Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Jedva cekam da ga Falji udomi i da uzmemo Urosa da ga uparimo s Mitrom.
    Izgleda ni Fadilj nije toliko moćan.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Imamo dosta polu-igraca,pogotovo ovi Stojicevi,jeste da se bore,al' brate mili krilo koje nema igru 1 na 1 nije krilo.Kad se na to doda ovih par arogantnih klinaca dobijemo pucanje kurtona.Rasovic isto snosi krivicu,ne vidim cemu izlazak sa jednim napadacem,i to Scepakadabra koji nije odigrao dobar mec godinu i po dana.Jedina svetla tacka za veceras mi je skandiranje 'Uprava napolje',i slepi ce progledati.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Imamo dosta polu-igraca,pogotovo ovi Stojicevi,jeste da se bore,al' brate mili krilo koje nema igru 1 na 1 nije krilo.Kad se na to doda ovih par arogantnih klinaca dobijemo pucanje kurtona.Rasovic isto snosi krivicu,ne vidim cemu izlazak sa jednim napadacem,i to Scepakadabra koji nije odigrao dobar mec godinu i po dana.Jedina svetla tacka za veceras mi je skandiranje 'Uprava napolje',i slepi ce progledati.
        Ja rekoh jos posle prvog meca da Partizan nije za 4-2-3-1.
        sigpic

        Comment


        • Na kraju revanš utakmice 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Partizana i Širaka - 0:0 publika je negodovala povicima "uprava napolje" i "Đuriću odlazi", ali se nije završilo samo na tome. Naime, jedna grupa navijača, revoltirana slabim izdanjem njihovih ljubimaca, sa zapadne tribine gađala je plastičnom flašicom ložu u kojoj su sedeli vodeći ljudi srpskog šampiona. Tom prilikom generalni sekretar Partizana Darko Grubor je pristalicama crno-belih uzvratio istom merom i flašicu bacio u pravcu pomenute grupe navijača.
          steta sto su plasticne
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kao sto napisa neko na avangardi. Mi smo najbolji fudbal igrali dok je Grant bio tu. Ali neka, on nam nije odgovarao. On je bio kriv sto su nasi igraci masili boga oca. Sto napisa neko, cele pripreme se pominje Ninkovic, a on decko presede na klupi ceo mec
            sigpic

            Comment


            • Zar se nije skandiralo ,,Djuricu lopove,, ?

              Comment


              • Aj da sacekamo Bugare pa cemo onda da pljujemo. Polako. Ista igra je npr. bila protiv Skendije prvo poluvreme pa na pocetku drugog udje jedna slucajno i tad ih slomismo. Vrlo moguce da bi bilo isto da je uslo nesto iz onog karambola. U Makedoniji nas isto sabise samo sto nisu dali taj jedan sto je Sirak dao. Posle Skendije nadigrasmo Genk 2 puta. Konacni sud na kraju, lako cemo pljuvati.
                sigpic

                Comment


                • Neumesno je porediti, protiv Siraka 2 sanse u 2 meca, protiv Skendije 5 golova u 2 meca pa kako god da smo igrali
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Neumesno je porediti, protiv Siraka 2 sanse u 2 meca, protiv Skendije 5 golova u 2 meca pa kako god da smo igrali
                    Isto smo igrali, jedna sansa prvo poluvreme i onda ga Vukic umulja, posle su pali. Tamo su nas busili kako su stigli, jebeni Radisa nas iscupao. Ne obecava ovo ali ljudi jedva docekase da pljuju. Jos kad krenu ciganski mediji + Bik sa svojim igrama, milina. Ako se ovo nastavi i ako ne budemo stvarali sanse, ako se ne udje u Evropu i ako pocnemo u JSL da gubimo bodove, onda Vuce hvala za 144. derbi i dovidjenja.

                    Cudi me ovo, pouzdani ljudi su ga najavili kao dobrog trenera. Na pripremama je izgledalo da ce biti igre sa dosta kretnje bez lopte, bilo je najave dobre igre i u onih 5 utakmica. Aj' da se nadamo da su ovi iz Jermenije odigrali dvomec zivota.
                    sigpic

                    Comment


                    • igrali smo bedno da bednije nemoze, scepovica govnjivom motkom oterati, protiv lude sume smo najebali ko zuti
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Svi igraci treba da ljube u dupe Lukaca. Covek je u ovom dvomecu (a pogotovo u prvoj tekmi) objasnio neke stvari. Takodje, da je Dragovic otisao iz Bazela, mi bi veceras izgubili. Mnogo, mnogo smo losi...ali ja se opet nadam da cemo igrati dosta bolje protiv Bugara. Nisam pesimista

                        Comment


                        • Klaudinjo pre tekme rece da veruje da Mitar ostaje bar do kraja kvalifikacija a sad kaze da se natezu oko para i da je najverovatnije to to. Idi bre...
                          sigpic

                          Comment


                          • Kul ekipica ovaj Sirak.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Fofana je za nasu odbranu (uglavnom Ostoju, Aksenta i Stankovica) Ronaldo.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Sa ovom igrom ne mozes Zvezdu pobediti, a ne Sirak.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X