Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ce cacanski Ronaldo neslavno zavrsiti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ja mislim da ce Jojic eksplodirati sledece sezone. Mnogo mi se svidja kako igra. Nije da ga sad hvalim jer je pobedio Zvezdu...
      Decko je pod Vukom igrao strasan fudbal. Videli ste i u poslednjem kolu koliko je lucidan i kako dobro barata loptom, a i rec je o mnogo dobrom decku.
      Ne bi me cudilo da bude standardan u prvoj postavi.
      Mislim da ce Dzigi da eksplodira, da ce Vuk da ga pusti konacno da igra. Decko je previse gusen. Od Jojica ocekujem dosta, ocekivao sam i ranije ali nije imao normalnog trenera do sada. Nisam za to da bude starter, mislim da nije na tom nivou ali Sale mora manje da igra dogodine i bice prostora za njega. S. Markovic bi trebalo da bude fudbalski Dragan Milosavljevic, bar to treba praviti od njega videcemo sta ce da ispadne. Askovski bi mogao da dobije vecu minutazu i odradi zahvalnu rolu kao bek/krilo.
      sigpic

      Comment




      • Tamo bih mogao i ja da igram.

        Mnogo gotivim Lolu, ali realno je krs od igraca.
        Sve najbolje kralju...da i tamo zatvaras stadione, a zasto ne i diskoteke

        Comment


        • Kakva faca jebote

          Comment


          • Faca, prvi put sam trezan posle 6 meseci. Al` ce njemu biti zanimljivo sa Turcima i ogranicenim alkoholom
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Dodji Duki legendo

              Comment


              • Kakva Škendija FC faca jbt

                Ne daj se Lolo. Nastavi da radiš ono što najbolje znaš, šta god to bilo !!!
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment




                • Samo ovaj rad

                  Comment


                  • Ode Pajovic sto je i ocekivano. Tuta verovato pali, tako da cemo morati ozbiljno da potrazimo neke kvalitetne igrace za defanzivu.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/du...eba-da-pricamo

                      Legendo, vrati se!

                      Comment


                      • Duljaj navodno pristao na uslove.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jebote Djura ima 60 godina Ja cenio nesto izmedju 45 i 50
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Posebni su to tretmani. Oko 10% od transfera ide u pretvaranje njega u besmrtnu mumiju.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • da me je neko na ulici pitao koliko godina ima djura reakao bi 47-8 ali 60 pa jel on planira penziju
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Posebni su to tretmani. Oko 10% od transfera ide u pretvaranje njega u besmrtnu mumiju.
                                Jbt 60 godina a covek ne zna pricati ,gde je on zivot proveo ili bolje reci prespavao , jbt , farba kosu ocito , verujem da tu idu kojekakvi tretmani , eh kakvog mi predsjednika imamo , sa njim onakvim ovo je premija gde se nalazimo.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X