Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scepovic dao gol nakon dobre akcije u kojoj su ucestvovali vec spominjani Braske i Voja

    Comment


    • Sneza radi odlican posao kada je marketing u pitanju

      EDIT: Luka i Paulj me odusevili veceras. Momci ginu za klub...

      Comment


      • Koji je majstor Scepo, kakva je to steta sto se povredio.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Koji je majstor Scepo, kakva je to steta sto se povredio.
          Idalje je bolikurac (akane hvala ti za ovaj izraz ), ali on je jedan od retkih nasih igraca koji moze jednim potezom da promeni tok utakmice.

          Nismo losi, bice ovo jos dosta bolje...najveca greska Vermez i kasnjenje izmena, kao i drzanje Saleta do kraja utakmice

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Idalje je bolikurac (akane hvala ti za ovaj izraz ), ali on je jedan od retkih nasih igraca koji moze jednim potezom da promeni tok utakmice.

            Nismo losi, bice ovo jos dosta bolje...najveca greska Vermez i kasnjenje izmena, kao i drzanje Saleta do kraja utakmice
            Kod Vermeza su 80% njih bolikurac tako da ostaje gledati ko koliko zna.
            sigpic

            Comment


            • Titula...Titula...Slavice se titula...Partizan je SAMPION...Peva cela Srbija...Ta na na ta na na...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Polako Mikula, polako. Imamo duplo tezi raspored od njih do kraja a naredno kolo se ide u Jagodinu gde moze da krene raspad usled eventualnog kiksa i cuveni comeback Dragana Dzajica na Zvezdino prolece. Ti bas ne znas kako to ide, jos nam je trener covek koji je prodao Romu kao igrac, Tikvu kao trener, 2 kupa i poslednji derbi a fudbalski nista strucniji od Jankosana.

                Maksimalan oprez dokle god se matematicki ne obezbedi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Polako Mikula, polako. Imamo duplo tezi raspored od njih do kraja a naredno kolo se ide u Jagodinu gde moze da krene raspad usled eventualnog kiksa i cuveni comeback Dragana Dzajica na Zvezdino prolece. Ti bas ne znas kako to ide, jos nam je trener covek koji je prodao Romu kao igrac, Tikvu kao trener, 2 kupa i poslednji derbi a fudbalski nista strucniji od Jankosana.

                  Maksimalan oprez dokle god se matematicki ne obezbedi.
                  Kako mozemo imati tezi raspored od njih ako se igra derbi kod nas na stadionu , ako nam dolazi Vosa a oni idu Vosi , ako nam dolazi Rad a oni su isli njemu , Jagodini idemo i jedni i drugi , idu oni u Nis ako se ne varam , ne vidim po cemu je tezi Jedino ako na Vojvodinu mislis Znam ja dobro o Vermezu ali ne moze se ovo prokockati
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Kako mozemo imati tezi raspored od njih ako se igra derbi kod nas na stadionu , ako nam dolazi Vosa a oni idu Vosi , ako nam dolazi Rad a oni su isli njemu , Jagodini idemo i jedni i drugi , idu oni u Nis ako se ne varam , ne vidim po cemu je tezi Jedino ako na Vojvodinu mislis Znam ja dobro o Vermezu ali ne moze se ovo prokockati
                    Jeste ali idemo u Pazar, Uzice, Kragujevac, moguca prodaja derbija opet, idemo u Ivanjicu, protiv Rada kuci Vermez moze sjebati nesto... Posle onog cirkusa od derbija iz novembra ne mogu da budem miran.
                    sigpic

                    Comment


                    • Prvi lep dan je dosao posle one pobede nad Cibonom sinoc I mani se off topica.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s280727/Sport/Fu...Rajkardom.html



                        Jebote koja smo mi sprdnja postali, jos se masa lozi na ovo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta je tu cudno kada je opste poznato da je Rajkardu zivotna zelja da vodi Partizan, kaze da cesto sanja gostovanje u Borci...
                          A i dobro je poznato prijateljstvo njega i clana nam uprave Rase Babica...
                          Last edited by K.Garnett 5; 04-03-13, 00:15.

                          Comment


                          • Zato je i odbio nasu ponudu pre nekog vremena. Onda smo probali sa Guiltom i zauvek zavrsili sa Holandjanima
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne znam kako nije sramota ljude da objavljuju takve gluposti.

                              Comment


                              • Rutina juce, sto je i ocekivano. Ako odradimo Jagodinu kako treba, trebalo bi da je to to. Samo jos da se vidi sta je sa Scepom, valjda nije nista ozbiljno.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X