Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...930/index.html

    Neocekivan sastav.

    Comment


    • igramo na kontre, ocigledno

      Comment


      • Sin naseg nekadasnjeg igraca Zorana a moj drugar, igra za Widzew u Poljskoj, prosao pre dve godine probu u Partizanu ali nisu hteli da izdvoje 140.000 za njega ..



        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ocekujem sastav: Stojke - Miljkon,Ostoja,Tuta,Lazevski - Medo,Sasa-Markec,Kapiten,Ninkovic - S.Scepovic.
          Blizu blizu , jel' ovo Lazar u napadu , pa realno bolje on nego Mitar i Scepo , cak mi se svidja sastav, doduse jasno da cemo se braniti i iz kontri napadati ali sta je tu je
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Stojkovic 29 godina
            Ivanov 24
            Ostojic 21
            Volkov 26
            Miljkovic 22
            Medo 24
            S. Markovic 21
            Ninkovic 17
            Jojic 20
            S. Ilic 34
            L. Markovic 18

            S. Scepovic 22
            Mitrovic 18

            Pet "zelenih" igraca (ipak bih izostavio Miljkovica jer iako se okliznuo kod prvog gola odigrao je odlicno utakmicu i ima nekog iskustva iza sebe koje je sad konacno pojazao) i ocekivati pobedu ?? I jos pored svega toga ocekivati pobedu bez napadaca ?? Ovaj poraz, ispadanje od AEL-a, pa mucenje protiv jbng Tromzoa i Nefcija su logicni apsolutno....ovi igraci ako ostanu jos sledece sezone tek bi naredne (znaci za dve) mogli da prikazu bolju i zreliju igru jer ovo je realno tim omladinaca i mislim da smo veceras a i uopste u celoj Evropi u LS ili LE izveli najmladji sastav !!! Ivanov i Stojkovic zajedno sa Medom su nasa najveca nada da se necemo izblamirati dok nasi skolarci uce kako se igra pravi fudbal, a cak ni pomenuti igraci nisu bas nesto iskusni osim naravno Stojkovica...Volkov je tanak pozadi, veceras se videlo koliko je drvo ustvari nije bio lud Stanoje sto je forsirao vise Lazevskog nego njega.....kad bih samo znao da ce ovi mladi igraci ostati na okupu bar jos dve sezone ne bi me brinuo ovaj poraz ali...naravno da ce ih paraziti iz uprave brze bolje utopiti i to verovatno vec narednog leta (a mozda i proleca sa njima je sve moguce)...pre svega mislim na L. Markovica i Ninkovica a i ostali bi im se brzo pridruzili...
            Jedini igraci koji su sposobni da igraju evropu, a kad kazem sposobni mislim na ove osobine: dobru fizicku spremu i iskustvo....ova dva elementa jedini imaju: Stojkovic, Ivanov, Medo (jedva) pa i Miljkovic (nmg da verujem da cu ovo nekad reci ali stvarno mislim da je konacno naucio nesto i da je sposoban za evropu jer dugo je kod nas i dosta je utakmica igrao) i to je sve...Ilic ima iskustvo ali fizicki vise nije sposoban ni za nasu ligu sto znaci da mu ni iskustvo ne moze pomoci da bude sposoban za evropski nivo takmicenja....s druge strane Volkov je fizicki dobro spreman ali je covek zelen i strasno tupoglav igrac....Vukic je mogao da udje u onu prvu kategoriju ali...ostali igraci su i fizicki nespremni i neiskusni...fiicki su nespremni jer su jos mladi, a s obzirom da su se vukli po nasim pasnjacima i da vole da splavare onda je jasno sto nisu bar jos malo spremniji..a neiskustvo ide uz njih kako god okrenes....dakle imamo samo dva izbora: da ih trpimo ili da teramo Djuru.....ako ih budemo trpeli Djura ce to iskoristiti i prodati ih...a ako oteramo Djuru...necemo oterati Djuru.....Grobari....sah-matirani smo....laku noc....

