Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Albert Nadj SD odmah.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • To u startu otpada, Nadj ne mrda odavde. Ne sme da ostavi zenu samu s Lolom.
      sigpic

      Comment


      • Znam kad pocnes jedan od starijih menadzera da Lolu kao tada supertalentovanog klinca odmah trazi Real. Eto prilike da se to najzad ostvari. Mislim da je 03/04 ali nisam siguran.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Samo se vi sprdajte. Djura bi lagano uspostavio dominaciju u Španskom fudbalu i preuzeo primat od Barselona. Ne zaboravite da je najjača politička partija u Španiji "Španska Socijalistička Radnička Stranka"
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Moguce, mada bi vrhunski marketing strucnjak, Snezana Filipovic, osmislila nesto mnogo kreativnije za kraljevski klub.
            Ne znam dal' se sprdas, ali ta devojka kida od kako je dosla.
            U svakom pogledu

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ne znam dal' se sprdas, ali ta devojka kida od kako je dosla.
              U svakom pogledu
              Radi tu i tamo nesto radi licne promocije, cini se kao nesto jer nismo imali nista od marketinga vec duze vreme ali koji ti idiot moras biti da pred derbi koji donosi 25. titulu pravis izlozbu "Prvih 24." Ja jesam za izlozbu inace, evo sad bi mogla da se napravi prvih 25 zbog samog broja koji moze biti neki jubilej + ta titula nama mnogo znaci jer smo se izjednacili sa ovima preko. Da se dobro isplanira i organizuje na vrhunski nacin. Ono na sta je to licilo je blagi uzas. Za sezonu 1975/76 nema nijedna slika Nenada Bjekovica. Da se razumemo, ja ga prvi ne podnosim ali zna se sta se u toj Ljubljani tada desilo. Jos kako su se obukli za izlozbu skoro svi komplet, zlo. Ok, postavljena si tu, ne moras sad non-stop da guras sebe u prvi plan. Da ne pricam o odlasku na vaterpolo Zvezda-Radnicki iako je nas KK igrao u priblizno isto vreme. Jos ako je istina da je skakala posle Radjenovog gola, treba je oterati pre Djure i ekipe.

              Da se razumemo, ja kurve obozavam ali zna se kad i gde. Ne u FKP i uopste u SD Partizan.
              sigpic

              Comment




              • Spoiler
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Boze blagi Mitroviceva faca
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Boze blagi Mitroviceva faca
                    Mitar sav iscedjen, ona prezadovoljna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Radi tu i tamo nesto radi licne promocije, cini se kao nesto jer nismo imali nista od marketinga

                      Da se razumemo, ja kurve obozavam ali zna se kad i gde.

                      To je to

                      EDIT: Mitar je rastavio na proste cinioce, glavu dajem

                      Comment


                      • Kad ste kod Miljka i nocnog zivota da vam opisem scenu u noci kada je odigran derbi.

                        Nakon sto sam se vratio kuci sa utakmice resih da titulu valjano proslavim i zaputim se lepo sa drugarima ( delijama ) u jedan prestonicki klub ispod Kalisa.

                        Ulazio sam i izlazio par puta zbog raznih stvari i u jednom od tih ulazaka snimim za stolom nas bekovski par Lazevski i Miljkon . Na moje povike Lazevskom "bravo majstore" decko se nasmeja i podize stisnutu pesnicu kao znak otpozdrava.

                        A onda na red dolazi Miljko...: Na moje povike "Miljko majstore,legendo..." lik me je tako pogubljeno pogledao,u fazonu "ja majstor?" . Posle nesto kontam,pa verovatno sam prvi lik koji ga je u zivotu pohvalio pa je bio u cudu
                        sigpic

                        Comment


                        • Miljko ce ostati celu karijeru u Partizanu.
                          Covek je ljudina, ali jedini gori bek od njega kojeg smo ikada imali je Radenko Kamberovic. Krv ti jebem

                          Comment


                          • Prva pojačanja Partizana u vidu igrača Rada, štoper Vitas i napadač Djurdjević, kako prenosi B92
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Cisto sumnjam , nece nam Stojic valjda opet uvaliti 2 levata.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Izgleda da kod nas samo pojacanja iz JSL dolaze u obzir.

                                Comment

                                Working...
                                X