Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala vi ne znate cijeniti prave trenere poput Granta i Vermeza.
    Šalu na stranu, od -11 do -2 za mjesec dana, to je stvarno loše, ali mi se ne bunimo..
    http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
    Sve je rečeno...
    Majstor svoga posla...

    Comment


    • Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Стојковић је легендаран лик, замисли он брат дошао да у 90 минуту да изведе слободњак, као он да реши утакмицу.
        Па ја да сам био на Лолином месту не бих га само напушио већ би га набо шамарчином да се онесвести, јер људи то је класика омаловажавање својих саиграча, гест типа "ви сте ретарди у пољу 90 минута не можете да дате гол и сад ћу ја голман да вам покажем како то иде", дебил класичан.
        A jel pogrešio time čak i da ih je omalovažavao ?

        Originally posted by cleoo View Post
        vermez sigurno leti danas ili sutra, e sad ko je novi trener neznam ali nesto mora da se menja da ne postanemo tim koji je 10 kola pre kraja ispusto 11 bodova prednosti
        Ko mu j... mater. Ne bih mu dao da vodi ni bugarski Goce Delčev.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Гоце Делчев? Има улица у крају Гоце Делчева, то мора да има неке везе.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Da da, bugarski prvoligaš
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ja vam napisah jos pre par nedelja da su Orlovic i snajder prodali titulu, vi mi ne verujete. PRODAO SI TITULU ORLOVICU!!!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • - Nije tačno da je Vermezović smenjen! - rekao je Đurić za SPORTAL.RS, i dodao:

                - Ne razmišljamo o njegovim naslednicima, niti smo ikoga kontaktirali.
                http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                Sve je rečeno...
                Majstor svoga posla...

                Comment


                • To upravo znaci da je bivsi, da je Djura cutao mozda bih i mislio da ostaje, ovako je sigurno vec pao.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Vladimir Vermezović više nije trener Partizana, odluka je čelnika kluba iz Humske! Na sastanku Upravnog odbora izglasano je nepoverenje dosadašnjem šefu stručnog štaba, a kao njegova zamena postavljen je dosadašnji trener Teleoptika Vuk Rašović.
                    Djura as
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Djura retard <3

                      Nisam zadovoljan Rasovicem, iz dva razloga. Prvi jer mislim da nije nista posebno, a drugi jer ce ostati ako osvojimo titulu. A ja zelim stranca

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Djura retard <3

                        Nisam zadovoljan Rasovicem, iz dva razloga. Prvi jer mislim da nije nista posebno, a drugi jer ce ostati ako osvojimo titulu. A ja zelim stranca
                        Ma da, otećemo Murinja lagano ispred nosa Čelziju brate, ima ona znaš, od gore ima gore, ali od Vermezovića sumnjam da ima nešto gore. Neka vodi ovo Rašović kako zna i ume, ako ne budemo osvojili titulu, neće biti njegova krivica, nego krivica Vermezovića i najretardiranije uprave u istoriji ovog kluba koja je istog postavila za šefa stručnog štaba.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • I od goreg ima Jesic



                          I dalje ne priznaje pobedu Ofki

                          Comment


                          • sunce ti jebem, kako sam ja zaboravio da taj čovek uopšte postoji
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment




                            • Imam neki osecaj da ce ovo biti dobro
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Сви пуштајте Хепи.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X