            Comment


            • pokazao je miljkovic sinoc kako je iskusan, posao decko da obidje igraca sa druge strane i tako mu uzme loptu... Rniceva kategorija

              Comment


              • Rnic doktor za njega
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Pa jes...ali s obzirom kakav je bio sad nije toliko los kao ranije...jeste Miljkovicevo lose postavljanje dosta doprinelo golu ali ne zaboravite da je covek uspeo da sutne kroz dva nasa igraca, a pritom je jedno 20 metara kruzio u sesnaesteercu...
                  Nikola Djurdjic koga smo trebali da dovedemo (covek nam se nudio, a patili bi za njega sicu - nekih 250K) dao 2 gola Twenteu....ali neee...umesto njega je bilo bolje da dodje Stefan Scepovic ljubi ga tata...Djurdjic ima drugog menadzera i nije smeo Djura da dozvoli da poremeti svoje odnose sa Ramadanijem iako su znali da je Djurdjic troduplo bolji igrac...cak je i retardirani Vermez svestan (zajedno sa celokupnim stabom pa i upravom) da trenutno vise od pola igraca u Partizanu ne zasluzuje da bude tu ali dzabe kad ih guraju tate i menadzeri...mislim, to strucni stab i uprava namerno dozvoljavaju i to naravno za saku novca....

                  Ovu vest tek sad videh: http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=648532
                  xaxaxax sta li je ovaj pio jbt....jos jedan pijanac nadmudrio Vermeza....
                  Last edited by fudbalinho; 05-10-12, 11:29.

                  Comment


                  • Nema potrebe da se brani Miljkovic,to je vec protivprirodni blud.Vecito on nesto nije kriv a kad god izadjemo u Evropu on nas ukanta,pocev od Sampdorije pa evo do dana danasnjeg.Docekao sam da Babovic ode iz Partizana(2 puta) docekacu i njegov odlazak pa makar bilo u penziju.Miljkovic nije glavni krivac za poraz ali je najveci posle Vermeza(ako pricamo samo o sportskom sektoru).

                    Comment


                    • Mozda jesam i malo preterao priznajem ali ipak mislim da je dosta bolji u odnosu na prosle sezone bez obzira sto je ponovo zasrao u Evropi....dosli smo do takve situacije da se kod takvih igraca zadovoljis i sitnicom, malim pomakom....realno, samo trosimo i ja i svi mi reci pricaju o fudbalerima i trenerima a glavni krivci zna se ko su...dok se oni ne promene kritike fudbalerima nece imati nikakav smisao...teske situacija vrv najteza u istoriji naseg kluba usudjujem se da to kazem...

                      SALE KAPITEN OBJASNIO !!!
                      http://kapiten.rs/fudbal/kapiten-ili...-odu-najbolji/

                      Konacno da neko kaze nesto u vezi toga sto nas lopovi konstanto unistavaju prodavajuci najtalentovanije igrace...
                      Last edited by fudbalinho; 06-10-12, 19:11.

                      Comment


                      • Idemo bre sad da se vratimo na prvu poziciju gde nam je i mesto!



                        Napred PARTIZAN !
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Sastav : Stojkovic - Miljkovic,Ostojic,Ivanov,Lazevski - Smiljanic,Ninkovic,Jojic,Ilic - Markec - Marko Scepovic
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Vodimo 1-0 ....uh kao lepo mirise SESTA TITULA !!!! AJMO CRNO-BELI OOooOOOO !!!! Evropa uzima ali Evropa i daje Kao sto rece sale ako nista drugo igranje u Evropi nam pomaze da u prvenstvu budemo za koplje ispred svih...Marko Scepovic ga munuo u mrezu...

                            Prc 1-1 Ma dobijamo ovo javite mi samo krajnji rezultat xD
                            Last edited by fudbalinho; 07-10-12, 16:39.

                            Comment


                            • Stojkovic slomio rame. Sledi duza pauza

                              Izdrzi Stojke!

                              Comment


                              • Steta Branice nam Petrovic , nije los ali ume da kiksne , kolika pauza mu sledi Ljubasine sta mislis 2,3 meseca ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X