Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreca pa KKP postoji
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Propast teška

      Comment


      • Brasanac je 3 puta pao na dupe u 30 sekundi

        Comment


        • Šta ovaj Fofana počini Voji, Lukač odličan danas.

          Comment


          • Mislim da igraci namerno buse. Ne vidim drugo objasnjenje.

            Comment


            • Pusti pricu, nemoj da neko procita, sami se sebi smijemo u lice, ne bi izgubili, odigrali bi 0-0 da je tako i ne bi pustili da nas ovoliko buse, pa 4-0 do sada moglo biti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • ovog stankovica 90% srbije moze da proce
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • A bio mi je lep dan. Eto zašto nisam ni žurio iz grada. Imao sam usran osećaj što se tiče ove utakmice.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Trener Siraka pojacava napad Fofana se spreda sa Vojom, opet ga prodje Bice 3-0 do kraja
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Trener Siraka pojacava napad Fofana se spreda sa Vojom, opet ga prodje Bice 3-0 do kraja
                      Menjaj avatar, pod hitno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta je bre ovo? Kakva je ovo nonsalantnost?
                        Nesto smrdi do jaja.

                        Comment


                        • Kojica prima loptu i sklanja se od nje ma daj
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ulazi i Malbašić..

                            Comment


                            • Da se udaramo u dupe ako ostane 1-0.

                              Comment


                              • da mi je neko rekao juce da ce partizan da izgubi od shirak rekao bi mu da je lud, ali dozivesmo tu cast i zadovoljstvo
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X