Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartsport.com/vesti/ur...-je-partizanov
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Ja imam informaciju da je ovaj teski Hrvat i da nema sanse da ce zaigrati za neki srpski klub , mozda dezinformacija ali eto videcemo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sta je bre ovo, svi neke razlicite informacije Ma Djura je legenda. Uzimamo 6. titulu sa 29 pobeda u prvenstvu i jednim porazom od Donjeg Srema
        Last edited by colke995; 22-08-12, 16:44.
        sigpic

        Comment


        • Jeste slusali pressicu Vermeza u Norveskoj zvanicnu sa Saletom Ilicem , pratite pogled Sase Ilic u pm , bukvalno pogled govori : ,,sta baljezga ovaj,, , valjda je nismo prodali iako sve sluti na to u 3 lepe
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ja sam uverena da dobijamo sutra ove, videcete kad Babinjo dadne gol.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Ja sam bio veci optimista pred Ael ali jbg Ael pobedi Anderlehta, samo mirno mogu se dobiti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Bitno je da ne mracimo jer to uvek radimo, jeste da se svasta desava u klubu i oko njega ali to je nas Partizan, sutra idemo na pobedu <3
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Bitno je da ne mracimo jer to uvek radimo, jeste da se svasta desava u klubu i oko njega ali to je nas Partizan, sutra idemo na pobedu <3
                  Slazem se. Situacija je gadna, ali stvarno je i previse mracenja.

                  Comment


                  • Ja sam bila jedna od onih koja je mracila najvise ali sada je vreme da se to menja, ako ne veruju najverniji navijaci u svoj tim onda ne znam ko ce drugi verovati.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • To, takve najvijacice nam trebaju

                      Comment


                      • Kao i pred dvomec sa Ael-om sto sam napisao,mi tamo moramo da postignemo minimum jedan ako ne i dva gola da bi prosli.In Ilic we trust!

                        Comment


                        • Ako Vermez postavi njegovu klasicnu bunker taktiku, i budemo cekali na neke polukontre-kontre, mozemo lagano da dobijemo sa 0-2. Ako bude glumio ludilo i mi budemo vodili igru padamo lagano.
                          Svakako dvojku na 2.9 ne treba ispustiti...

                          Comment


                          • Ma nema sanse da Vermez napadne,igracemo sa jednim napadacem i dva zadnja vezna,u principu tako i treba,samo je izbor igraca problem.

                            Comment


                            • Ma samo da ne pravimo glupe greske pozadi tj. da zadnja linija bude smirena i sigurna....u tom slucaju cemo se lepo provesti...vec ce se veceras videti koliko nam je nedostajao Medo ;) Ocekujem 0-0 ili 1-1...prvi cemo dati gol...

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Ma nema sanse da Vermez napadne,igracemo sa jednim napadacem i dva zadnja vezna,u principu tako i treba,samo je izbor igraca problem.
                                Tako ce igrati sigurno, nego treba njima dati loptu, pa neka se oni snalaze sa njom. Ne stoje oni takticki dobro kao npr. Kiprani a o fizici da ne govorimo...

                                Comment

                                Working...
                                X