Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prvo da dobijemo ove jermene a onda na bugare ili slovake, po vrednosti tima i sastavu smo bolji od obe ekipe, najvaznije dati gol u gostima
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Jbg,bas nismo imali srece sa zrebom.Ludogorec je bas zajebana ekipa i sto je najgore ekipa koja napreduje iz godine u godinu za razliku od nas.Male su nam sanse za prolaz.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Jbg,bas nismo imali srece sa zrebom.Ludogorec je bas zajebana ekipa i sto je najgore ekipa koja napreduje iz godine u godinu za razliku od nas.Male su nam sanse za prolaz.
        Ludogorec trebalo da izgubi i vise od Slovana cija je vrednost 700 hiljada a zvezda prelaznog roka Josimov iz Donjeg Srema. Nemoj da me zajebavas.

        Comment


        • Jebem ja nas kao navijace ako cemo bilo koga u 3. rundi da se bojimo. Mogli da budu bolji od Intera u Milanu sa sve Vermezovicem na klupi a ovamo cemo da se bojimo drva iz Slovacke i bugarskog Obilica.
          sigpic

          Comment


          • Moze svako da se prodje, ali sa onakvom igrom od pre neki dan, ne moze niko.
            sigpic

            Comment


            • Sa stoperskim parom Ostojic-Stankovic mozemo da prodjemo samo na McDrive

              Comment


              • Od Keite nema nista, bar mi tako javljaju.

                Comment


                • Ako neko bude dolazio, bice posle meca sa Sirakom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos jedan u plejadi propalih talenata.Pre 2-3 godine je bio izuzetan potencijal zatim stagnirao da nije mogao da bude u 18 igraca Teleoptika.

                    Pruzena mu je sansa na Zlatiboru nije iskoristio,laku noc prijatno.

                    Na njegovoj poziciji bar 3 igraca bolja u kadetima trenutno.
                    Evo sta jedan pouzdan lik kaze za Jokica. Ajde da mu verujemo

                    A opet jedan takodje pouzdan lik kaze da ce Zvezda za par godina zaraditi lepe pare na njemu

                    Comment


                    • Zasto Lazar, Mitar i slicni koji su dobili sansu i pokazali se nisu bili ni blizu slicne price? Zato sto vrede. Ovaj je izjavio: "Rodjen sam devedes'pete, u Partizan sam dosao sa 10 godina, 2007. ili 2008." Glup i umisljen, u kadetima ima boljih. Stagnira odavno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedan intervju sa njim: „Rodjen sam devedes pete, u Partizan sam dosao sa deset godina negde 2007 ili 2008 ”, mali je nestvarno glup.

                        Comment


                        • Djura izjavio da nismo kontaktirali Jovanovica, znaci blizu je.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nudjen nam je -------------------> http://en.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9_Bikey

                            Ali Djuri ni na kraj pameti nije da mu placa 200k godisnje
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Vidi bre koliki mu je stomak.

                              Comment


                              • Тенк!
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X