Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a mi nekad skandirali "Lukući ostani", sad će komšije da nam vrate istom merom. I treba. Kad nam onakav čovek i onakvi ljudi vode klub.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Taktika je u stvari bila da sakrijemo karte pred Ludogorec

      Salu na stranu... nikad bednije nismo prosli.

      Samo da se Mitar ne proda, a ako se to i desi onda moramo dovesti Djurdjevica.
      Sad molimo Boga da ce Djemba i Obrad biti pojacanja.

      Comment


      • Koji strah se uvukao od onog jebenog Samroka ono nigde nema. Siguran sam da mogu bolje, ovo nije uopste los tim. Siguran sam i da ce to pokazati samo je pitanje kad. Samo ne treba sad kukati i stvarati losu atmosferu(sto ce Bik sa svojim radnjama sigurno pokusati). Bilo bi dobro da nas skenja jedno dva prekida u Razgradu za rasterecenje i dobru sezonu.
        sigpic

        Comment


        • Nadam se da će Djemba da poveže taj vezni red koliko toliko i da Obrad sa Ivanovom napravi bedem u zadnjoj liniji, jer ovo na ništa ne liči. Ljudi, pa Voju ne bi ni vranjski Dinamo više vratio u svoje redove, a ne da nam taj lika u ovako bitnim utakmicama, pa čak i protiv ovakvih ekipa. Mislim da ne postoji više umišljeniji igrač od Šćepovića. Ja ne znam šta je dečko umislio, da je Benzema, šta ?
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Spasio nas sudija sto nije svirao penal, a vecina bi svirali. Jedno veliko hvala. Prelaznu ocenu zasluzili samo Tuta, kapiten i Lukac, Ostatak ocajan. Sasa Markovic bio po meni najgori.
            sigpic

            Comment


            • Nije ono videlo penala.Sudija ih je prozreo,njihovo valjanje i simuliranje na svakom koraku.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Nije ono videlo penala.Sudija ih je prozreo,njihovo valjanje i simuliranje na svakom koraku.
                Da se onaj valjao, valjao se i to na svaki kontakt. Kako je sudija krenuo, mislio sam da ce svirati, ali ipak nije. Nisam ni rekao da je bio penal, ali garantujem da bi preko 50% sudija ono sviralo, pogotovo sto smo Srbi.
                sigpic

                Comment


                • Ja vise nemam strpljenje za Scepovica. Oterati to govno sto dalje od Partizana...
                  A kapiram da ide i Mitar pa cemo i u napadu biti tragicni.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ja vise nemam strpljenje za Scepovica. Oterati to govno sto dalje od Partizana...
                    A kapiram da ide i Mitar pa cemo i u napadu biti tragicni.
                    Ne ide Mitar bar do januara.

                    Ja sam ga uvek branio ali bas ga je preterao. Jedva cekam da ga Falji udomi i da uzmemo Urosa da ga uparimo s Mitrom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko godina ima onaj klinac sto daje po nekoliko komada na svakoj utakmici?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Koliko godina ima onaj klinac sto daje po nekoliko komada na svakoj utakmici?
                        Pedja ce sad u osmi razred.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pedja ce sad u osmi razred.
                          Kladim se da bi bolje odigrao od Scepovica. Ako nista, bar bi se zalagao jedno 20x vise sa tih 14 godina koliko ima. Jad i cemer stvarno sve ovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ne ide Mitar bar do januara.

                            Ja sam ga uvek branio ali bas ga je preterao. Jedva cekam da ga Falji udomi i da uzmemo Urosa da ga uparimo s Mitrom.
                            Glavu dajem da Mitar ide za koji dan, a da ga menja Djurdjevic. Samo sto je to opet downgrade i treba nam jos jedan spic.
                            Ne bi me cudilo da dovedemo onog Sanija (ili kako se vec zove) i da se igraci izloze kako smo kupili igraca Lacija. A ono kanta...

