Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veljko:

    Fora je da će doći početkom februara dvojica njih valjda jer obojica prate drugačije segmente igre ako sam dobro shvatio sve to. Kako su rekli mome ocu da nisam jedina želja jer su našli i par stranih igrača koje prate statistički i preko snimaka a uživo će da ih prate isto od tog perioda.


    Meni jedino ako bude sve u redu može zasmetati neko nametanje van fudbala kao i prošlog puta što je bilo ali za sada ništa takvo ne spominju a mislim da će to ostavit van ove priče jer valjda ne bi opet ponavljali istu stvar i problem al me ništa ne smije iznenaditi to mi i otac reče.

    Ako da Bog, gledaćemo se na ljeto ovaj put svakako.

    Ja ću da radim sve što je do mene ne sumnjaj

    Ozdravi mi brzo i šaljem ti ono čim izađe kao i prošle godine samo me ne brukaj )
    Ubacila sam sve tu, to je napisao u vise poruka.




    Inace, u petak je dao gol i asistirao za B tim, pobedili 3:2
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • +6, duplo manje nego kako je moglo i trebalo biti da imamo normalan klub ali ni ovo nije lose.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Znaci imam dobre izvore

        Inace opet je ovaj kreten od golmana primao kiks golove...

        Comment


        • Nadam se da ce i nas trener da leti...

          Dovedite stranca i pustite ga da radi.

          Comment


          • Samo da ne bude ovih "nametanja" sa strane kako kaze, nisam htela da zabadam dalje nos ali verovatno je mislio na Ramadanija.

            Bas bih volela da dodje i zameni Saleta
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Naravno da ce biti namestanja sa Ramadanijem,par igraca je otislo iz Partizana zbog tog razloga.

              Comment


              • Osecam da ce Rasovic da bude novi trener

                Comment


                • Mateus je pred vratima. I prosli put je trebao da bude ali je Djuri trebao marketinski trik a ne trener. Posto je Mateus trazio pojacanja koja Djuric nije imao nameru da mu da.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Dovodjenje Mateusa je jos jedno zamazivanje ociju navijaca i produzavanje agonije sa ovom upravom.

                    Comment


                    • Covek nije neki trener ali zato sam uveren da ce sto se tice spremnosti igraca biti sasvim druga prica. Ipak je to Nemac i izvrstan tehnicar . Takodje se nadam da ce i u Zvezdi da se dovede neki dobar trener ali o tome ce se svakako pricati na drugoj temi.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Osecam da ce Rasovic da bude novi trener
                        zasto ??? Ja mislim da je Rasovic pravo resenje
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Saragosa u problemu zbog Babovića, neće nazad u Partizan
                          komentar sa sportala:
                          "Saosecamo se vama. Bice te teska i duga borba, necu da vas lazem. Neki ce izgubiti zivce, neki ce odustati od dolaska na utakmice. Pokazivace vam srednji prst, pozivace na obracun u kafic, ali nemojte odustajati. Na kraju cete, verujem, uspeti. "

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            zasto ??? Ja mislim da je Rasovic pravo resenje
                            Na osnovu cega to mislis? Nemoj samo Stanoja da mi spominjes...

                            Zasto mi da budemo klub na kome ce raznorazni treneri pocinjati svoje karijere?

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Na osnovu cega to mislis? Nemoj samo Stanoja da mi spominjes...

                              Zasto mi da budemo klub na kome ce raznorazni treneri pocinjati svoje karijere?
                              E jbg kad neces da ti ga spominjem onda ti nmg ni detaljno objasniti zasto bi Rasovic bio pravi izbor Iako sto se mene tice moze Vermez da zavrsi sezonu pa nek onda ide
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Pa znao sam odma' o cemu se radi.

                                Dajte nekog ozbiljnog u pm.

                                Comment

                                Working...
                                X