Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo bar na kompu, nije telegram preko goluba pismonose gde fali slovo p u presidente.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ovo bar na kompu, nije telegram preko goluba pismonose gde fali slovo p u presidente.
      Katalonci egomanijaci kao i uvek, nece da se pomire s tim da je presidente samo jedan.
      sigpic

      Comment




      • Ali pazi ti facu, krv ti...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Krv ti jebem

          Ajde Alberte, nemoj da dozvolis da i tebe zamrzim.

          Comment


          • Moje zelje (trudicu se da budu realne):

            Golman - Stojke ide. Ovde mora domaci. Zivko/Lukac/Saranov/Bonja. Prva zelja Lukac.
            Desni bek - Izvesno je da se Aksentije vraca (sve mi jebite ako kapiram gde je taj decko bio prosle sezone, mozda u matrixu). Zadovoljan sam...Miljko ok backup, jbg.
            Levi bek - Zelim da ostane Volkov. Ako ode, prva zelja Obradovic, druga Lekovic, treca El Monir
            Stoperi - Ostoja ostaje Ivanov ide. Doveo bih Vitasa i onog domaceg stopera sa dva prezimena (Lakic nesto ) ili Kosanovica, naravno i stranac je neophodan.
            DM - Crnja koji je visok 190cm. S. Markovic ostaje, Ivkovic bi mogao biti interesantan.
            MC/AMC/AMR/AML - Sale, Jojic i Dzigi ne mrdaju i to je do jaja. Voleo bih da Markec ostane bar jos pola godine, ali tesko. Luka ok za backupa. Kostic mozda na levo krilo, a mozda pokusati i sa Radovicem, Simonom... Opet necemo imati dva valjana krila.
            Spic - Mitar, Djurdjevic, Koja, omladinac. Odlicno

            Dodati tu jos par klinaca poput 14 Zivkovica koji su u Teleoptiku/omladinskom pogonu. Pantic definitivno, a naravno i svi ostali koji se pokazu na pripremama.

            Comment


            • Sto se mojih zelja tice , neko je spomenuo Mladena Bozovica. Nzm opet bih volio nekog proverenog , Stojke je bio takav da bolji ne moze , ni u pola dobrog necemo naci. Za stopera bi volio stranca i jos jednog domaceg a da Ostoja bude backup. Mada kako se prica , Pajovic ce da ostane pa cemo verovatno dovesti samo jednog stranca. Imamo i Tomasevica.

              Meni je cudno kako je Lovre bio onako ocajan , to je vise nego kvalitetan igrac za nase uslove , kad bi ga Vuk vratio na formu iz Groningena bilo bi odlicno. Svakako bih volio stranca za zadnjeg veznog , gore Ilic iza napadaca , Dzigi levo , nekog dovesti jos , imamo Jojica , cacanski Ronaldo ni 3 meca ove sezone nije odigrao , da ga vracamo u Cacak...

              Sto se spiceva tice , volio bih nekog proverenog domaceg , ako ne moze onda stranac , tu moramo pogoditi sa transferom. Ako Mitar ostane onda neko tipa Delibasic.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Sto se mojih zelja tice , neko je spomenuo Mladena Bozovica. Nzm opet bih volio nekog proverenog , Stojke je bio takav da bolji ne moze , ni u pola dobrog necemo naci. Za stopera bi volio stranca i jos jednog domaceg a da Ostoja bude backup. Mada kako se prica , Pajovic ce da ostane pa cemo verovatno dovesti samo jednog stranca. Imamo i Tomasevica.

                Meni je cudno kako je Lovre bio onako ocajan , to je vise nego kvalitetan igrac za nase uslove , kad bi ga Vuk vratio na formu iz Groningena bilo bi odlicno. Svakako bih volio stranca za zadnjeg veznog , gore Ilic iza napadaca , Dzigi levo , nekog dovesti jos , imamo Jojica , cacanski Ronaldo ni 3 meca ove sezone nije odigrao , da ga vracamo u Cacak...

                Sto se spiceva tice , volio bih nekog proverenog domaceg , ako ne moze onda stranac , tu moramo pogoditi sa transferom. Ako Mitar ostane onda neko tipa Delibasic.
                Ko je cacanski Ronaldo?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Filip Knezevic
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post
                    Ko je cacanski Ronaldo?
                    Jos gora verzija subotickog Ronalda.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • haha, nz, msm da je Leo dobio malo sansi, videcemo mozda se dokaze na pripremama imam osecaj da je bolji od Luke.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Treba nam ozbiljniji stranac na toj poziciji , inace Knezevic je u Borcu zahtijevao da ga na treningu zovu Ronaldo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Treba nam ozbiljniji stranac na toj poziciji , inace Knezevic je u Borcu zahtijevao da ga na treningu zovu Ronaldo
                          Izvor informacije: LBJmvpFORlife. Al ga je iskautrao onomad, sve je pogodio sta ce se desiti.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Bice dosta dolazaka i odlazaka ali postoje dobre sanse da se napravi dobra ekipa. Vuk, Nadj i Ljuba Rankovic su nenormalno posveceni tome za razliku od Vermeza i Tumbe.

                            Vuk se oglasio i javno po pitanju Tute i produzenja ugovora.

                            Lukac izgleda prvi pik za golmana.

                            EDIT: http://www.sr.partizan.rs/64589-evro...tao-partizanu/
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja mislim da ce Jojic eksplodirati sledece sezone. Mnogo mi se svidja kako igra. Nije da ga sad hvalim jer je pobedio Zvezdu...
                              Decko je pod Vukom igrao strasan fudbal. Videli ste i u poslednjem kolu koliko je lucidan i kako dobro barata loptom, a i rec je o mnogo dobrom decku.
                              Ne bi me cudilo da bude standardan u prvoj postavi.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Izvor informacije: LBJmvpFORlife. Al ga je iskautrao onomad, sve je pogodio sta ce se desiti.
                                Sta je prognozirao podseti me
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X