Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi oko Šćepe, kao da će sladoled da im podeli
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ja bi da pevam jos malo, jer je Sale samo jedan!
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Uzalud trud, dzaba vam sve... SAMPION JE OPET PARTIZAN !!!

          Comment


          • Kad je Pickobradi otisao, rekao kako je Vuk dosao jer je u odlicnim odnosima sa Djurom i jos nekima iz uprave a Vuk sad kaze kako su on i Tumba uz igrace najzasluzniji za titulu. Koja razlika.
            sigpic

            Comment


            • Dominacija u selu se nastavlja, kakva god da je okolina 6 titula nije malo i nadamo se nastavku do bar 10 komada...
              Ajde sad Ruzicu iskukaj neku lovu ili bezite svi u kompletu...

              Comment


              • Jebote ja sad tek vidim da Lomicu, Duljaju i Delibasicu isticu ugovori a Simon slobodan igrac. Moze odlican posao da se napravi i dosta opcija nam se otvara.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Jebote ja sad tek vidim da Lomicu, Duljaju i Delibasicu isticu ugovori a Simon slobodan igrac. Moze odlican posao da se napravi i dosta opcija nam se otvara.
                  Ne bi se bunio da sva cetvorica postanu nasi igraci.

                  Comment


                  • Bravo momci, zasluzeno ste osvojili titulu. Sad nas obradujte malo u Evropi

                    Jedno pitanje samo, sta se desilo sa onim brazilcem sto je doveden iz Javora? Je l' mozda povredjen? 99% je da nije bolji ni od jednog naseg mladog veziste, ali cisto me interesuje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Bravo momci, zasluzeno ste osvojili titulu. Sad nas obradujte malo u Evropi

                      Jedno pitanje samo, sta se desilo sa onim brazilcem sto je doveden iz Javora? Je l' mozda povredjen? 99% je da nije bolji ni od jednog naseg mladog veziste, ali cisto me interesuje.
                      Ma nedefinisan je. Spor za krilo, a nema pregled igre za cm/am (kako god). Nije los za klupu.
                      Ode nam i Scepakadabra. Nemam nista protiv...ljut sam na njega jer nije pokazao ni 50% svog talenta.
                      Mitar, Koja i jos jedan igrac su nam dovoljni u napadu.

                      Comment


                      • Daleko jeste ali samo da natuknem.

                        Sto se kvala za LS tice , 2.kolo tj za nas prvo je nikad lakse u poslednjih par godina jer nema mina sem ako Ludogorec ne uzme titulu u zadnjem kolu a nadam se da nece. Najozbiljniji rival bi nam mogao biti Gyor, sve ostalo lagano dosta.

                        Sto se treceg kola tice bice opet timova koje bi trebali lagano proci poput HJK-a,Ekranasa,Maribora i Nefcija a opet ima timova koji su verovatno malo slabiji od nas : Elfsborg,Makabi Tel-Aviv i Serif i 3 tima koja bi valjalo izbeci : Levski,Molde i Slovan.

                        A onda opet PO ce biti pretesko proci , Apoel,Bazel,Seltik,Steaua i BATE ce nam biti rivali ako dodjemo do PO , mada sve je to jako daleko , cisto malo gledam koeficijente pa masta uradila svoje.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ne bi se bunio da sva cetvorica postanu nasi igraci.
                          Tesko da mozemo bolje. Ej, 4 odlicna igraca za 0 dinara. Duljaj bi kao i uvek poginuo a ta prica za godine kod njega ne pije vodu, prilicno sam siguran, valjda zato sto me deda jos kao malog naucio da ne postoji covek koji moze da trci vise od Duljaja.

                          Simon i Andrija moraju brze bolje da traze klub jer bi CG mogla mozda na SP i sigurno da imaju veliku zelju da odu tamo. Prepreka je ta sto im je menazder Stojadin.

                          Lomic bi sigurno dosao samo da stupe u kontakt s njim. Mislim da ne bi ni trazio mnogo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je Duljaj jedan od omiljenih igraca od kako pratim Partizan. Kapiram da je i dalje u formi. Dok to ne mogu da tvrdim za Simona i Andriju. Pojma nemam sta se sa njima desava.

                            Lomic nam ne trebe ako ostane Volkov, realno. Bolji je Marko, ali meni je i Vova ok.

                            Comment


                            • Uzecemo 10 milki na transfere ovog leta , red je da i potrosimo nesto
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Много смо ми пута до сада имали 10 милиона профита, а расхода милион јер нема више.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X