Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ponovo ti postavljam isto pitanje , kakve to ima veze sa njegovom opredeljenosti kao navijac Partizan ?
    Ali nebitno necemo vise o tome , Sale je i u Dalienu dokazao svoje trenerske sposobnosti a dokazace i u Evropi ne brini
    Jedan Okuka je u Kini bio na drugom mestu sa slabijim timom od Stanoja. Proglasen je i za najboljeg trenera.

    Samo dokaz da Kina nije nikakvo merilo.

    Comment


    • Kad Marko Nikolic bude nepobediv u 9 derbija moze da se poredi sa Stanojevicem,kad bude usao u LS sa nekim nasim timom moze da se poredi,kad bude izasao izvan granica Srbije i napravio bilo kakav uspeh slican ovom Stanojevicevom u Kini,moze da se poredi,do tada,moze samo da se polemise oko stila igre.A smesno je da napises kako je Nikolic cvrsci karakter od Stanojevica,po cemu to?Sto je dao ostavku zbog Stojica pa se opet vratio da radi pod njim?Ja njega cenim zato sto pokusava da igra atipican fudbal za nase livade i voleo bi da ga vidim u nekom boljem klubu ali trenutno ga porediti sa Stanojevicem nije uopste na mestu.
      Meni samo nije jasno zasto ti imas toliku averziju prema Stanojevicu a covek nam je doneo toliko radosti kao nijedan trener u prethodnih 7-8 godina.Pa mi smo se sa njim sprdali na derbijima,ono sto je nekad bilo nezamislivo.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jedan Okuka je u Kini bio na drugom mestu sa slabijim timom od Stanoja. Proglasen je i za najboljeg trenera.

        Samo dokaz da Kina nije nikakvo merilo.

        Covek dodje i za 8 meseci sa zadnjeg mesta dodje do 5-tog mesta.Dodje u zemlju u kojoj ne zna tim,ne zna jezik,ne zna kulturu i prvi inostrani angazman.Po meni je to uspeh,nije ne znam koliko veliki ali dobar podatak za njegov CV i dalji rad.S obzirom da je dao ostavku nadam se da ima neku ponudu kako bi nastavio svoj put razvijanja,jer kao i igraci i on mora da se razvija i da napreduje.

        Comment


        • Svakako da je dobar podatak za njega i ja mu, koliko god ga ne voleo, zelim sve najbolje u zivotu. Samo ga ne zelim u Partizanu, mislim da imam pravo na to.

          Jedan sam od retkih koji je od samog starta bio protiv njega. Nije mi se dopadao kao covek, ali nemam problem da priznam da mi je doneo mnogo srece...sve dok nije dosao Shamrock.

