Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to manje-vise uglavnom iz Rada
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ja sam za Djurdjevica, dobar igrac. Nasi ga prate ali i verovatno ce nam ga Ranko dati ali to je ono, ako hoces meso moras i kosku da uzmes pa bi nam tako uvalio i Vitasa, za kojeg mislim da je mozda i nesto bolji od Ostoje. Ranko nas je zajebao sa Jovancicem, Lukom i Bogunom a Koja je dobar backup. Vuk mozda i izvuce nesto iz Luke. Ja bi od njega beka pravio ali nema od toga nista.

      Mislim da ce sredina i napad dobro da se sklope, kao i da ce Bozovic verovatno zameniti Stojketa ali odbrana ce verovatno ostati losa.
      sigpic

      Comment


      • Pa necemo dovodi Djurdjevica za Evropu pobogu , za ove nase njive i nekako ali za Evropu nam treba provereno a napadac nam ne treba. Mitar ce biti glavni , Kojic rezervni i to je to , ako cemo dovoditi ovoga da nam bude treci moze. Ili jedino ako Mitar ide a onda bi volio stranca. Stopera isto ocekujem stranca , budemo li domacim popunjavali rupe ne pise nam se dobro.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Vitas je zver u menadzeru

          Comment


          • Citam sad malo o Djurdjevicu...bas ga dosta hvale i kazu da je idealan parnjak za Mitra. A Kojic je za mene odlican backup.
            Sto se mene tice pozicija spica je zatvorena. Naravno ako se ovo realizuje, a kazu ljudi da je to vec gotova stvar.

            Comment


            • Sta bi s onim talentom Maslacem sto smo ga 10 puta dovodili , odakle on otisao iz Borca kad su ispali ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Sta bi s onim talentom Maslacem sto smo ga 10 puta dovodili , odakle on otisao iz Borca kad su ispali ?
                Ako dolazi Vitas, onda njega necemo dovoditi po 11. put
                Au koliko odusevljenje Grobara sto smo doveli ovu dvojicu...a i ne samo po pitanju njih. Svi su optimisti, svi imaju obecavajuce insajd informacije. Ne zelim da se nalozim

                Jedino sto mene cini optimistom je Vuk Rasovic. Vidi se da je jedan normalan covek, da zivi 24/7 za fudbal i Partizan. Zna tacno ko mu treba sa domacih livada, zna tacno ko moze iz Teleoptika i iz mladjih kategorija da se prekomanduje u prvi tim. Jos samo da ubodemo sa nekim strancima i to ce biti sjajan prelazni rok. Bio sam skeptican kada je on postavljen za trenera, ali sam za sada odusevljen njegovim radom i pre svega ponasanjem.
                Ali da ne trcimo pred rudu. Ipak ce biti tesko zameniti Stojketa, Ivanova, Lazara...

                Comment


                • Ono sto sve cini optimistima je Vuk Rasovic. Imamo mi sasvim ok ekipu, treba ih trgnuti jer su ubijeni u pojam kao kolektiv vec duze vreme i to je donekle i uradjeno. Mi smo dugo bili prakitcno bez trenera, totalna anarhija. Tek treba da vidimo njegove trenerske kvalitete ali najvaznije je da nije Bata Djora skola. Mijat ga je slao kod Murinja na usavrsavanje, jebem li ga valjda nije lud da kvari svoj ugled i salje bilo koga. Mislim da imamo sad normalnog trenera i da ce biti bolje u Evropi nego prethodne 2 sezone, da nece dozvoljavati da ne sutnemo na gol sa igracem vise i da ispadamo od Samroka. Ono sto mene najvise raduje je sto je u prve 3 utakmice svaki put pogodio izmenu i tako dobio.

                  Djurdjevicev radijus kretanja je bolest. Na svemu ostalom mora dosta da radi ali je potencijal. Od njega je samo Mitar bolji od mladjih spiceva. Rad je uspeo sa igracem manje da izjednaci protiv Zvezde i stvara im probleme bas zato sto ga ima svuda i sto su mogli da igraju. Sa Kojicem i Jovancicem je to neizvodljivo.

                  Vitas ima smisla za fudbal ali najebali smo ako je on zamena za Ivanova. Od Ostoje i Pajovica ne verujem da je losiji.

                  Mnogo mirnija situacija na kraju ove sezone za razliku od prosle. Opusteno ce se uci u pripreme. Bice prodaja vaznih igraca ali Vuk i Nadj ce dati sve od sebe da iskopaju normalna pojacanja. Neki Albertovi ljudski kvaliteti jesu pod znakom pitanja ali kad je Partizan u pitanju radice 24/7. Kazu da je vec uzeo da gleda gomilu utakmica i da zajedno sa Vukom planira pojacanja. Svakako ce biti bolji od Tumbe koji nije radio nista. Na kraju krajeva, on je doveo Medu i Savica + koliko se secam, uvek je pogadjao rezultat u Evropi, jel prolazimo ili ispadamo. Moguce da ima tu neku intuiciju i osecaj kog igraca uzeti. Ja sam za Ivana za SD ali kapiram da je to nerealno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da nastavimo kad smo kod pojacanja , kad bi doveli Duljaja i Delibasica to bi bila premija ali bukvalno premija. O Duljaju je dovoljno reci ono sto je Zidan rekao za njega , jeste to bilo pre 10 godina ali i dalje je on klasa za celu nasu ligu na svojoj poziciji a Delibasic je igrac koji bi nam super legao , napadac sa osecajem da dadne gol. Sa njima dvojicom bi vec licilo na nesto dosta bolje.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Delibasic samo ako Mitar ode, njih dvojica zajedno ne mogu, gusili bi jedan drugog a ne verujem da bi Andrija dosao da bude backup Mitru + je Kojic tu. Ja bi voleo da imamo Mitra i Andriju kao gol igrace, Djurdjevic i jos neki bolji spic(stranac za kog bi dali solidan kes)setajuci spicevi i Kojic 5. spic u slucaju da se vise njih povredi. A to je naucna fantastika.

                      Duljaj ako dodje idem da popusim Vuku i Albertu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da Ostoja uz odlicnog trenera moze da bude zver. Ne mogu da argumentujem, jednostavno mi tako izgleda.
                        Za sada mi se ne dopada uopste, ali eto

                        Nash, nikako se ne slazem oko Albertovih ljudskih kvaliteta. Mene kod njega brine strucni deo.

                        Comment


                        • Ostoja je najveca pickica u istoriji Partizana, onoliko neko da se boji ja nisam video.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja za Ostoju nikako nemam dobar osecaj , pogotovo od zadnjeg derbija na marakani. Licno bih volio videti nekog drugog umesto njega ali verujem da ce imati priliku da me demantuje.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ostoja je najveca pickica u istoriji Partizana, onoliko neko da se boji ja nisam video.
                              Tacno tako. Ali dobar motivator i psiholog (sto Vuk jeste) moze da ga nauci da prevazidje taj strah.

                              Comment


                              • Moze to Vuk kod Sase Markovica recimo, ovaj je rodjen uplasen. A i kad dobro igra, nije to dovoljno za Partizan. Plafon 3. stoper. Bice jebeno u toj odbrani, ovo ostalo me ne brine preterano.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X