Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ga ne volim zato sto je ljigavi ziheras, poltron koji se uvlaci ovoj ili onoj strani u zavisnosti od toga gde moze da profitira. Ljubio se sa Djurom i ekipom, govorio kako je sve u redu dok nije on poceo zesce da brlja. Odjednom presao kod Bika i ispao heroj. Ne branim pritom Djurica, govno je to tesko.
    Molim te,mozes da ti se ne svidja on,da ti se ne svidja njegov stil i sve ostalo,al ovo gore sto si napisao je teska glupost,prosto ne mogu da verujem sta si napisao za coveka koji se uz Krstajica jedini javno usprotivio lopovima.Mene bi bilo iskreno sramota...al ti vec imas svoju teoriju.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ma da , ceo stadion peva onako iz zajebancije i posle godinu dana ti si prvi trener stanoje ;) imas pravo na svoje misljenje ali to nije misljenje vecine
      Da se ubacim, nije misljenje vecine, ali je blize tacnom odgovoru. I u ovojmdrzavi su neki imali ogromnu podrsku i skandirano im je na stadionima, sto ne znaci da su bili u pravu ali smo to skontali kasnije, kad je voz vec otisao. Stanoje je los trener i dobar motivator, on nece nista napraviti u karijeri ubedjen sam. Djukic je za njega trener i po, Nikolic i Vignjevic takodje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Da se ubacim, nije misljenje vecine, ali je blize tacnom odgovoru. I u ovojmdrzavi su neki imali ogromnu podrsku i skandirano im je na stadionima, sto ne znaci da su bili u pravu ali smo to skontali kasnije, kad je voz vec otisao. Stanoje je los trener i dobar motivator, on nece nista napraviti u karijeri ubedjen sam. Djukic je za njega trener i po, Nikolic i Vignjevic takodje.
        Stanoje je dobar trener, Djukic je nesumnjivo bolji, verovatno i Nikolic. Ali Vignjevic? Hahahahhaaa. Pa taj drzi rekord JSL-a, sa cini mi se 16 uzastopnih meceva bez pobede a trenirao Rad i Vojvodinu. To je umetnost, nema dalje.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Vignjevic bolji od Stanojevica S tobom vise ne diskutujem o fudbalu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by fudbalinho View Post
            Pa i Stanoja da su pustili da radi i da je imao podrsku uprave napravio bi mnogo stosta....ali jbg nismo svi isti iako smo Grobari...ja u Stanoja imam poverenje do neba i jos dalje...on je sa Krstajicem mogao sou da napravi da su imali podrsku uprave, a ne konstantna zabadanja u ledja od strane prokletih lopovcina......slazem se da je Nikolic fenomenalan trener, ambiciozan i istinski talentovan ali dzabe da dodje ako je tu Djura i on ce zavrsiti kao Stanoje...pocece da mu se osporavaju kvaliteti samo zato sto ne bude dobio pojacanja za tim kao Stanoje recimo...i onda bi morao od govana da pravi pitu i naravno bio najuren....
            Govna iz uprave su govna, nece oni nikome dati podrsku. Sa druge strane, Stanoje je morao da prodje Samrok. Stanoje nije smeo da gura Saleta levo. Stanoje nije smeo da stavlja potpuno nespremnog Vukica u dvomecu sa Genkom... Sjebao je on sam sebe u velikoj meri.

            @Miko, pametnih je uvek bilo manje, posebno u ovoj zemlji. Zato smo tu gde smo.

            @Layzick, nemoj nikako porediti Krleta i Stanoja. Krle je dosao u fotelju, video ko su ovi i sta su i otisao ko gospodin. Stanoje je cutao i cutao i kad je dobio jaku podrsku u Krletu i jos jacu u Bjekovicu iz pozadine smeo je da progovori. Da je ranije rekao ne mogu da radim ovako, miniraju me i otisao bio bi najveci heroj u istoriji FKP. Ovako samo smesan lik. Samrok se ne prasta uostalom.