          Ne mogu da nastavim na ovu temu. Previse je dosadila i Bogu i narodu. On je samo jedan u nizu trenera koji su prosli kroz nas klub.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Kad Marko Nikolic bude nepobediv u 9 derbija moze da se poredi sa Stanojevicem,kad bude usao u LS sa nekim nasim timom moze da se poredi,kad bude izasao izvan granica Srbije i napravio bilo kakav uspeh slican ovom Stanojevicevom u Kini,moze da se poredi,do tada,moze samo da se polemise oko stila igre.A smesno je da napises kako je Nikolic cvrsci karakter od Stanojevica,po cemu to?Sto je dao ostavku zbog Stojica pa se opet vratio da radi pod njim?Ja njega cenim zato sto pokusava da igra atipican fudbal za nase livade i voleo bi da ga vidim u nekom boljem klubu ali trenutno ga porediti sa Stanojevicem nije uopste na mestu.
            Meni samo nije jasno zasto ti imas toliku averziju prema Stanojevicu a covek nam je doneo toliko radosti kao nijedan trener u prethodnih 7-8 godina.Pa mi smo se sa njim sprdali na derbijima,ono sto je nekad bilo nezamislivo.
            Imam averziju prema Stanojevicu zato sto se covek idealizuje jer je dobijao nikad goru Zvezdu. Uz to je imao srece kao nijedan trener. Jedino su protiv njega cigani promasili penal, pa 1. gol Tejga u prvom mecu polufinala kupa, Babovic hoce da sutne i slucajno ode do Tejga u 140. derbiju, gol Eduarda protiv Rada za 1:0 u trenucima kad mu se drma stolica, gomila slicnih situacija, sudije nas kradu u Evropi kako stignu evo ima 60+ godina a sviraju ofsajd Lukakuu bas kad je on bio trener. Svakako da smo se svi radovali ali coveku su se poklapale neke neverovatne stvari. Naravno, tada ne vidis to jer jednostavno navijas i uzivas ali kad izanaliziras hladne glave sve je jasno. Uz to, dosta spinuje a od svog kuma je naucio da pravi sebi win-win situacije pa tako masa misli kako je on neki trener isto kao sto masa zbog Vesica i te ekipe misli kako je Partizan nesto najodvratnije u Srbiji i primaju se na tu propagandu da ne treba navijati za Partizan. Sve te grupe van BG-a, u NS-u, KG-u, Subotici i ostalim gradovima su bivsi Grobari i gomila ljudi s Juga ima tamo, 1% su mozda oni koji od rodjenja navijaju za te klubove. Da se vratim na Stanoja, covek ode BSK-u na gostovanje, da gol i zatvori se. Protiv filijale jbt, pa to jos mozes mozda da vidis samo od ovog sto sad sedi na klupi. Veliki ziheras + egocentrik. Svaki najmanji trenutak ce iskoristi da pomene ono sto je dobro uradio. Jedino sto je kod njega na vrhunskom nivou od svega sto vi govorite je media handling gde svaki put ubode da kaze pravu stvar. Zato jednostavno necu da ga vidim u Partizanu mada bih ga progutao samo da se nastavnik fizickog tera odavde nazad u Kajzer Cifs.

            Ponavljam, Tumba i Okuka su dominirali u Kini. Kad uradi nesto u Evropi, ne veliko, evo nek uradi ovo sto Djukic radi i mogu da kazem da je neki trener.
            sigpic

            Comment


            • Zar protiv BSK-a prosle godine nije Tomic dao gol i to iz penala posle 80. ili nije bio penal ali cini mi se Tomic dao gol
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Zar protiv BSK-a prosle godine nije Tomic dao gol i to iz penala posle 80. ili nije bio penal ali cini mi se Tomic dao gol
                sigpic

                Comment


                • Nekom smo na startu onda dali pred kraj , Tomicev gol , mozda Kuljanima ili nekome slicnom


                  edit : Jagodina u gostima , sad sam nasao , TOmic iz penala
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Marko Nikolic je bolje resenje od Stanoja po mom misljenju. Bolji fudbal igra, cvrsci karakter, ne bunkerise se i ne boji se nikoga u ovoj duvarcini od lige ni sa Radom a kamoli sa Partizanom. Ruzno bi bilo kako bi se sprdao
                    Slazem se da je dobar trener i da igra kvalitetan fudbal, ali nije isto voditi Rad i Partizan. Ovde su pritisci na mnogo vecem nivo. Dok je Rad prakticno privatni klub, gde se zna da je Ranko Bog i batina i tu je kraj price i plus za nase uslove dobro stoje sa lovom, dok kod nas imas 14 struja u upravi, navijace, medije i pritisak vezan za rezultate, derbi, on bi tu tek trebao da se pokaze a to nije nimalo lako...

