Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sa Medom se pregovara , ako ne dodje do dogovora nece ni igrati do kraja polu sezone. Pobeda kljucna za jesenji dio , ako pobedimo imamo titulu u rukama
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • S Medom se treba dogovoriti da odigra ljudski derbi, dati mu neki bonus ako to odigra na nivou pa nek se nosi posle gde hoce. Uvek ih je zatvarao na pravi nacin, samo se bojim da bi sad busio ako bi igrao. Lola je isto derbi majstor ali Sasa mi ne uliva poverenje, puca pod pritiskom lako. Zato se i nije ranije probio negde iako decko bas zna fudbala.
      sigpic

      Comment


      • Ivanov bre Tomic precku otrese
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Berbatov 1:0 !
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Tuta legenda

            Comment


            • Ma sta ima da se dogovaramo sa njim. On je profesionalac i tako mora da postupa. Kao da nema ko drugi da zameni Kamaru ako vec ne zeli da igra. Hvala mu na svemu i srecno u daljoj karijeri.

              A sto se Ivanova tice, mi boljeg stopera duze vreme nismo imali, posle mog imenjaka naravno Steta sto ne postize i gol protiv Intera.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Tuta bog. Ajmo jos par komada sad kad smo otvorili bunker i da se spremno doceka derbi.
                sigpic

                Comment


                • Jao zamalo 2-0 , ko je ovo tresnuo ovu iz slobodnjaka , Tomic ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ma dobicemo kragujevcane pretanki su.....imacemo nevidjenu zicercinu u derbiju....mene je najvise strah Vermeza i njegovih genijalnih zamisli...imam neko poverenje u igrace, zvezda je preslaba....mirise sesta titula....

                    Comment


                    • Zola 2:0 !
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • +8.

                        Ajmo sad malo da se igramo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne reci OSAM ! dosadni smo vise, aman! 6a
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Pa da govorimo dok je 8 , govoricemo 11 od sledeceg vikenda , ne zuri



                            Ova mi pesma ne izbija danima iz glave nikako

                            Last edited by Mr.M; 11-11-12, 17:16.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • TITULA, TITULA SLAVICE SE TITULA !!!!! PARTIZAN JE SAMPION, PEVA CELA SRBIJA !!!!!



                              Da ne osvajamo titule u ToleSL ne bi ni Evropu videli A ovako nasa draga ToleSL nam omogucila igranje u Evropi i sticanje iskustva iako gubimo pa ce se sve to vratiti nekad....a tu je i finansijska podrska UEFE koju dobijemo kad se domognemo grupne faze tako da za nas zime nema...cim odu Djura i lopovi tj. oni koji zapusavaju krv Partizanu odjednomcemo da se uzdignemo i napravimo u Evropi nesto sto niko nije napravio jos od one zvezdanine generacije.....verujte mi na rec...mozda sada prerano slavimo titulu ali navika je cudo jbg PUSTIO PEHAR KORENJE NE MOZE NIKO DA GA ISCUPA
                              Last edited by fudbalinho; 11-11-12, 17:19.

                              Comment


                              • Sledece godine ulazimo u LS
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X