Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Drago mi zbog Vuka. I dalje nisam siguran da je pravo resenje za nas, ali zasluzio je da odradi pripreme pa da pokaze koliko zna sledece sezone.
    Imam neki dobar osecaj da necemo biti igracki slabiji nego prosle sezone, pre svega zato sto postoji sansa da posle dosta godina dobijemo odlicnog SD-a. A tu su i novi klinci koji su, koliko sam cuo, u najmanju ruku talentovani kao ovi sto su u prvom timu.

    Comment


    • Kapiram da smaram, ali sta cu kad sam mnogo srecan



      Cane i Bjela

      Comment


      • E do kurca. Novi SD ce verovatno biti Nadj. Povlacim ono sto sam rekao za kvalitet tima

        Comment


        • Bices banovan zbog sesnestostrukog posta
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Samo pici Ljubasine! Partizan je prvi ponovo!
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment




            • Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment




              • Miljko na 2:20
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Braco Grobari nije me bilo neko vreme ali evo i ja da se oglasim.

                  Ne mogu da verujem da covek moze biti toliko srecan kad nije u pravu za nesto. Bio sam ubedjen da je doslo do prodaje i sve je mirisalo na to. Naravno, jebe se meni sto neko vrsi pritisak ali izgledalo je kao da su se svi pomirili sa tim pa i dobar deo navijaca i igraca. I onda, bum, ode pickobradi magarac. Bio sam skeptik i dalje jer je ostavio ekipu u nevidjenom kanalu. Znaju ovi momci fudbala sasvim solidno ali sta vredi kad ti je trener ostao daleko u proslosti i kad je poltron, jajara, picketina i ne znam ni kako da nazovem vise tu spodobu koja iritira vise od Mileta Bureka, Rase Babica, Milije, Bika, Djure i svih ostalih likova koji su u klubu ili se motaju oko istog. Vuk je odlicno prihvacen od strane navijaca i kakav god da je Ruzic Rolex, spasao nas je sto je smenio nastavnika fizickog a doveo ako nista, coveka koji ce celog sebe dati da napravi rezultat.

                  Bilo je nesto vise optimizma pred Radnicki Nis. Odlicna stvar je i sto se Kimi vratio, te je posle duzeg vremena palo i ono pravo grobarsko zezanje na tribini. Na toj tekmi nisam bio ali sam odusevljen onim prozivanjem debelog redara i slicnim stvarima. Zalaganje igraca je skocilo poprilicno i iscupali smo pobedu. U Kragujevcu isto vrhunsko navijanje i posle tog meca je dosao i neki optimizam posto je ortak isao za Kragujevac kod babe i bio na tekmi i javio da igraci zele titulu vise nego ikad. Jedino sto me dalje brinulo je to sto se cinilo da nece biti prave podrske navijaca na derbiju. Medjutim, ta prica o prodaji koja je izasla u javnost je nesto najbolje sto je moglo da se desi. Naterala je Grobare da se najpre zapitaju da li i koliko vole svoj klub a kasnije i da pokazu pravo lice na derbiju. Mnogi su pokusavali na razne nacine po svim mogucim forumima svojim postovima da navuku masu ali najbolja reakcija je bila na jednu sliku na kojoj je pisalo: "Dodjite da im se useremo u zivote." To smo i uradili. Onolika ljubav na JNA nije vidjena od Arsenala. Posle cu jos koju o tome.

                  Kad je u pitanju igra plasio sam se najvise toga sto Vuk u mecevima protiv dva Radnicka nije uspeo da sredi ono sto je ostalo od Vermeza a to je nenormalan razmak izmedju linija gde je protivnik imao prostora koliko zeli i nije bilo trunke sinhronizacije. Nije on uradio bog zna sta takticki ali polozio je svoj prvi ozbiljniji trenerski ispit. Volim sto je takav covek trenutno na klupi. Veliki Grobar i diskretni heroj kao i njegov cale, Branko je nevidjeni as. Miran, stalozen, umeren u izjavama, obecao samo zalaganje i to i ispunio. U derbiju je pomerio liniju odbrane vise nego obicno a ofanzivci u pocetku nisu pritiskali. Zgusnuo je linije i skratio prostor za igru. Znao je da oni trenutno mogu nesto da urade samo preko bokova i Luka i Lazar su odradili tu dosta posla. Sasa Markovic je sve prijatno iznenadio. Mene ne jer sam znao od ranije da decko moze da donese energiju koju je doneo. Vermez ga je ubio u pojam totalno. Prebio je covek sve njihove igrace i za razliku od proslog derbija gde su nas dobili na batine, ovaj put smo to mi odradili zahvaljujuci njemu prvenstveno. Sa prvih par startova im je pokazao da se neke stvari menjaju u odnosu na prosle derbije gde nismo imali kera koji ce da odradjuje prljav posao na pravi nacin i trenera koji ce tu ulogu da mu dodeli.

                  Dobili smo derbi kao sto KK Partizan dobija mnoge utakmice. Na krv, znoj i rad. Nije tu bilo neke igre, mozda smo odigrali nesto u poslednjih pola sata ali borba koju su pokazali nije vidjena ni kad smo LS igrali. Dok je tako, boli me kurac kakav fudbal igramo, ja cu podrzati ekipu koja ima karakter, koja se drzi zajedno i koja ima jasan plan kako do gola pa kako god to izgledalo. Mnogo, mnogo vise smo zeleli pobedu od njih iako nam je pola ekipe bilo u osnovnoj kad su oni poslednji put uzeli titulu. Jos smo gladni. Zbog mnogih generacija od Bobeka na ovamo koje su igrale prelep fudbal nezavisno od pozicije na tabeli veliki broj Grobara ocekuje da mi igramo kao Dortmund. To je nerealno ali mozemo da budemo jedna ozbiljna ekipa, pristojna i za evropske okvire. Vuk je inace u ove 3 utakmice dobio tako sto je svaki put potrefio izmene, to me posebno raduje.