                    Ne znam odakle ovo kolektivno svaljivanje krivice na Kamaru, opet se pravi ista greska... Pa ja bih licno S.Scepovica lopatom 3 dana udarao po nogama kada mi odigrava onakav pas za Jojica za gol sansu u prvom poluvremenu. Golman je morao prvi gol da spase, kod drugog je bio skoro van gola, a kod treceg je lopta prosla ispod njega. Skinuo je zicer Palasiju za to mu svaka cast ali da spomenem da je u Milanu gol mogao/trebao/morao da brani...
                    Sve u svemu solidna igra u ovom dvomecu, svakako bolja od ocekivane, ali je jasno da sa ovom politikom ''oslanjanja na nasu skolu'' u Evropi nemamo ni promil sanse za nesto vise od grupne faze...
                    Last edited by K.Garnett 5; 09-11-12, 17:32.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Imam averziju prema Stanojevicu zato sto se covek idealizuje jer je dobijao nikad goru Zvezdu. Uz to je imao srece kao nijedan trener. Jedino su protiv njega cigani promasili penal, pa 1. gol Tejga u prvom mecu polufinala kupa, Babovic hoce da sutne i slucajno ode do Tejga u 140. derbiju, gol Eduarda protiv Rada za 1:0 u trenucima kad mu se drma stolica, gomila slicnih situacija, sudije nas kradu u Evropi kako stignu evo ima 60+ godina a ne sviraju ofsajd Lukakuu bas kad je on bio trener. Svakako da smo se svi radovali ali coveku su se poklapale neke neverovatne stvari. Naravno, tada ne vidis to jer jednostavno navijas i uzivas ali kad izanaliziras hladne glave sve je jasno. Uz to, dosta spinuje a od svog kuma je naucio da pravi sebi win-win situacije pa tako masa misli kako je on neki trener isto kao sto masa zbog Vesica i te ekipe misli kako je Partizan nesto najodvratnije u Srbiji i primaju se na tu propagandu da ne treba navijati za Partizan. Sve te grupe van BG-a, u NS-u, KG-u, Subotici i ostalim gradovima su bivsi Grobari i gomila ljudi s Juga ima tamo, 1% su mozda oni koji od rodjenja navijaju za te klubove. Da se vratim na Stanoja, covek ode BSK-u na gostovanje, da gol i zatvori se. Protiv filijale jbt, pa to jos mozes mozda da vidis samo od ovog sto sad sedi na klupi. Veliki ziheras + egocentrik. Svaki najmanji trenutak ce iskoristi da pomene ono sto je dobro uradio. Jedino sto je kod njega na vrhunskom nivou od svega sto vi govorite je media handling gde svaki put ubode da kaze pravu stvar. Zato jednostavno necu da ga vidim u Partizanu mada bih ga progutao samo da se nastavnik fizickog tera odavde nazad u Kajzer Cifs.

                      Ponavljam, Tumba i Okuka su dominirali u Kini. Kad uradi nesto u Evropi, ne veliko, evo nek uradi ovo sto Djukic radi i mogu da kazem da je neki trener.
                      Znaci sve u svemu ti njega ne volis zbog stila vodjenja utakmice i zato sto je imao srece u evropskim utakmicama i derbijima,al zato Nikolica podrzavas zato sto vodi dobro Rad i igra stil fudbala po tvom ukusu.Na stranu pobede u derbijima,Ligi Sampiona i ostalim uspesima.Mislim da nema logike za daljom raspravom,ne razmisljas uopste trezveno.Svaki put cu zameniti dobru igru za rezultat.Djukicu svaka cast za tih 6 meseci al za rad u Partizanu je daleko ispod Stanojevica,jednostavno nije se zadrzao i tad je lepo ispalio Partizan.
                      To sto ti zoves srecom mora da se zasluzi,a on je svoje znanje pokazao kada je preuzeo Partizan sa -7 i osvojio titulu,kada je usao u LS i uostalom kada je preuzeo tim koji je usao iz 2 lige i bio na poslednjem mestu u ligi.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Znaci sve u svemu ti njega ne volis zbog stila vodjenja utakmice i zato sto je imao srece u evropskim utakmicama i derbijima,al zato Nikolica podrzavas zato sto vodi dobro Rad i igra stil fudbala po tvom ukusu.Na stranu pobede u derbijima,Ligi Sampiona i ostalim uspesima.Mislim da nema logike za daljom raspravom,ne razmisljas uopste trezveno.Svaki put cu zameniti dobru igru za rezultat.Djukicu svaka cast za tih 6 meseci al za rad u Partizanu je daleko ispod Stanojevica,jednostavno nije se zadrzao i tad je lepo ispalio Partizan.
                        To sto ti zoves srecom mora da se zasluzi,a on je svoje znanje pokazao kada je preuzeo Partizan sa -7 i osvojio titulu,kada je usao u LS i uostalom kada je preuzeo tim koji je usao iz 2 lige i bio na poslednjem mestu u ligi.
                        Ja ga ne volim zato sto je ljigavi ziheras, poltron koji se uvlaci ovoj ili onoj strani u zavisnosti od toga gde moze da profitira. Ljubio se sa Djurom i ekipom, govorio kako je sve u redu dok nije on poceo zesce da brlja. Odjednom presao kod Bika i ispao heroj. Ne branim pritom Djurica, govno je to tesko.

