Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, u nasoj zemlji, zadrzati igrace koje si ti naveo je nemoguce. Nakon jedne dobre godine, idu iz kluba.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma bilo bi moguce da je klub u privatnom vlasnistvu, gde je interes vlasnika da svoj kapital uvecava. Ovako, dok je god klub u rukama drzave, i dok istim nasim klubovima predsedavaju kojekakve frizurice bice ovako. Ja razumem da klubovi delimicno zive i od prodaje igraca, ali bas toliko, nesto ne verujem. Jel pamti neko od vas mozda da je cuo nekad TACNU cifru koju klub dobija od generalnog sponzora?
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ja sam cuo da je cifra oko 1.5m - 2m + stolice. Ali nije to sigurno.

        Comment


        • Ja ne pamtim kad je neko rekao tacnu cenu nekog transfera naseg igraca a kamo li sponzorskog ugovora....u Evropi ozbiljni klubovi zaradjuju najvise od sponzora koliko sma ja upucen...dakle pre svega mislim na klubove tipa Panatinaikos, Olimpijakos, Galatasaray, Anderleht, Seltik i slicni...talvi klubovi dobijaju mnogo novca od sponzora, a i posto su privatizovani i vlasnici ulazu kapital koji im se posle vraca bas putem sponzorskih ugovora, a sama prodaja igraca im donosi daleko manje prihode...jednostavno poenta je da uprave tih klubova rdae ZA klub, a ne PROTIV kluba i tu se cela prica zavrsava....ako ne bude privatizacije bice nam ovako iz godine u godinu...
          Inace bas sma naleteo na jednu izjavu Mitrovica u kojoj izmedu ostalog kaze:
          -Svestan je, takođe, da mora da radi i na smirivanju svog temperamenta i ističe značaj onoga što je, s tim u vezi, naučio od trenera Vermezovića.-
          ''Najkorisniji savet koji sam od njega dobio je: 'kako treniraš, tako i igraš'. Dobro sam ga upamtio'', zaključio je Mitrović.
          E ako je ovo najkorisniji savet koji je dobio od njega onda je i definitivno jasno kakva je nula od trenera Bezvezovic.....toliko smo strepili od toga da nam Milinkovic bude trener a znate li sta je taj Milinkovic za Bezveza ?? Murinjo licno verujte....

          Comment


          • Sta ce mi covek na klupi koji je do juce optuzivao Partizan za sve i svasta? Sto nije naso neki angazman u nekom klubu barem na prostoru Balkana ako je zaista toliko dobar strucnjak? Uvek je kod nas problem u samom vrhu hijerarhije, ne samo u Partizanu, svugde je tako. Ko god sedne na neku takvu visoku funckiju, pusti korene, i nedodirljiv je.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Evo cisto da vidite koliko ozbiljni klubovi u Evropi zaradjuju SAMO od sponzora (ove podatke sam uzeo iz popularne igre Football manager i verujem da su bar priblizno tacni):

              Chelsea UKUPNO zaradjuje - 70.609.994 EVRA
              Fenerbahce - 54.912.495
              Anderleht - 28.220.500
              Basel - 11.250.425
              PARTIZAN - 1.850.224

              Dakle SAMO od gomile sponzora....pritom ne racunajuci prihode od TV prava, ulaznica itd. kao i od samih vlasnika klubova koji ulazu veliki novac (pogotovo u Engleskoj...).
              Sto je najcrnje od svega klubovi sa malim budzetom tj. slicnim kao nasim poput APOEL, Maribora (koji je vcrs 3-0 dobio Panatinaikos), AEL-a itd imaju jace ekipe od nae...dakle nije samo stvar u novcu vec i u nacinu na koji vrh kluba radi...tao da obrni okreni dok lopovi ne odu mozemo samo ovako da pisemo.....eto cisto malo statistike da se vidi gde smo tj. gde nismo....

              Comment


              • Ljudi ajde da se ne zavaravamo , igra u vezi nije bila ni losa sinoc pa ni nazad , da smo imali iole dobrog napadaca tipa Kleo,Tejgo ovi bi otisli u Azerbejdzan sa 3 gola u mrezi , ne mozemo ocekivati da Mitrovic koji ima 17-18 godina resava utakmicu a sta tek reci za Scepovica Sad se treba nadati MArku ali upitnik je kako ce igrati posle povrede , sigurno ne na nivou od prosle godine bar ne jos
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Igra je bila spora...mnooogo spora...vezni red je bio dobar kad se branimo medjutim ne moze od Mede i S.Markovica da se ocekuje da kreiraju igru, a pogotovo ne od stopera....a upravo se to desilo....Mitrovicu niko nije centrirao NIJEDNOM...tacno je da je jos zelen i da ne moze da nosi na sebi ovakve utakmice ali je bolje odigrao nego sto ce S. Scepovic ikada odigrati...taj covek kad je usao ja sam prestao da se nadam da cemo iz igre dati gol....za malo Tomic da me demantuje ali...

