Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezvezovic najavljuje Mitrovica u prvih 11....takodje kaze da ce da pruzi jos jednu sansu Zabiji....Zabija ce da da gol ako bude igrao ma ubedjen sam....prolazimo ove videcete ali sad stvarno nema vise prostora za kalkulacije dosta smo pretrpeli od Genka Samroka i AEL-a....ovi su gotovi, a jos im brani treci golman

    Comment


    • Drugi golman im brani , oporavio se ;) Ali to je sasvim nebitno , branio je i Genku 3. golman prosle godine(Keteles) pa znamo kako smo prosli
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jos bolje ako je drugi golman koji se tek oporavio...stvarno mislim da je to mnogo bitno posto igrac koji je tek oporavljen ne moze bas da pruzi maksimum...

        Comment




        • Trogodisnji ugovor je u pitanju

          Comment


          • Dobrodosao u klub majstore

            Da je dosao malo ranije mozda bi bilo bolje ali ako izbacimo jetije bice super Veliki dogadjaj veceras , moramo ovo dobiti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • TAKO JE BRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Apsolutno zasluzeno. 3-0 je trebalo da bude!

              Svaka cast momcima,stvarno su izginuli.

              Ivanov,Miljko,Vova,Sasa,Medo,Kapiten,Mitra i svi ostali

              Comment


              • E OVO JE VEC NESTO SVAKA CAST SVIMA TRUDILI SU SE MAKSIMALNO

                Comment


                • Svaka vam cast na prolazu,ovako je najsladje

                  Eto MVP nek proda bubreg i nek ide u Milan da gleda dva voljena kluba
                  Last edited by AK47; 30-08-12, 21:50.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ljudi, cestitke... Sigurno ce dosta znaciti Vermezu i igracima za nastavak sezone, skinuo se veliki teret sa pleca.
                    Jbg nama se nije dalo, zamalo da imamo dve ekipe u Evropi
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • TO BREEE !!! ali uh, uh, uh....kakvo je ono treniranje zivaca bilo...precka, zicer, lopta ide po liniji, korner i Ivanov ga umulja...ali mislim da smo zasluzili tu srecu....vidi se da su igraci pucali od pritiska ali ipak izdrzase nekako, usrali se zivi....tu je novi stoper koji ce nam sigurno znaciti, moral se pdoigao i sad moramo ozbiljnije da se pripremimo ako mislimo da otkinemo bar bod u ligu evrope....

                      Comment


                      • Djuro lopino samo dovedi jednog ofanzivnog veznog i nista vise ne moras da radis pola godine.

                        Comment


                        • kad sam ovo prezioveo zivecu sto godina jos su mi u glavi ona precka pa stativa pa zicer onda ga utera ivanov i na kraju onaj slobodnjak za njih u 92 min
                          samo kad smo se mi plasirali u le a sad djuricu da vidimo neko pravo pojacanje
                          u koliko je sati sutra zreb
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Mislim da je zreb u 1.

                            Comment


                            • Jedino sto nisam mogao da shvatim je sledece: neki nas igrac ima loptu, a ovi oko njega setaju kao da ne zele da je prime...usrali se...ali proslo je odlicno.........mada se jesu trudili pogotovo posle datog gola su igrali agresivno ali losa taktika, prespora igra....ovo bi svaki ozbiljan protivnik kaznio...nadam se da ce nam pasti najjaci moguc zreb i po imenima protivnika i po kvalitetu protivnika jer bolje je ovako...jebes vise razne neke anonimuse koji igraju ko nenormalni.....zreb je u 13h prenos na rts...
                              Zelim Inter, Bilbao i AEL !!!! Kad nismo mogli u LS hajde bar da je koliko toliko dozivimo na drugi nacin..znacice nam....
                              U TRECEM smo sesiru ;)
                              12121.jpg
                              Last edited by fudbalinho; 31-08-12, 00:04.

                              Comment




                              • Ikona Partizana!






                                Tuta Srbenda

                                Comment

                                Working...
                                X