Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportal javlja da smo potpisali Sretenovica.

    Comment


    • Kaki je Sretenovic?

      Comment


      • Los je...
        Igrao u radu pre 5-6 godina...bio prosek
        Ali mu je teca Ranko Stojic, uvalio ga sportingu, napunio mu dzepove
        Cudi me da ste ga uzeli

        Comment


        • Nikad on nije igrao za Sporting.

          Po nekim informacijama od prijatelja iz Slovenije dobili smo dobrog igraca.

          Comment


          • Pa nije igrao...sedeo na klupi dok ga nisu prodali
            Igrao je u rumuniji
            On je bio jak, borben...ali bas los tehnicar....
            Videcemo

            Comment


            • Pa nije ni to tacno. Sedeo je na klupi u Benfici. Tamo Ranko nema veze.

              Na klipovima (koji naravno nisu merodavni) u 90% vremena pokazuju njegovu tehniku

              Videcemo kakav je igrac posle 2,3 meseca. Ja mislim da ce biti dobar

              Comment


              • Ok. Ja kolko pampim otisao u sporting - moguce da gresim
                Sreten se zvao, 190cm ..valjda na istog mislimo
                Videcemo...mozda nesto i uradi

                Comment


                • Kazu ljudi da je sasvim ok igrac...

                  Mislim da ne treba jos otpisivati Stefana Scepovica.Bio je sasvim dobar u Izraelu pa moze i kod nas.Mozda decko samo nije u formi...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Kakav je da je sigurno je bolji i od Miljkovica i od Ostojica....Ostojic mozda ima potencijala ali trenutno nije za prvih 11 pogotovo sad kad se oporavi jer je pauzirao....

                    Comment


                    • Originally posted by Momchilo View Post
                      Ok. Ja kolko pampim otisao u sporting - moguce da gresim
                      Sreten se zvao, 190cm ..valjda na istog mislimo
                      Videcemo...mozda nesto i uradi
                      Jeste,to je taj Ali prilicno sam siguran da nikad nije bio u Sportingu.

                      No nebitno. Vazno je da smo doveli domaceg igraca na poziciji na kojoj nam je bilo prekopotrebno pojacanje.

                      Comment


                      • http://en.wikipedia.org/wiki/Sreten_Sretenovic

                        U Benfici je bio,u pravu je Ljuba.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Neki insajderi govore da smo doveli Bozinova na jednogodisnju pozajmicu. U kakvom god da je stanju,on je klasa za sve ostalo sto imamo napred.

                          Ali da sacekamo jos malo

                          Comment


                          • Nisam za pozajmice(Djura ce opet o otkupu za 2 mil na leto) ali svakako je daleko bolje od onoga cime sada raspolazemo...
                            Ne znam zasto nisu jurnuli na Abu-a ako je vec tacna ona prica o 300 000...

                            Comment


                            • Dobro je , resili smo pitanje stopera , kakav god da je , losiji od Miljka ne moze biti sve i da hoce. Ako je istina za Bozinova i to je odlicno , klasa teska za sve nase napadace makar s 1 nogom da igra ponovo bi pre dao gol nego ova nasa 12-ka
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Da li je neko registrovan na juznatribina.net , ako jeste postoji li sansa da mi posalje pozivnicu da se i ja registrujem
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X