                            Comment


                            • Ocajna atmosfera se stvara, ako ne bude 0:2 u Bugarskoj bolje igrati pred praznim tribinama. Sile nema da ce momci izdrzati taj pritisak. Sreca pa su Bugari slicnog mentaliteta u fudbalu kao i mi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tuga,jad,cemer i sve sto uz to ide, nema na Jermeniji splavova , nema... Kad ja moram drhtati zadnjih 30 minuta i strepiti da ne se opet u Hramu ne osramotimo...

                                Utakmica ocajna, postene sanse nismo stvorili, jedna jedva za 180 minuta igre a o toj sansi u pojedinacnoj analizi igraca. Sirak je pokazao iako vecini manjka fudbalskog znanja da su dosli da trce i da se bore dok nasi manekeni u 60-oj minuti ne mogu da prohodaju. Rasovicu Vuce popravljaj ovo kako znas i umes a ako ne znas a cini se da autoriteta nemas postaces omrazen jako. Ne treba ti to u zivotu...

                                Lukac - Jedina svetla tacka naseg tima, da ga nije bilo opet bi svedocili jos jednoj sramoti naseg tima

                                Aksentijevic - Prevara,ocaj,sramota i umesto sramne jedinice moze proci sa dvojkom jer je spasio cist gol Fofane, koliko propao covek u 12 meseci,strasno
                                Ostojic - Lepo ja pricam od novembra da je on rupa nevidjena, Timok bi ga oterao...
                                Ivanov - Cudno, nemam zamerke na njegovu igru, pored Kapitena jedini onako stabilan, nije imao vecih propusta
                                Volkov - Sta reci a da bude pametno, zbog njegovog gola idemo dalje ali opet mogli smo zbog njega da ispadnemo, dok je igrao bio je dobar, ono mu nije trebalo a jos je nekad u Evropi dobio crveni al' se ne mogu setiti jel' prosle il' pretprosle godine

                                S.Markovic - Ni pohvala ni primedba, mada vise je losiji nego sto je solidan

                                Luka - Nesto kao i S.Markovic, vidi se da se trudio u onoj meri koliko mu njegove sposobnosti dopustaju
                                Kapiten - Vidi se da je ostario ali opet covek se trudi i trci i pravi pametne poteze u odbrani i njegove lopte imaju oci, Kapiten je veliki a druge mora biti sramota sto sa dvadeset i kusur godina trce u 80-oj minuti tj ne trce a on trci i trudi se
                                Jojic - Ocajan u ovom dvomecu
                                Malbasic - Dosta losih odluka je donio u 1/2 ali pokusavao je ako nista, mada izgleda da je imao neku povredu na poluvremenu

                                Scepovic - MARS IZ PARTIZANA!!! Kakva nonsalantnost sunce ti poljubim splavaru jedan, samo Zlatan moze da bude nonsalantan na terenu i opet da bude najbolji, ti da ides u Olimpijakos Terajte ovo iz kluba molim vas, covek se ne trudi, trom je, ne pokusava da trci i nesto napravi, sramota me gledati ga

                                Ivkovic - Nije bilo toliko lose mada je napravio cist penal koji nije bio sudjen, postavio je ruku na grudi Fofane a bio je iza njega, koliko god da je ovaj odglumio mogao je sudija slobodno svirati penal i da mu se nista ne zameri

                                Kojic - U 70-oj minuti riknuo covek, 30 minuta na terenu i riknuo, gde ste bili na pripremama da mi je znati...

                                Voja - Jedan od boljih za ono sto je odigrao, Voja jedan od boljih, pakujte se svi...


                                Sta se moze popraviti za 7 dana ? Stabilnost svakako jer ovi momci nemaju samopouzdanje, a imace ga jos manje posle veceras, nek nam je Bog u pomoci jer ovo sto smo videli u 2 meca, tesko da moze gore od ovoga...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X