Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportska Centrala ‏(@scentrala):
    Slobodan udarac na 22-23 metra, 90. minut, Stojković hteo da izvede slobodni, vratili ga na gol, LOLA ga psuje da se vrati na svoj gol.
    Dafuq?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ode titula
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • I kako posle ovoga da ne mislis da su prodali titulu?

        Comment


        • A, zasto da mislis? Nisu se borili, trudili, trcali, stvarali sanse?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Nedostajao je dosta Scepovic izgleda, iz opravdanih razloga

            Posle svakog priblizavanja Zvezde u poslednjih nekoliko godina ide prica o prodaji titule, da drzava gura Zvezdu do pehara, pa ih se naosvajasmo svake godine.

            Odluka u derbiju, sanse 50/50, i mi vi smo realno losi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sem onog Mitrovicevog suta sve je zavrsavalo van stadiona, a i nije rec samo o ovoj utakmici, pa ovo su isti oni igraci koji su stekli 11 bodova prednosti, nije moguce da su propali za mesec dana toliko da ih nikad gora Zvezda prestigne.

              Comment


              • Padovi forme su sasvim normalna stvar, verovao ili ne. Pogotovo sto ja mislim da, bez uvrede, ovo je mnogo blize vasem realnom kvalitetu nego raskantavaje svih protivnika sa 3 razlike u proseku, a i u tom periodu je derbi dobila nikad gora Zvezda sa sve debilom na klupi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Padovi forme su sasvim normalna stvar, verovao ili ne. Pogotovo sto ja mislim da, bez uvrede, ovo je mnogo blize vasem realnom kvalitetu nego raskantavaje svih protivnika sa 3 razlike u proseku, a i u tom periodu je derbi dobila nikad gora Zvezda sa sve debilom na klupi.
                  Jedina razlika izmedju nas i vas je ta što ste se vi debila rešili, a nas će ovaj da dokrajči.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • I ovog naseg smo se otarasili prekasno, bar 6 kola prekasno. I mi i vi nikad gori, ja to pricam celo prvenstvo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma razumem te. Ne bih ja ipak rekao da je prekasno, bez obzira što do kraja Zvezda ima znatno teži raspored. Džaba mi igramo protiv Smederava i Radničkog kad ni to nećemo moći da dobijemo sa ovakvom igrom. I dalje stojim da će derbi mnogo toga da kaže.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Derbi ce se zavrsiti 0:0, spreman sam sta god imam da stavim na to.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Стојковић је легендаран лик, замисли он брат дошао да у 90 минуту да изведе слободњак, као он да реши утакмицу.
                          Па ја да сам био на Лолином месту не бих га само напушио већ би га набо шамарчином да се онесвести, јер људи то је класика омаловажавање својих саиграча, гест типа "ви сте ретарди у пољу 90 минута не можете да дате гол и сад ћу ја голман да вам покажем како то иде", дебил класичан.

                          Comment


                          • Nezvanicno : Rasovic novi trener od utorka
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Grobari , ne ljutite se za sliku

                              Spoiler

                              Comment


                              • vermez sigurno leti danas ili sutra, e sad ko je novi trener neznam ali nesto mora da se menja da ne postanemo tim koji je 10 kola pre kraja ispusto 11 bodova prednosti
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X