Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma cim se pomene vest (nebitno dal ej stvarno istinita ili ne) da neki nas mladi talenat odlazi a da je jedva par puta zgazio travu u Humskoj meni odmah pocne da se manta u glavi i izlazi mi para na usi kao u onim crtacima Od nase fudblaske skole i njenog odlicnog rada sa mladim igracima kao i dovodjenjem dobrih igraca iz manjih klubova iz Srbije mi smo mogli danas da imamo tim: Tosic, Sulejmani, Jovetic, Savic, Nastasic, Vukcevic, Ljajic, Cleo pa i Petrovic, Fejsa, Lazovic, Obradovic.....ovaj tim bi i Vermez mogao da dovede do druge faze LS...ako nista drugo mogli smo da zadrzimo danas bar DVA igraca od pomenutih ali ne moze to kod nas da prodje...kad pocnem da razmisljam ovako u fazonu sta bi bilo kad bi bilo osecam se kao Sasa Ilic kad je promasio onaj zicer protiv Reala

    Comment


    • i 1994 da je Jugoslavija ostala jedinstvena mogla da bude prvak sveta u fudbalu jer tada ne bi mogo da joj se suprotstavi niko sem Brazila eventualno ali sta bi bilo kad bi bilo... A i ko ti garantuje da bi ponovo i sa tim timom uspeli nesto, Srbi smo brate, cudo smo mi...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Pa ako nista drugo bar bi 101% svake godine igrali LS Al jbg sad o tome moze samo da se prica....ali problem je sto se to razbacivanje igraca i dalje ponavlja i nikako da prestane...mi ne teba da kupujemo igrace za neke velike pare vec samo da zadrzavamo one koje smo doveli za saku pirinca i one koje je nasa skola iznedrila...medjutim i to je naucna fantastika pored (ne)ljudi koji nas vode i celokupnog stanja u drzavi koje omogucuje takvim (ne)ljudima da nas vode....
        A sto se tice zadnje generacije iz ex-yu...ne treba trositi reci...pa evo i danas kad bi se pravila reprezentacija od tih ex-yu zemalja nijedan trener ne bi mogao da se odluci kakav ce mu tim biti jer ima toliko kvalitetnih igraca....

        Comment


        • Svako ko se zanosi da smo mogli da zadrzimo Clea i kompaniju (nema to veze sa Djurom ili sa vlascu koja je glavna u drzavi) nije bas svestan u kakvim se vremenima zivi. Da igrate za Partizan,svi bi ste otisli za prvim parama (ko ne bi).

          Ostaje nam da se borimo za titulu,koja ce biti nasa jedino ako dobijemo oba derbija,ostalo je u ovom trenutku manje vazno.

          Ajde bre

          Jedan je...

          Comment


          • Konacno da Vermez uradi nesto dobro (jbs trenera kad za ovako nesto mora da ga hvalis).....dao sansu igracima koji su do sada najmanje igrali ili nisu uopste....

            Comment


            • Pa daje on od pocetka sansu mladima. Jojic,Dzigi,Mitra.

              4-0. Izivljavanje

              Comment


              • Svaka cast za mlade igraca
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Svako ko se zanosi da smo mogli da zadrzimo Clea i kompaniju (nema to veze sa Djurom ili sa vlascu koja je glavna u drzavi) nije bas svestan u kakvim se vremenima zivi. Da igrate za Partizan,svi bi ste otisli za prvim parama (ko ne bi).

                  Ostaje nam da se borimo za titulu,koja ce biti nasa jedino ako dobijemo oba derbija,ostalo je u ovom trenutku manje vazno.

                  Ajde bre

                  Jedan je...
                  Sunce ti... umalo se ne rasplakah... Kakva je to legenda od coveka, ne moze covek a da ga ne voli, prava dobrica

                  A sto se tice kup utakmice, Askovski bogami uvek odigra odlicno kada mu se ukaze prilika. I treba se ozbiljno racunati na Brasanca. Drago mi je sto se vratio sa pozajmice i zeleo bih kada bi dobijao malo vise minuta na utakmicama.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Vermez pred Vosu sutra

                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Vojvodina promenila trenera bez razloga, upali u losu formu tako da sutra ocekujem laganiju pobedu nego sto bi bila da nisu napravili glupost sa trenerom....mada vole ovi nasi da nas iznenade....aj sutra pobedom da dokazemo da dve zadnje petarde u prvenstvu nisu slucajnost....a posle toga gostovanje Rubinu...zjbno

                      Comment


                      • Dzigi & Ostoja
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Prvi minut a vec vodimo protiv Vojvodine! Svidja mi se mnogo sto daje sansu klincima ovaj nas Bilmez...Jojic i Ninkovic ponovo starteri...Ninkovic izrasta u pleja kakvog nismo imali jos od kad je Sale omatorio

                          Comment


                          • Kapiten! Tole lopove, dovidjenja prijatno.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Kakva golcina sunce ti poljubim KAPITEN 22
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Lagano odradjujemo Vojvodinu.

                                A Sale je doktor ove igre

                                Comment

                                Working...
                                X