Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Meni je Duljaj jedan od omiljenih igraca od kako pratim Partizan. Kapiram da je i dalje u formi. Dok to ne mogu da tvrdim za Simona i Andriju. Pojma nemam sta se sa njima desava.

    Lomic nam ne trebe ako ostane Volkov, realno. Bolji je Marko, ali meni je i Vova ok.
    Andrija se solidno drzi, za nasu ligu je ubica a u Evropi moze da doprinese iskustvom. Idealno bi bilo da bude 3. napadac ali ako dodje bice starter, jedino da ne ode Mitar ali tesko, otimacina je za njega nevidjena. Jedino da naprave dogovor s Fiorentinom da ide kod njih ali ne odmah.

    Sto se levog beka tice, dobar je Vova, bio bi i konstantniji ali je imao problema sa Grantom i Vermezom. Mislim da smo mogli i vise da izvucemo iz njega a taj transfer ti je cista stvar dobrog poslovanja iako nije prioritet. Prodas Vovu za 2 miliona recimo, dodje Marko za dzabe i resis problem pozicije a kesa imas za neku drugu gde skripi. Strasan posao bi to bio samo da ga se neko seti.
    sigpic

    Comment


    • Kada je Crvena Zvezda poslednji put bila sampion drzave:

      -Vucic i Nikolic su bili u radikalima
      -Kostunica predsednik vlade, a Tadic u prvom mandatu
      -Sadam Husein je pogubljen, a Bin Laden bio vodja Al kaide
      -Ajfon nije postojao
      -Evro je bio 75 dinara
      -Juventus je igrao u drugoj ligi
      -Tose Proeski je odrzao svoj poslednji koncert
      -Lazar Markovic se igrao u pesku
      -Sa Pinto je igrao za Sporting
      -Milos Jojic je bio u osnovnoj skoli..... ;D
      sigpic

      Comment


      • Izgleda da cemo imati solidne pare za trosak. Kad kazem solidne mislim na izmedju milion i 3 miliona. To je malo u odnosu koliko bi normalan klub imao da je na nasem mestu, ali je mnogo vise nego sto sam ocekivao. Ocekivao sam 0

        Spominju se zanimljiva imena. Mada necu da se nadam previse, svaki put se razocaram pojacanjima.

        Comment


        • Pa ako je tačna priča da će Ružić da unese odredjenu svotu ove godine, i plus neki deo od prodaje transfera, imaćemo mi finu svotu da dovedemo solidne igrače da se dominacija nastavi, a i pokušamo plasman u LŠ, ako ne, barem LE, i da konačno prodjemo grupu. Samo se nadam da se neće ponovoti igrači tipa Anderson Markeš, Eduardo, pa i ovaj sad Eliomar.

          Što se tiče ovih koje je Neš naveo, nema sumnje da je Duljaj i dalje u dobroj formi. Možda bi prvo trebalo napasti njega i dovesti ga. Kakav bi duo činili on i Sale kapiten, pa makar u njegovoj poslednjoj sezoni a Simon ako je u formi, i ako je sačuvao i malo onoga što je prikazivao u Partizanu, biće više nego dovoljno.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • U nedelju destinacija....

              Comment


              • Bonji isto istice ugovor.
                sigpic

                Comment


                • Evo sad informacija da je Danilo Pantic registrovan za mec sa Spartakom i da je dobio broj 55. Vezni igrac, najtalentovaniji u Srbiji u generacijama 95-97. Ne znam kakav je u glavi a izgleda da je fizicki dosta jak. Pregled igre i pas na zavidnom nivou. Andrija Zivkovic koji je debitovao u Pazaru bi mogao opet da dobije sansu a pominje se i Nemanja Nafurani Mali Radonjic i Nemanja Glavcic, najtalentovaniji iz generacije '97.

                  Za one koji ne znaju ko je Bonja(ima tu i jedan admin ), u pitanju je Mladen Bozovic.

                  Danilove majstorije

                  sigpic

                  Comment


                  • Zvacemo i Darka pored Bonje , radi atmosfere
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Imamo dosta talenata samo nicu u zadnjih par sezona....ali kako porastu tako odleprsaju...najcesce se trudim da izbegnem da razmisljam o tome...to me onako probada u dusu....kakvu bi smo sada ekipu imali da nije bilo menadzerskih krvopija i vecito nezasitih korumpiranih clanova uprava...Jovetic, Ljajic, Nastasic, Tosic, Sulejmani, Savic....ma necu bre ni da pisem o tome i ovo mi je mnogo....

                      Comment


                      • Originally posted by fudbalinho View Post
                        Imamo dosta talenata samo nicu u zadnjih par sezona....ali kako porastu tako odleprsaju...najcesce se trudim da izbegnem da razmisljam o tome...to me onako probada u dusu....kakvu bi smo sada ekipu imali da nije bilo menadzerskih krvopija i vecito nezasitih korumpiranih clanova uprava...Jovetic, Ljajic, Nastasic, Tosic, Sulejmani, Savic....ma necu bre ni da pisem o tome i ovo mi je mnogo....
                        Ne bismo ni sa normalnom upravom imali tu ekipu. Sa Stanojem se ne slazem oko vecine stvari ali oko jedne sigurno, kad je rekao nesto ovako.

                        Mi nismo bogati zapadnoevropski klub da imamo mocne sponzore i da mozemo da imamo sva sredstva za pojacanja na pocetku prelaznog roka. Prodaja igraca je za nas neminovnost. Nije ni to problem, bitno je samo da imamo skauting, da napravimo sistem i imamo spremne zamene.
                        Dakle, nije problem sama prodaja vec momenat iste. A nemoguce je dugo zadrzati te igrace jer i oni sami u odredjenom trenutku zele da odu da se dokazu u jacoj ligi. San im je da igraju preko i to je to, nisu svi Sasa Ilic. Ono sto je najgore sto se desava da igrac kao sto je Nastasic ide bez meca za prvi tim. Dakle, prodaja da, nemaju ni navijaci problem s tim, bar ne oni razumni koji znaju u kojoj drzavi zivimo gde nema coravog dinara. Samo dajte planski majku mu. Partizan je sa svojom skolom rudnik zlata i mi imamo potencijal da funkcionisemo kao sat. Samo kad bi se manje kralo i valjalo. Oni cak mogu i sebi da uzmu, da ostave i za transfere, da prodaju igrace, planski dovode nove i da klub napreduje. Svi bi kod nas mogli da budu zadovoljni ali jbg, previse je megalomana u foteljama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sve to stoji ali niko ne moze da me ubedi da od npr 5 kvalitetnih mladih igraca mi ne mozemo ni dvojicu da "posadimo" u prvi tim na duzi niz godina.....60-70% para od transfera Partizan ni ne vidi vec neki drugi sumnjivi likovi....ko zna gde te pare nestanu....malo menadzer uzme, malo predsednik malo predsednik da ovom pa da onom pa politicke stranke a Partizanu ostane taman toliko za neke osnovne stvari kao sto su plata itd....a za transfere minimalac...

                          Da smo imali normalnu upravu koja radi u korist kluba Partizan bi za najvise 5-6 sezona bio sposoban da bez prodaje najboljih igraca zaradjuje novac....od ucesca u LS, sponzora itd itd....
                          Last edited by fudbalinho; 24-05-13, 00:14.

                          Comment


                          • Slaba liga , ko jos zeli da igra u JSL ? Da postoji regionalna liga bila bi druga prica , ovako...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Predsednik Real Madrida uputio čestitku FK Partizanu na osvojenoj tituli.

                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Taman udjoh u temu da postavim , upload i vidim ti me preduhitrio , institucija smo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X