Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al brate koliko se ja ismejem njegovim izjavama to nije normalno. Kakav je to piun i karikatura.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Al brate koliko se ja ismejem njegovim izjavama to nije normalno. Kakav je to piun i karikatura.
      A ne mogu previse da ga mrzim kad znam da on nije glavni krivac, a opet jedva cekam da mu vidim ledja iako znam da se nista nece promeniti u narednih minimum 10 godina. Samo ce Partizan da probada i na kraju necemo moci da pobedimo klub i San Marina.

      Comment


      • Miljkon

        Comment


        • Scepa dao lep gol iz slobodnjaka

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Miljkon
            rekao sam da necu da gledam fudbalski klub sve dok on igra, nadam se da nece dobiti produzenje ugovora

            Comment


            • Ja sam u skoli bio, nisam mogao da gledam. Ako moze neko kraci izvestaj da baci, bio bih zahvalan. Vidim Scepo samo reseta, valjda ce i u prvenstvu. U poslednja 4 derbija je bas sranje sto nije igrao.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ja sam u skoli bio, nisam mogao da gledam. Ako moze neko kraci izvestaj da baci, bio bih zahvalan. Vidim Scepo samo reseta, valjda ce i u prvenstvu. U poslednja 4 derbija je bas sranje sto nije igrao.
                Ma mrtva utakmica totalno... Luka i Kojic pokusavali nesto, nisu losi za domacu ligu. Sale je i dalje doktor, Brasanac ocajan. Miljko novi Rafael Pajovic los, Stankovic na levom beku Scepa solidan, a i bas lep gol uvalio. Paulj mi je bio ok u napadu, pozadi uzas. Ivanov solidan...Svideo mi se Leo i to je to sto sam zapazio.

                Rezime - isti smo kao i pre par meseci. Znaci osvojicemo titulu i ispasti od Serifa.

                Comment






                • Na slici koju dete ljubi su grb Partizana i Sasa Ilic.

                  Comment


                  • Mozda mali izvlaci linije...

                    Comment


                    • Ne mogu da verujem da jedva cekam sutrasnju utakmicu
                      Stvarno smo mi Srbi budale...

                      Ocekujem ovakav sastav: Stojkovic-Pauljevic,Pajovic,Ivanov,Lazevski-Lola-Luka,Ilic,Brasanac/Eliomar-Kojic,Scepovic.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ne mogu da verujem da jedva cekam sutrasnju utakmicu
                        Stvarno smo mi Srbi budale...

                        Ocekujem ovakav sastav: Stojkovic-Pauljevic,Pajovic,Ivanov,Lazevski-Lola-Luka,Ilic,Brasanac/Eliomar-Kojic,Scepovic.
                        To tako stalno. Bez obzira koliko se puta razocarali nada nikad ne umire ili u prevodu Budale
                        Mislim uopsteno ne samo na Partizan da drugi ne shvate pogresno.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          To tako stalno. Bez obzira koliko se puta razocarali nada nikad ne umire ili u prevodu Budale
                          Mislim uopsteno ne samo na Partizan da drugi ne shvate pogresno.
                          Sto je najgore sve smo gori i gori (Partizan i Zvezda) i ja sam vec poprilicno razocaran, ali igraci ne zasluzuju da ih napustim
                          Trebace meni jos dosta godina da se oladim...

                          Comment


                          • Lukin prvenac

                            Igra nista posebno. Stankovicu i Brasancu nije mesto na ovim pozicijama. Pauljevic dobro igra.

                            Comment


                            • Partizana i Perua, veran sin je Pedja Luka!

                              Comment


                              • Jako lose 1/2 , nista se nije promenilo u odnosu na polu sezonu , imamo 5 novih maltene igraca u timu , pored 3 ova tu su i Brasanac i Pauljevic koji nisu nikako maltene igrali u JSL. Pauljevic vrlo dobar , Stankovic i Brasanac ocajni , Kojic nista bolji , Scepovic standardno nista posebno , Ilic i Lola rade svoje , Luka ga ugurao nekako , vise sretno nego spretno ali opet
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X