            Kljucna stvar je u tome sto smo mi imali takve idiote za trenere da Stanoje ispada jos i dobar.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Ma da , ceo stadion peva onako iz zajebancije i posle godinu dana ti si prvi trener stanoje ;) imas pravo na svoje misljenje ali to nije misljenje vecine
              Ae ne izmisljaj. Malo pre si i sam rekao da je samo sever pevao.

              Comment


              • Sever zapoceo , celi stadion pevao jbmu , cak i jug pevao jedno 30 sekundi istok isto skoro citav pevao
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Sever zapoceo , celi stadion pevao jbmu , cak i jug pevao jedno 30 sekundi istok isto skoro citav pevao
                  Patetika, ali nebitno.

                  Imamo trenera i stvarno bi glupo bilo menjati ga u ovom trenutku.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Patetika, ali nebitno.

                    Imamo trenera i stvarno bi glupo bilo menjati ga u ovom trenutku.
                    Opet si pijan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Opet si pijan.
                      Ne lupaj

                      Dosta mi je vise menjanja trenera u toku sezone. Na kraju se lepo podvuce crta i ako ne valja, a mozemo boljeg da dovedemo neka leti sto se mene tice.

                      Comment


                      • Odlazak Vermeza na zimu moze da se desi samo ali samo ukoliko izgubimo od Zvezde....u suprotnom Vermez ostaje tu ne samo do sledeceg derbija vec celu sezonu...ukoliko naravno ne pocnemo zestoko da kiksamo, a sanse za to su ravne nuli...
                        Ljudi koji ne shvataju da trener bez prave podrske uprave ne moze nista iznad proseka da uradi ti ljudi ne trebaju da prate fudbal i pricaju o njemu....Stanoja niko nije jebao 2% kad su se dovodili igraci i kad su odlazili igraci...Mutavi je radio sta je hteo, prodavao koga je hteo, dovodio koga je hteo, a Stanoju je ostalo da pravi tim koji mu je Mutavi krojio i na kraju ispao krivac zbog losih rezultata....covek trazi stopera, a dovedu mu Rnica sa dve leve noge koji uz to i nije stoper ali kao moze da igra stopera...doveden je dzabe jer uprava nije htela da da ni evro za pojacanja...isti je slucaj i sa mucenim Vermezom....ne mozes bre ti da kazes coveku aj uvedi nas u Ligu sampiona, a da pritom nista ne ucinis povodom toga, a predsednik si kluba...to bre nema nigdeeee....nema tog trenera koji bi to izveo....a Stanoje je to jednom uspeo da izvede...i zato imam beskrajno poverenje u njega....da je imao pravu podrsku uprave Partizan bi svake sezone ne samo igrao LS nego i osvajao bodove u to takmicenju....za to vam zivotom garantujem.....

                        Comment


                        • Pa naravno da ne treba menjati u toku sezone , nisam ni ja za to , treba prvo dobiti zvezdu pa pricati dalje
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Шта Партизан намерава да учини како би задржао младе играче на годину-две, да са њима покуша да уради нешто у Европи, и да се, на крају, не каје кад исте те клинце, после још годину или две, препродају просечне европске екипе у милионским износима?
                            – Планирамо да урадимо много. Али то је процес. Ми морамо да створимо услове, боље рећи буџет, па да не морамо да продајемо младе играче сваке године. А за то нам треба та година или две. Да ли ће то бити у овој или наредној сезони, не знам. Знам да треба времена и стрпљења.
                            Sve jasno....Tumba sve otkrio...dakle sprema se brza prodaja ovih mladih igraca tako da je ocigledno zasto se forsiraju...da Djura i drugari napune dzepove pre nego li budu najureni...
                            Last edited by fudbalinho; 09-11-12, 21:57.

                            Comment


                            • Petrovic - Miljkovic, Ostojic, Ivanov, Lazevski - Smiljanic, S. Markovic, Tomic, Jojic, L. Markovic - Mitrovic.

                              Klupa: Zivkovic, Sretenovic, Volkov, Askovski, Lovre, S. Scepovic, M. Scepovic.

                              Idemo!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nema Mede posle Intera, bravo
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X