Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala KAPITENU Sad da sacuvamo ovo.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Da mu svi popusimo jednog dana

      Comment


      • Taman ugasim tv i mi damo gol, znaci necu derbi ni gledati

        Comment


        • A sad titula nije prodata? A da, u stvari, bice opet prodata posle ponovo prodatog derbija.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            A sad titula nije prodata? A da, u stvari, bice opet prodata posle ponovo prodatog derbija.
            Dobro brate zasto moras da zajebavas? a prvi skaces kad neko to uradi u zvezdinoj temi.

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              A sad titula nije prodata? A da, u stvari, bice opet prodata posle ponovo prodatog derbija.
              Купио Толе на полувремену титулу.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Dobro brate zasto moras da zajebavas? a prvi skaces kad neko to uradi u zvezdinoj temi.
                Ne zajebavam, vec mi na nos izlazi da kada god ne ide dobro vi pricate o prodatoj tituli i tako vec 5 godina. 5 godina mi kupujemo titulu, nikako da nam stigne, valjda nismo platili postarinu. Ne mozete da se pomirite da vam je ocajan tim i da je i vama i nama sivilo ove lige realnost.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ne zajebavam, vec mi na nos izlazi da kada god ne ide dobro vi pricate o prodatoj tituli i tako vec 5 godina. 5 godina mi kupujemo titulu, nikako da nam stigne, valjda nismo platili postarinu. Ne mozete da se pomirite da vam je ocajan tim i da je i vama i nama sivilo ove lige realnost.
                  Isto tako vi pricate 5 godina o nasoj kupovini titule, kupujemo prodajemo i tako u krug

                  Comment


                  • Ajde zajebite sa tom pricom.

                    Comment


                    • Sreća što sam juče iseko nokte inače... Ma živi užas, ja se slažem sa Nebojšom da je tim katastrofa. Ljudi, mi na jedvite jade pobedjujemo ekipu koja se seli u niži rang, a sanjamo Ligu Šampiona. Ja stvarno ne znam na koju foru onaj Vranjanac još uvek igra u Partizanu, dečko je katastrofa. Ne znam, teško. Iskreno, više se uzdam u Zvezdine kikseve sa Vojvodinom i eventualno danas sa OFK Beogradom, nego što ćemo mi lako preći preko Smedereva i Spartaka.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • I sa Tajlanda odjekuje

                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment




                        • Ovako ja izgledam vikendom izjutra

                          Comment


                          • drvo pijan sve mu jebem....

                            p.s.

                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Na svakom koraku uzavrela atmosfera, ljudi napeti, jedino ovde nista, kao da se ne igra jedan od najbitnijih derbija poslednjih godina. Sta vam je?

                              Comment


                              • Strah, i sa jedne i sa druge strane
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X