Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Partizane pobedi za nas!

    Comment


    • Young Boys-i se vracaju na Jug...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Young Boys-i se vracaju na Jug...
        Isterani su iz zaboravljenih pa bi sad ovamo malo. Sljam najveci

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Isterani su iz zaboravljenih pa bi sad ovamo malo. Sljam najveci
          Ma strasno, voleo bih da ih ne puste ovi nasi.
          sigpic

          Comment


          • Хахахахахаха да их не пусте. Доводе бре цигане, таурунуме на шипку а неће Јангере... да.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ma strasno, voleo bih da ih ne puste ovi nasi.
              Sto ih ne bi pustili kad ce da plate. U interesu i jednima i drugima

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Хахахахахаха да их не пусте. Доводе бре цигане, таурунуме на шипку а неће Јангере... да.
                Znam ja sta rade ja samo kazem sta bih voleo i sta je dobro za tribinu. YB nam ne treba nikako.
                sigpic

                Comment


                • http://www.zurnal.rs/2013/03/28/part...stu/index.html

                  Moram dupli, lepo priznanje za nas. Steta sto ne koristimo to na pravi nacin, valjda dodju i ti dani. Bitno je da ovo ne stane i nastavi da proizvodi talente, mozda jednom dodje neka zlatna generacija u neko bolje vreme, vreme bez Faljija.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo je problem sto ce posle Faljija doci novi Falji
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Samo je problem sto ce posle Faljija doci novi Falji
                      Rekao sam jednom u neko bolje vreme, to podrazumeva da nece biti Faljija i slicnih. Kada ce i da li ce to biti, nemam pojma. Valjda cu doziveti, makar da ih kao penzos gledam s bocne tribine sa sve problemima sa prostatom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bez Faljija bismo u ovom trenutku bili kao FK zvezdana. Covek koliko god da uzima toliko daje Partizanu. Zahvaljujuci njemu ozbiljni transferi odu bar 2,3 miliona vise.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Bez Faljija bismo u ovom trenutku bili kao FK zvezdana. Covek koliko god da uzima toliko daje Partizanu. Zahvaljujuci njemu ozbiljni transferi odu bar 2,3 miliona vise.
                          Mani se brate te price, kao da nismo i ranije uzimali dobre pare od transfera. Znali smo mi uvek igraca da prodamo. To je jedino sto ovi znaju dobro da urade.

                          Zahvaljujuci njemu gledamo npr. jednog Aleksandra Miljkovica koji ne zna osnovne elemente igre kod ni manje ni vise nego 5 razlicitih trenera.

                          Mi u nasoj skoli imamo toliko talenta + kad bismo napravili zdrav sistem u klubu sa skautingom gde bi jos sa strane nalazili igrace, nema tog koji bi otisao za manje od 2 miliona.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Znam ja sta rade ja samo kazem sta bih voleo i sta je dobro za tribinu. YB nam ne treba nikako.
                            Неће бити доброг на трибини док буду постојали и Значке и Заборављени.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • PARTIZAN: Stojković, Miljković, Pajović, Ivanov, Stanković, Smiljanić, Luka, Ilić, Brašanac, Kojić, Mitrović.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Adriano Mitar Leite Ribeiro!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X