Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko meni ovo smesno deluje

    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Videcete kad Miljkon proigra u Bragi. Premali smo mi klub za njega

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Videcete kad Miljkon proigra u Bragi. Premali smo mi klub za njega
        Otisao je, potpisao, nema garanciju i ne mogu da ga vrate, zasto biste vise lagali?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • MILJKO MAIKON!

          Comment


          • Group 3
            FC BATE Borisov (BLR)
            GNK Dinamo Zagreb (CRO)
            FK Partizan (SRB)
            ŠK Slovan Bratislava (SVK)
            Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
            FC Dinamo Tbilisi (GEO)
            Győri ETO FC (HUN)
            PFC Ludogorets Razgrad (BUL)
            FC Shakhter Karagandy (KAZ)
            CS Fola Esch (LUX)
            Winner first qualifying round Match 1
            Winner first qualifying round Match 2



            Toliko o Evropi ove sezone, od 6 potencijalnih smo dobili 3 najteza
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Odlican zreb, zasluzio je Vuk nesto laksi pocetak. Ima dovoljno vremena da spremi ekipu kako valja za 3. kolo.
              sigpic

              Comment


              • Najveci jos godinu dana s nama. Jos rekorda, jos trofeja, jos uzivanja.
                sigpic

                Comment


                • Za par minuta pocinje prvi pripremni mec protiv Lokomotive iz Moskve.

                  Lokomotiva: 1 Guilherme (kap.), 49 Šiškin Roman, 28 Jan Đurica, 5 Burlak Taras, 55 Janbajev Renat, 5 Zapater Alberto, 17 Mihalik Taras, 90 Maikon, 21 Torbinski Dmitrij, 19 Samedov Aleksandar, 18 Pavljučenko Roman.
                  Klupa: 41 Lobancev Miroslav, 75 Serašov Aleksandar, 51 Belajev Maksim, 67 Mustafiin Renat, 26 Tigorjev Jan, 23 Tarasov Dmitri, 59 Mirančuk Aleksej, 6 Grigorjev Maksim, 77 Tkačev Sergej, 33 N’Doje Dame.
                  Trener: Leonid Kučuk


                  Partizan: 1 Živković, 13 Aksentijević, 3 Volkov, 40 Ostojić, 15 Ivanov, 21 Marković Saša, 22 Ilić Saša (kap.), 7 Luka, 11 Ninković, 39 Jojić, 9 Kojić.
                  Klupa:30 Petrović Nikola, 24 Živković Marko, 5 Petrović Nemanja, 18 Ivković Saša, 6 Stanković, 8 Brašanac, 55 Pantić, 17 Živković Andrija, 77 Knežević, 45 Šćepović marko, 12 Šćepović Stefan.
                  Trener: Vuk Rašović

                  Ludi Rusi izvode najjaci sastav

                  Comment


                  • Nikola Gulan se vratio u Partizan ?
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Prica se, cekam ozbiljniju potvrdu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pratili ste i sina Marka Elznera , igrao je do sad za Slask ali izgleda da se ipak odlucio za Aris

                        Comment


                        • Gulan stigao...

                          Ili cemo da udjemo u LS ili cemo da se obrukamo, tim je takav da nema sredine...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • ja ne znam dali je ova uprava normalna dovodi igraca kog niko nece
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Za 0 dinara i platom od 100k godisnje, ne moze bolje od Gulana. Nikolu inace ne treba tek tako otpisivati, zna fudbala itekako i bio je bog svima u celoj toj generaciji. Problem je taj sto poslednjih godina nema utakmica u nogama. Moze da bude sasvim dobro pojacanje, ja imam dobar osecaj.

                              Ovo jajarenje s platama i konstantno smanjivanje istih je jedino sto moze da nas sjebe. Dok su plate bile vece, nije bilo nikakvih problema kakvi god da su ovi u foteljama. Tu su ujebali i sebe i sve nas.
                              sigpic

                              Comment


                              • GOVNA - samo cu to reci.

                                Jebeni Nikola "pizda" Gulan!

                                Comment

                                Working...
                                X