Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomicu je povecan ugovor tj plata tako da cisto sumnjam da ga planiraju prodati , lepo sam ja rekao da od onog transfera u Dnjipro nece biti nista Medo ce isto ostati , ne znam da li je neko primetio kada smo prosli koliko je znacilo za Kamaru s obzirom da je stranac As je veliki
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by fudbalinho View Post
      Ne verujem da ce prodati Ivanova...prodat ce Meda i Tomica...
      Ivanov 100%. Istice mu ugovor na leto. Zato je doveden levonog stoper.

      Comment


      • Jel' mora gamad da proda sve sto valja
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jesi siguran? 32000x recimo 8 evra je oko 250k evra...Tesko ce Djura to da plati.
          Pa i ne placa Djura nego sponzor.

          edit:Prodace svakog igraca za koga stigne ponuda,nemoj da mislite da ce Djura da odbije od nekog pare.
          Last edited by Layzick; 14-09-12, 15:03.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Pa i ne placa Djura nego sponzor.
            Zaboravio sam

            Dobro je onda...

            Comment


            • Ivanovu i Medi istice ugovor na leto...
              Dok je za Medu pominjan produzetak ugovora, cak su mu davani i neki rokovi ali za sada od toga nema nista(ne verujem ni da ce biti), Ivanova po tom pitanju niko ni da spomene.
              Tako da ce obojica na zimu otici za neke smesne pare, sto je steta jer nam je Medo najbolji igrac, a Ivanov je u najboljoj formi od kada je dosao...

              Comment


              • Nama stolice ciganima autobus.

                Comment


                • Nadam se da ce Ivanov da potpise uskoro inace ako on ode sledece leto ponovo problemi sa stoperima i to jos veci.,..mmcu im lopovsku jbm...
                  Inace ovaj logo sponzora na dresu bi bio lepsi da je uradjen u crno-beloj nijansi a ne ovako zuto-plavo i belo...izgleda dres nekako saren sa ovim...al nema veze posle svake utakmice igraci ce d'idu ispred prodavnice na LAV pivo
                  Last edited by fudbalinho; 14-09-12, 15:20.

                  Comment


                  • Steta samo sto nije Jelen

                    Comment


                    • Logo Jelen piva ce da bude na ledjima da pravi balans i spreci pad ravnoteze

                      Comment


                      • Comment


                        • Kako cemo da ga napunimo u Cetvrtak , Nefci ni svestan nije koga ima na golu

                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Da ne napuni nas grande Wobay.

                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ne mozemo mi nijednu normalnu ekipu da napunimo,daj Boze da pobedimo pa makar njihovim autogolom.

                              Comment


                              • Tacno smesno je nadati se da mozemo neko apsolutno da nadigramo i razbijemo...samo je bitno da pobedimo bilo kako pa makar celu utakmicu ne presli centar samo da kad ga jednom predjemo damo gol dupetom, kolenom, ramenom nebitno i da uzmemo 3 boda...Nefci je jaci od Tromsa ali je slabiji od AEL-a i to nam je jednostavno najbolja sansa da osvojimo 3 boda....

                                Comment

                                Working...
                                X