Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno pojma nemam.

    Comment


    • Au jbt prava steta zbog Stjketa Cenim da do kraja polusezone nece stati na gol mada sve zavisi od toga do koje mere je slomljeno....nemam poverenja u Petrovica mada ako nista drugo eto i njemu prilike da pokaze da u bliskoj buducnosti mozemo ozbiljno da racunamo na njega....
      Ogromna pobeda nad cvrstim protivnikom s obzirom na kiks rivala, a i s obzirom da smo igrali u cevrtak i dosta putovali....a i splavarili Derbi moze nesto da odluci a i ne mora jer po meni to vise zavisi od ovih tkzv manjih utakmica....ko tu manje kiksa lakse ce mu i derbi pasti...

      Sad sam video kako smo primili gol....onaj igrac sto je bio pored Ifeanija je kriv ali je vise kriv golman..covek zagrlio prvu stativu..katastrofalno se postavio...sad me jos vise zabrinjava Stojkoviceva povreda...
      Last edited by fudbalinho; 07-10-12, 19:38.

      Comment


      • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...88381481237582

        Hvala Tole
        sigpic

        Comment


        • Ја не верујем колико су се примили сви. Фотошоп бре!!!
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Ma kakav fotoshop to je Tole

            Comment


            • Eh cigani cigani ... pogubili se nesto sa rubinom a ovamo samo piju zlatiborsku vodu
              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

              Comment


              • Originally posted by fudbalinho View Post
                Au jbt prava steta zbog Stjketa Cenim da do kraja polusezone nece stati na gol mada sve zavisi od toga do koje mere je slomljeno....nemam poverenja u Petrovica mada ako nista drugo eto i njemu prilike da pokaze da u bliskoj buducnosti mozemo ozbiljno da racunamo na njega....
                Ogromna pobeda nad cvrstim protivnikom s obzirom na kiks rivala, a i s obzirom da smo igrali u cevrtak i dosta putovali....a i splavarili Derbi moze nesto da odluci a i ne mora jer po meni to vise zavisi od ovih tkzv manjih utakmica....ko tu manje kiksa lakse ce mu i derbi pasti...

                Sad sam video kako smo primili gol....onaj igrac sto je bio pored Ifeanija je kriv ali je vise kriv golman..covek zagrlio prvu stativu..katastrofalno se postavio...sad me jos vise zabrinjava Stojkoviceva povreda...
                nisam cuo nista jer se Stojke teze povredio ?
                Last edited by Mita; 07-10-12, 20:54. Reason: GRESKA
                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                Comment


                • Oppa TOLE STYLE ...
                  Last edited by Mita; 07-10-12, 20:54. Reason: GRESKA
                  Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Ја не верујем колико су се примили сви. Фотошоп бре!!!
                    Ovo nije slika da bi bio fotosop ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije fotosop nego je decko imao vise srece nego pameti. Gde bre to da odigras i prodjes, neverica. Jos Zvezda dve precke pogodila.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Comment


                        • Obesio bih se da ovako nesto uhvatim i naplatim samo 20 000. Sramota.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • ja se ne bih bunio

                            Comment


                            • Samo gde se seti da odigra prvu tekmu 3-0. Ja i da sam se nadao da ce zvezda da izgubi, verovatno bi mi u glavi bilo 1-0 ili 2-1, ali nikako 3-0. Kapa dole
                              sigpic

                              Comment


                              • @Цолке, мислио сам на неки едит. Може то лагано да се уради. Али изгледа да сам се зајебао...

                                Што каже Асприља... тачно да се човек убије.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X