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ljudi ajde da se ne zavaravamo , igra u vezi nije bila ni losa sinoc pa ni nazad , da smo imali iole dobrog napadaca tipa Kleo,Tejgo ovi bi otisli u Azerbejdzan sa 3 gola u mrezi , ne mozemo ocekivati da Mitrovic koji ima 17-18 godina resava utakmicu a sta tek reci za Scepovica Sad se treba nadati MArku ali upitnik je kako ce igrati posle povrede , sigurno ne na nivou od prosle godine bar ne jos
                    Ajde ne lupaj, srece ti. Koja igra u vezi, jalovi alibi posed, ja tebi-ti meni, pa ti nazad. Alo 4-5-1 protiv Nefcija? Od toga napadac koji moze samo glavom da da gol. Ne bi tu ni Kleo pomogao, on loptu moze da dobije samo ledjima okrenut golu na 23 metra okruzen cetvoricom, ostaje mu samo da je odlozi. Nemamo kicmu, nemamo taktiku, uzasno smo spori i ne krecemo se bez lopte.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Ajde ne lupaj, srece ti. Koja igra u vezi, jalovi alibi posed, ja tebi-ti meni, pa ti nazad. Alo 4-5-1 protiv Nefcija? Od toga napadac koji moze samo glavom da da gol. Ne bi tu ni Kleo pomogao, on loptu moze da dobije samo ledjima okrenut golu na 23 metra okruzen cetvoricom, ostaje mu samo da je odlozi. Nemamo kicmu, nemamo taktiku, uzasno smo spori i ne krecemo se bez lopte.
                      Mitrovic je dobio 2 itekako upotrebljive lopte za gol , obe od kapitena , jednom izgubio vreme dok je prebacivao na drugu nogu , jednom prespor pa nije dosao do nje , Kleo bi oba zabio. Kako koja igra ? Pa nisu nas nikako probili u veznom redu , ja nisam ni igrao da je dobra ,samo sam rekao da nije bila losa
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma kad bi poceli stvarno da se nabrajaju svi nedostaci mogla bi knjiga da se napise....ja evo dao bi ne znam sta samo da mogu jednu nedelju da prisustvujem treninzima Partizana...i voleo bih isto da znam kakav zivot van fudbala vode ovi nasi nedoradjeni....

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Mitrovic je dobio 2 itekako upotrebljive lopte za gol , obe od kapitena , jednom izgubio vreme dok je prebacivao na drugu nogu , jednom prespor pa nije dosao do nje , Kleo bi oba zabio. Kako koja igra ? Pa nisu nas nikako probili u veznom redu , ja nisam ni igrao da je dobra ,samo sam rekao da nije bila losa
                          Jel shvatas ti da oni nisu ni pokusali nas da probiju u veznom redu? Bez ambicije za napad. Igra nije losa kriminalna je, ja ne znam da li si ti isti mec gledao, dve sanse nismo stvorili, Bilmezovicevo ziherasenje i jajaranje, najgori trener u istoriji Partizana.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Stvorili smo jednu dobru sansu (Tomiceva u nadoknadi) i dve solidne polusanse (u prvom u nekoj guzvi i u drugom kad je Mitrovic sporo reagovao, predugo se namestao, igrac Nefcija bio blizu i uzeo loptu)....i to je sve...samo je Ilic prosledjivao napadacke paseve, a ostali su se krili od lopte..jedna situacija SVE govori - Medo sam na nasoj polovini blize centru drzi loptu i SIRI ruke ka veznim igracima (Tomicu, obojici Markovica pa i Ilicu-nije imao snage) i trazi od njih, zove ih bukvalno da pridju da im da loptu ali ovi nista....kretanje bez lopte je bilo na nivou nasih drugligasa tako da igra u veznom redu nikako ne moze da se oceni kao dobra nego kao katastrofalna jer propustiti da matiras osrednjeg protivnika koji nema zelju da napadne nije nesto sto je pozitivno vec nesto sto je katastrfoalno...

                            PS Izgleda da trener nefcija pijan vodio utakmicu http://sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=2&id=2526
                            Vermez ne moze ni pijanog coveka da nadmudri hahaahha da je bio trezan dobili bi nas azeri glat...
                            Last edited by fudbalinho; 21-09-12, 17:07.

                            Comment


                            • Pa mi 2 put po boku nismo ko ljudi prosli, tako da se centar sut na Mitrovica nije ni mogao ocekivati. Miljkovic je maher kada treba da se utupi igra po boku, bez zelje da se jednostavnim driblingom predje protivnik i uputi centar sut. Kazes da ne mozemo od Mede ocekivati da kreira igru. Tacno, ne mozemo, ali mozemo ocekivati da bar uputi iz zadnje linije jedan dobar pas ka veznjacima koji su za to zaduzeni. Debilno je i sto je Lazevski igrao u startnoj postavi umesto Volkova, koji u 90% slucajeva uputu kvalitetan sut sa boka kada mu se za to ukaze prilika.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Bezvezovic veze nema... Nije da ima na raspolaganju dream team ,ali brate ,kakvo je ono vodjenje ekipe,na sta ono lici... A njegove izjave me posebno zadivljuju.

                                Comment

                                Working...
                                X