Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Uefa ima neko pravilo za pravljenje ovih grupa,platio bi velike pare da ga saznam

    Comment


    • Maribor ili Molde, ako izvucemo Tbilsi ispascemo pa kako su Gruzijci(a nisu nimalo naivni) pa ce bruka ispasti jer su upravo iz Gruzije. Makabi ja mislim da bi prosli iako su svi skeptici iz nekog razloga, nije to Haifa. Mada po nasoj igri... Slovan bi valjalo izbeci
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Slovan ili Ludogorec.
        sigpic

        Comment


        • Zlatna sredina... Ako dovedemo stopera mozemo proci...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Nema sanse Partizan proci, siguran sam u to, jedino remont cijelog tima novih 10igraca, onda mozda, a od toga nema nista.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Skontajte vi kakvu ekipu imaju Bugari.

              http://www.transfermarkt.de/de/pfk-l...ein_31614.html

              Vece su sanse na njihovoj strani za prolaz u odnosu na Slovan.Ako nista drugo nece se cimati do Tbilisija ili Tel Aviva, ta dva tima sam najvise zeleo da izbegnu.

              Comment


              • Kao sto rekoh sinoc, stigao Keita. Pozajmica godina dana, taman nam takav DM treba...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Kao sto rekoh sinoc, stigao Keita. Pozajmica godina dana, taman nam takav DM treba...
                  Izbacio neki neozbiljan portal, niko proveren jos nije potvrdio. Polako. Jedino ako si slao PM nekom na avangardi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni rekose kad sam ovde kacio da je to zavrseno. Mada videcemo, sumnjam da nije istina.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sta ce se desiti ako/kad ispadnemo u sledecem kolu? Gotova Evropa ili ?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Sta ce se desiti ako/kad ispadnemo u sledecem kolu? Gotova Evropa ili ?
                        Ako ispadnemo od Bugara/Slovaka, idemo u PO za LE gde smo 99% nosioci. Isto kao i prosli put.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ako ispadnemo od Bugara/Slovaka, idemo u PO za LE gde smo 99% nosioci. Isto kao i prosli put.
                          Ma uvek zaboravim kako to ide

                          Zadovoljan sam sto cemo igrati protiv dobre ekipe, kapiram da ce ovi smradovi sada dovesti 2,3 pojacanja. Pa da se ceramo...

                          Comment


                          • Prvo da se umuljamo u tu 3. rundu. Posle ostati neporazen na gostovanju a onda Mitar dobija pravo da igra i uvodi nas u PO.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim kad bi usli u PO da bi usli u LS sigurno, kod nas retko kad ima sredina, il' se brukamo il' prolazimo
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Prvo da se umuljamo u tu 3. rundu. Posle ostati neporazen na gostovanju a onda Mitar dobija pravo da igra i uvodi nas u PO.
                                Mitar je lik od kojeg nam zavisi sezona. Jedini on uvek i svakome moze da da gol.
                                Ako ga ne prodamo osvajamo titulu.

                                EDIT: http://www.partizanbeograd.net/2013/...post_3571.html

                                Su ovi pouzdani?

                                Comment

                                Working...
                                X