                        Imao je tamo dosta para, Keitu, Utaku i generalno dobar tim. Bilo je samo pitanje kad ce krenuti ka vrhu. Ponavljam po treci put, Tumba i Okuka su tamo imali uspehe.

                        Uzeti titulu protiv Zvezde u kojoj je glavni igrac tad bio Kadu koji je profesionalni izvodjac nepostojecih penala i prvi spic Dejan Lekic koji je ciganska verzija Stefana Scepovica meni nije nista specijalno. Ima dvomec sa Anderlehtom u karijeri sto je dobro odradio i to je to + je i to umalo zasrao svojim ziherasenjem. Ako je to dovoljno da vodi Partizan, onda je to jos jedan od pokazatelja koliko je nisko pao ovaj klub.

                        Nikolic je neko ko ce da napadne i nas na JNA i Zvezdu na Marakani, ko pravi neki sistem u klubu koji vodi, jedino Rad u ovoj ligi igra fudbal i mi kad hocemo napravimo par normalnih akcija. Svakako ne bi bilo lose dati coveku sansu. Sa ovim igrackim kadrom i svojom vizijom bi mogao nesto da napravi. Ne bi se bunkerisao protiv Borce u svakom slucaju. Najbolje resenje od mogucih.
                        sigpic

                        Comment


                        • Stanoje je za Vermeza Ser Alex Ferguson i Zoze Murinjo u paketu....covek prosto zna mnooooogo vise od suve takticke teorije i tu lezi njegov kvalitet....
                          Dok je Djura tu Stanojev dolazak realan je tome da prodjemo dalje u 1/16 finala LE....ali kad bi ubrzo Djura otisao i krenuo stopama Lukica, a Stanoje dosao...ne bi se treznio 3 dana i 3 noci...
                          Last edited by fudbalinho; 09-11-12, 18:00.

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            Stanoje je za Vermeza Ser Alex Ferguson i Zoze Murinjo u paketu....covek prosto zna mnooooogo vise od suve teorije i tu lezi njegov kvalitet....
                            U ovome je kljuc. Za njega je sta oces a generalno jos jedan u nizu klasicnih srpskih trenera. Jos bih Nikolica isprobao da vidim da li moze nesto da uradi ako ne nemas vise opciju jer stranca treba platiti i pustiti ga da radi a to je nemoguce kod nas.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa i Stanoja da su pustili da radi i da je imao podrsku uprave napravio bi mnogo stosta....ali jbg nismo svi isti iako smo Grobari...ja u Stanoja imam poverenje do neba i jos dalje...on je sa Krstajicem mogao sou da napravi da su imali podrsku uprave, a ne konstantna zabadanja u ledja od strane prokletih lopovcina......slazem se da je Nikolic fenomenalan trener, ambiciozan i istinski talentovan ali dzabe da dodje ako je tu Djura i on ce zavrsiti kao Stanoje...pocece da mu se osporavaju kvaliteti samo zato sto ne bude dobio pojacanja za tim kao Stanoje recimo...i onda bi morao od govana da pravi pitu i naravno bio najuren....

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                U ovome je kljuc. Za njega je sta oces a generalno jos jedan u nizu klasicnih srpskih trenera. Jos bih Nikolica isprobao da vidim da li moze nesto da uradi ako ne nemas vise opciju jer stranca treba platiti i pustiti ga da radi a to je nemoguce kod nas.
                                Ma da , ceo stadion peva onako iz zajebancije i posle godinu dana ti si prvi trener stanoje ;) imas pravo na svoje misljenje ali to nije misljenje vecine
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X