                  Da se vratim na navijanje. Bio sam u nekom strahu sve do dolaska u Hram ali otkad sam usao i osetio tu atmosferu nisam sumnjao u gubitak titule. Ne pamtim skoro na JNA toliku kolicinu pozitivne energije. Steta samo sto su jangeri opet smarali i pravili sranja ali kad se to ispeglalo navijali smo sve jace i jace. Odlicna podrska i sa bocnih tribina. Drugo poluvreme je lekcija iz navijanja za citav svet a kad je Zeka uvalio golcinu, nevidjen miks emocija i onda ceo stadion osetio da je vreme za "Zasto cutite." Usrali im se u zivote. Bilo je ono olaksanje kao u Pioniru kad neko na minut do kraja da trojku za +10 i prelomi mec. Mnogo pozitivno. Evo SMS-a koji mi je poslala drugarica koja je prvi put bila na stadionu jer su joj dosli neki rodjaci iz Svajcarske pa su se dogovorili da idu na derbi porodicno, na Zapad.

                  Eeeeeeeeeeej miliii bilo je extra, bolje nego sto sam mislila. Jos onako gol na krajuuuu. Samo sledeci put moram nesto drugo da obujem, nisam kontala da cemo toliko stajati.
                  Dakle, ako devojka koja veze nema s fudbalom, koja bi verovatno mislila da je stoper nesto sto se jede, koja nema pojma nista ni o Bobeku, Manceu, Moci, Cavi i ostalim majstorima, koja je dosla tu prvi put slucajno jer joj je stric iz Svajcarske sujeveran i imao osecaj da cemo dobiti ako i ona bude isla, zeli da dodje ponovo na stadion, jasno je da su to bili casovi ljubavi. A ako i ona zeli da dodje opet, verujem da istu zelju imaju i mnogi drugi koji duze prate Partizan i koji su bili na stadionu. Treba sad to iskoristiti i napraviti dobru propagandu i marketing, malo navuci masu a ovi momci mogu da odrade posao na terenu na pravi nacin i zadrze ih.

                  Ceka se sad i novi SD, mozda novi predsednik. Bice prodaje bitnih igraca ali i dovoljno kinte da se to pokrpi ponekim strancem, povratnikom i mladim igracima iz skole. Imamo Grobara na klupi, videcemo kakav je trener ali kapiram da ne bi isao na usavrsavanje kod Murinja i da Mijat ne bi tamo kvario svoj ugled i slao bilo koga. Nek bude karaktera u ekipi, zelje kao prekjuce i ja zadovoljan. Bilo je uzivanje vratiti se kuci sa utakmice i gledati snimak, da bas taj antifudbal i njihovu borbu. Uz to, ima naznaka da Ruzic Rolex zbog licnih i partijskih interesa odradi neke stvari te da bude kinte i za pojacanja a da on kupi poene kod navijaca, vidimo da se sve vise eksponira a neke je vec kupio u zadnja 2 dana. SD ko god da bude, morace to da iskoristi. A i boje se navodno u klubu da Stojadin ne iskopa dobre igrace ovima preko pa mozda budu krstene zamene igracima koji odu.

                  Nikad nisam bio srecniji. Malo pisem nepovezano, setam s teme na temu, ne znam odakle da krenem i kako da srocim ali sam presrecan, nikad ispunjeniji i ne znam gde udaram. Jos mnogo toga bih rekao ali ima vremena. Pokazali smo ogromno jedinstvo i grobarstvo. U poslednje vreme nismo bili na nivou, osporavani smo s pravom ali dosla je najvaznija utakmica za klub u poslednje vreme i mi smo izdominirali i dali doprinos u izjednacavanju po broju titula. Neki bi trebali da shvate da je vredno odredjene stvari zaboraviti i pojesti govno zarad Partizana ali jbg. Izgledalo je da cemo biti pregazeni a bili smo najbolji kad je najteze. Nije bio skoro ovakav pritisak. Od juce ni malo ne brinem za klub. Mozda necemo iskoristiti potencijal koji imamo za Evropu ali sigurno je da necemo potonuti nikad. Odrali smo grla i pokazali samo jedno.

                  NE DAMO BRE NAS PARTIZAN!
                  sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • Gledaj malo tudje postove, ne samo svoje Ljubašine
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • http://www.sportal.rs/news.php?id=101412

                        Ocevi nasi su i krv prolili!
                        sigpic

                        Comment


                        • http://ask.fm/Rax96

                          Drug mi malopre poslao ovo, krv ti jebem. To je onaj Radonjic. Ovaj ask.fm mu je gore od toga sto ide na tekme Zvezde. Sa njim nek Falji radi sta hoce slobodno. Licno bih ga odma zavalio na leto za 2-4 miliona da moze da ostane neko drugi od vaznih igraca.
                          sigpic

                          Comment


                          • E moj Nesko, vidjam momka po gradu, ne izlazi iz diskoteke preko vikenda uz litre alkohola. Probisvet i šaban najgore vrste.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Mladjana verzija Smiljanić Milana
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ne, ne, Smiljanic je za njega akademik. Ovakvi sabani su cak i za nase uslove retki. Oduvek su kosarkasi bili bolji ljudi od fudbalera.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X