо, јесте ово срамотан потез, овако га избламирати. Зато сам и рекао да ми га је жао.
                  Али ово да је заслужио да игра је небулозно. Зајеби ме те "статистике", он је на тих 20 голова директно засрао још толико минимум. Не може бре да игра неко ко не зна да шутне лопту. Дали му да шутира слободњаке и ни један ни близу опасан није био. Замисли кад играш фудбал годинама и шутнеш лопту 15м изнад гола, и то не једном. Сам си рекао да менаџери гурају играче, то је чињеница и Шћеповићи су само двојица од њих.

                  П.С. Зашто сам знао да су лигаменти у питању код Лукача?
                  Last edited by Урош94; 07-08-13, 00:16.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • alal ti penis. sve si reko. pravi si mag
                    "da se razumemo". haha. zaoti

                    Comment


                    • Uki, nemoj leba ti da mi pricas o tome. Njegov talenat je nevidjen navijaci su ga unistili iz samo njima znanog razloga. Uostalom pokazace se u godinama koje dolaze ko je i sta je. Da sam na njegovom mestu znao bih sta da kazem o ljudima koji su ga sjebali. Nego je on klasa i previse voli Partizan da bi pravio sranja.

                      Comment


                      • Zavisi od toga gde ode. Ako ode u neku ekipu gde moze da igra i koja se takmici u Evropi, onda i ja mislim da ce biti od njega nesto. Da ga nije sjebala ona povreda kolena, sad bi bio ubica, ovako totalno ispao iz forme, a navijaci ga zakopavau jos vise. Meni on nije krivac ovde nimalo. Vuk treba da leti posle ovoga momentalno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Јебига, видећемо шта ће испасти од њега.
                          Ја мислим да неће испасти ништа много боље него што је то било овде. Што се мене тиче, нек направи Боговску каријеру, било где у свету, немам ништа против.
                          И наравно да не мислим да је он крив за резултате, то је немогуће, не игра сам.
                          Last edited by Урош94; 07-08-13, 00:35.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Mr.M, daj brate promeni avatar ...

                            Comment


                            • nista izgubili smo, barem smo pokazali neku igru za razliku od pre 2 nedelje, najlakse je biti pukovnik posle bitke, a ono sto je kimi uradio je za svaku osudu(iako je scepovic fudbaler u pokusaju) ali sta sad treba kimi (covek koga izuzetno cenim kao velikog grobara) da nam sastavlja ekipu
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Partizan je najlepsi fudbal u istoriji igrao pod Grantom, Mateusom i Djukicem, svi su se zadrzali jako kratko jer ne zele da im se kroji sastav. Zato Partizan i zvezda vec decenijama imaju najgore trenere u ligi jer se sve zna i ti si tu samo da procitas scenario napisan za KZS. Zato Bekvalac, zato Nikolic, Dodic, Vignjevic ne pomisljaju da navrate ovamo. Zato Zvonko Varga vac 15 godina odbija klupu Partizana, jer je ozbiljan trener.

                                Taj Stanojevic je ispao od Samroka, Vosa ga tresla gde je stigla a i derbije koje je dobijao je igrao blago receno pickeci. Ne vratio se.
                                Stanojevic je rijetko koju vazniju i jacu utakmicu kvalitetno vodio. Sjetimo se derbija gdje je Zvezda promasivala milion prilika, pa Vojvodine, Anderlehta, pa i Lige prvaka... Tipican predstavnik srpske trenerske skole (cast izuzetcima), vrsan teoreticar ali u praksi cisti prosek. Zna postaviti ekipu, zna sve ali u toku utakmice ne zna povuci poteze kakve treba. Sjetimo se utakmica protiv Genka i fenomenalno postavljene taktike, ali je kiksao u kljucnim momentima. Odmah mi na pamet padne izvodjenje mozda i ponajboljeg igraca tada Tomica a uvodjenje Babica ili drzanje u igri Scepovica i minimalno koristenje Markovica, pa onda Miljkovic, jos na kraju i penal napravi...
                                Medjutim Stanojevic je imao kvalitetnu ekipu oko sebe, i dobro je sto je otisao iz srpskog fudbala za njega jer ce sada da napreduje. Kina je liga u usponu i dosta ce da nauci i postace kvalitetan trener ja vjerujem.

                                Sa druge strane Rasovic. Bio mi je to odmah cudan izbor jer on ni sa Teleoptikom nije igrao neki pretjerano kvalitetan fudbal. Rasovic je vrsan trener za mlade igrace i u saradnji sa Zvonkom Popovicem, Dusanom Trbojevicem, Nedeljkom Kosticem, Igorom Spasicem i ostalima mislim da se najbolje snalazio. U A timu me jos uvijek nije uvjerio da je kvalitetan trener, cak mislim da bi Spasic bio mnogo bolje resenje.

                                Na kraju, iskreno ne mislim da ce Vuk docekati kraj sezone.
                                https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                                Comment

                                Working...
                                X