Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teorija je da je kao Vucic rekao Djuri da ga nece hapsiti za Veterinarski zavod ako Zvezda bude sampion, sto je meni sizofreno, ali 'ajde. Mislim da ce on u bukagije, ovako ili onako do leta.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Kad je FKP poslednji put pokraden u nasoj ligi? Ali ono bas drasticno?
      Ne vidim razlog zasto bi mi sami prepustili titulu. Samo prvo mesto donosi Evropu i pare.
      Nesto drasticno gde nismo dosli do rezultata tesko jer mi umemo i pored sudija da dobijemo, ne ostavimo enciklopediju saopstenja za svaku sudijsku odluku koja nam smeta. Krali su nas i protiv Pazara kuci, 2 penala na Mitru sad u Kuli, nije da nema situacija ali mi u ovoj mrtvoj ligi i te situacije uglavnom izvucemo nekako. Samo u fudbalu bi to trebalo da se odradi mnogo finije za razliku od ostalih sportova. Govna iz uprave spremna da prodaju, Vermez je takodje tu i sve postepeno. Nikome nije u interesu u ovoj drzavi da se mi izjednacimo sa njima po broju titula, da ne pricam o prestizanju. Uradice se sve moguce da ne budemo sampioni na kraju. Opasan se pritisak vrsi, Djura bi mogao u zatvor, mozda i jos neki a nemamo trenera kao sto je Dule u basketu koji ima muda da ide sam protiv svih do kraja. Naprotiv, imamo na klupi najvecu pickicu u istoriji FKP. U klubu sve ljude zabole za titulu, igraci je mozda zele ali se nista ne pitaju. Na kraju krajeva, nas potpredsednik je sam izjavio da nije u interesu da svake godine budemo prvi.
      sigpic

      Comment


      • I sta kad zvezda kiksne i opet odemo na nekih desetak bodova onda opet cvece i prolece. E jebem ti narod ovakav.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nesto drasticno gde nismo dosli do rezultata tesko jer mi umemo i pored sudija da dobijemo, ne ostavimo enciklopediju saopstenja za svaku sudijsku odluku koja nam smeta. Krali su nas i protiv Pazara kuci, 2 penala na Mitru sad u Kuli, nije da nema situacija ali mi u ovoj mrtvoj ligi i te situacije uglavnom izvucemo nekako. Samo u fudbalu bi to trebalo da se odradi mnogo finije za razliku od ostalih sportova. Govna iz uprave spremna da prodaju, Vermez je takodje tu i sve postepeno. Nikome nije u interesu u ovoj drzavi da se mi izjednacimo sa njima po broju titula, da ne pricam o prestizanju. Uradice se sve moguce da ne budemo sampioni na kraju. Opasan se pritisak vrsi, Djura bi mogao u zatvor, mozda i jos neki a nemamo trenera kao sto je Dule u basketu koji ima muda da ide sam protiv svih do kraja. Naprotiv, imamo na klupi najvecu pickicu u istoriji FKP. U klubu sve ljude zabole za titulu, igraci je mozda zele ali se nista ne pitaju. Na kraju krajeva, nas potpredsednik je sam izjavio da nije u interesu da svake godine budemo prvi.

          Izadji malo iz svog sveta maste i vrati se u realnost, veruj mi da ne bi bilo lose. Cuj ne znas da li vam je dozvoljeno da uzmete bilo sta. Kad vec izlazes te teorije daj da i mi cujemo celu pricu ko stoji iza svega, koji je interes itd.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Dobrodosao tatice <3

            Spoiler

            Comment


            • Spoiler

              Partizane ludo volim te
              za tebe daću sve
              i kada gubiš ti
              volim te!

              Comment


              • http://football-italia.net/32730/luc...laughed-taribo

                Comment


                • Taribo tatica <3

                  Comment


                  • http://www.sportal.rs/news.php?news=97968

                    Comment


                    • Ova nam je utakmica bit' il' ne bit' , sto ovde napravimo to nam je.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Господо замолио бих вас ако неко има неки квалитетан стрим да ми исти окачи овде, хвала.

                        Comment


                        • Gde god okrenes Brajkulice bilo koji sajt, samo ovaj isti strim je dostupan, a kvalitet ne dao Bog.

                          http://tv.utakmica.rs/partizan-belgrade-vojvodina
                          Last edited by Mladen; 07-04-13, 18:21.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • ЛБЈ, вратио се Кими.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              ЛБЈ, вратио се Кими.
                              Ajde

                              Comment


                              • Ма знало се да је изашао, а сад дошао човек и на текму. А говорило се да неће, има забрану. Мислим, вероватно и има али га боли туки.



                                Овог рошавог иза Радета треба пребити леба ми. Њега и оног другог, Бараћа ваљда. Већих ретарда нема на овом свету.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X