Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koji ozbiljan trener ce da dodje da radi sa ovom garniturom u ovom nasem smrdljivom fudbalu.Mogu da dodju dve vrste trenera,fukara koja ce da se lize sa upravom ili neki naivni koji misli da moze da se bori sa vetrenjacama i da ce moci da izvaga pritisak lopova i javnosti.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      A koji ozbiljan trener ce da dodje da radi sa ovom garniturom u ovom nasem smrdljivom fudbalu.Mogu da dodju dve vrste trenera,fukara koja ce da se lize sa upravom ili neki naivni koji misli da moze da se bori sa vetrenjacama i da ce moci da izvaga pritisak lopova i javnosti.
      Daj onda tog sto nije fukara

      Comment


      • Pa to ti je Rasovic,eventualno Jovanovic iz Apoela,mada za njega nisam 100% siguran.A fukare su ti Mateus,Milinkovic itd.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Pa to ti je Rasovic,eventualno Jovanovic iz Apoela,mada za njega nisam 100% siguran.A fukare su ti Mateus,Milinkovic itd.
          Pa zar nije Rasovic fukara koja nije krenula za svojim prijateljima Stanojevicem i Krstajicem? Ili su mu oni rekli da ostane u klubu kao spijun?

          Na osnovu cega tvrdite da Rasovic ima fudbalsko znanje da vodi ovaj nas klub? Jeste upuceni u njegov rad? Samo nemojte da argument bude "bolji je od Vermeza". Jer retko ko nije bolji od njega

          Comment


          • Rasovic je ostao samo zbog insistiranja Stanoja i Krleta + ljudi u Teleoptiku,ne mogu da tvrdim da je dobar trener al nije fukara.Ako njega uzmu to je kocka,kao sto je bio i Jokan kao i Stanoje,jednostavno to bi mu bio prvi ozbiljan posao.Mozda je vreme za Nikolica,on se cini kao najbolje resenje u ovom trenutku s obzirom da je vreca puna ****** tesko je za pravu stvar se uvatiti.

            Comment


            • Ko god bude bio novi trener imace moju punu podrsku. Jedini nacin da se koliko toliko izdignemo je da nas ukenjaju neki novi Cleo, Mamba, Mo, Juca + solidan trener.

              Jeste defetisticki nacin razmisljanja, ali uz ovu upravu i ovakvu drzavu ne mozemo ocekivati bolje.

              Comment


              • Meni nije ni do cega,ne mogu vise ni da ih gledam ni slusam,gade mi se svi odreda.Lepo su ovi napisali,nije to vise Fk Partizan nego FK Djurgarden i svi igraci su igraci Djurgardena jedino je Sale ostao kao legenda Partizana.Zelim im sve najgore,svakom u klubu ko radi protiv Partizana i na njegovom unistenju.

                Comment


                • Comment


                  • Jel gledao neko Eliomara iz Javora? Meni se cini da nije los igrac

                    Comment


                    • Jbt Eliomar , povredi nam Stojketa ni krivog ni duznog
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Jbt Eliomar , povredi nam Stojketa ni krivog ni duznog
                        Oprosticemo mu ruznu proslost

                        Comment




                        • "Nepozeljan sam u Humskoj jer sam pojedincima svojevremeno j...o mater"

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Jbt Eliomar , povredi nam Stojketa ni krivog ni duznog
                            Ifeani je povredio Stojkovica.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • http://www.radiosarajevo.ba/novost/9...zi-u-partizan]

                                Ovo ne bi bilo lose.

                                Comment

                                Working...
                                X