Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stigao Eliomar
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Dosadašnji fudbaler ivanjičkog Javora, Brazilac Eliomar Silva karijeru će nastaviti u redovima šampiona Srbije, Partizana.

      Silva (25) je u prvom delu šampionata ubedljivo bio najbolji fudbalera Javora sa sedam postignutih golova.

      Brazilac će ubrzo priključiti srpskom šampionu koji je pre dva dana započeo prvi deo priprema za drugi sezone na Tari!
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Jbt dovodimo stranca koji je vec godinama u Javoru...
        Koja beda.

        Comment


        • Takvi na kraju ispadnu kao dobra pojacanja
          Nego hoce li Kamara vise da ode negde? Nece nam valjda jos 6 meseci biti na grbaci.

          Comment


          • Bitno da je on Brazilac Ljubo

            Juče sam gledao nešto na SOS-u i potegla se priča oko Predragu Luki iz Rada kao potencijalnoj zameni za Tomića. Mene samo interesuje kolika je realna njegova tržišna vrednost od 1.1 milion po transfermarkt.co.uk i da li će ovi naši razmišljati uopšte o takvoj investiciji.

            Originally posted by trigger View Post
            Takvi na kraju ispadnu kao dobra pojacanja
            Nego hoce li Kamara vise da ode negde? Nece nam valjda jos 6 meseci biti na grbaci.
            Iskreno, voleo bih da ode, jer ono što igra nakon one sage oko prelaska u Grandi, nije to to. Kao da je tu čisto da popuni ekipu, i odigra čisto onako. Ništa od tada od njega nismo videli.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ma ne zelim da pljujem decka, mozda bude i solidno pojacanje. Nije u tome stvar.
              Poenta je da bi mi posle pet titula, lige sampiona i ostalih uspeha morali da dovodimo mnogo bolje strance. Mi imamo strasne klince, bukvalno svaka nova generacija je ultra talentovana. Na to dodati nekoliko (za nase uslove) vrhunskih stranaca i mi smo na konju. Ova JSL drva bi trebalo da sluze samo za rotaciju.

              Comment



              • Е Гробари ко покупи "банку" код вас

                Comment


                • Ma sve je otišlo u k....c

                  Pametnom dovoljno da pogleda upravu, stručni štab. Ma neću da se nerviram. Neće da nam svane još dugo.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Da izguramo nekako ovu titulu pa cemo na leto gledati sta dalje
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Da izguramo nekako ovu titulu pa cemo na leto gledati sta dalje
                      S ovakvom transfer politikom, ni to prvo nećemo uspeti da ostvarimo. Daj Boža da grešim. A što se tiče ovog drugog, isto će biti brate, isto... Ponovo će dolaziti neki Sretenovići, Kneževići, Pauljevići. Ja kapiram da je ono leto sa Moreirom, Dijarom i Žukom bilo 1 u 100 godina, ali bar jedan takav kvalitetan, da napravi razliku, ne ko ovi promašaji od Eduarda, Markeša itd...
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Ma kad bi bar imali nekog vrhusnkog trenera, ja bih bio miran. Imamo mi sasvim ok ekipu, dobar trener bi mogao lagano da udje u LS sa ovim momcima...

                        Comment


                        • Ekipa jeste dobra, za razliku od svoje konkurencije, i slažem se oko pitanja trenera. Vermez još živi od stare slave u Humskoj, na račun izleta u Evropi. Jako bih voleo kad bi uspeli da dovedemo jednog plejmejkera kao što je bio Mo, da svojom pas igrom pravi razliku i da jednim pasom dovede igrača do rutinske realizacije, i ništa više.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Mozda Babovic dodje.




























                            Ali mladi golman iz Olimpijakosa Valjda prvo u Teleoptik na kaljenje, a posle da zameni Stojketa

                            Comment


                            • Таман сам почео да се бијем у главу.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X