Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fudbalinho View Post
    Prvo su Zvezdu bacili namerno u dugove a sad to isto rade sa Partizanom ;) a zasto??? zato sto su lokacije na kojima se nalaze stadionu vecitih fenomenalne i to lopovcina Miskovic sa ostalim krvopijama hoce da iskoristi....zato upadamo u dugove, stadioni ce da nam odu po hipoteku...drzava ce da nam napravi nove na drugoj lokaciji i to je to ;) taj plan imaju.....najbanalnije objasnjeno....
    Stadion nije u vasem vlasnistvu. Nemaju sta da vam ukradu.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • U vlasnistvu je sportskog drustva ;) svejedno na njemu igra Partizan....a kako da ga maknu odatle?? samo ako ga nateraju da bankrotira....

      Comment


      • Originally posted by fudbalinho View Post
        U vlasnistvu je sportskog drustva ;) svejedno na njemu igra Partizan....a kako da ga maknu odatle?? samo ako ga nateraju da bankrotira....
        U vlasnistvu je vojske.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Vermeze,sve ti jebem. Donji Srem te pobedio

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Vermeze,sve ti jebem. Donji Srem te pobedio
            Nema veze kidacete nije to problem...ja se bijem po glavi ko igra PLS. Eeeeeej Pecinci alo Pecinci pise ljudima na dresu Pecinci i mesto nema 3000 dusa. Moram da se selim kad lopovi iz Kraljeva nece nista.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Vermeze,sve ti jebem. Donji Srem te pobedio
              Od trenera koji je igrao takticki skoro besprekorno, mogao da se nadigrava sa svakim, protiv svakoga da stvori 3-4 sanse, da primenjuje pravu taktiku u zavisnosti od protivnika, menja formacije i sve ostalo spao je na ovo. Sada je i od Stanoja gori.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Od trenera koji je igrao takticki skoro besprekorno, mogao da se nadigrava sa svakim, protiv svakoga da stvori 3-4 sanse, da primenjuje pravu taktiku u zavisnosti od protivnika, menja formacije i sve ostalo spao je na ovo. Sada je i od Stanoja gori.
                Izgleda da mu se sprema otkaz

                Treba ga pustiti do zime bar,da pokusa da se izvuce.

                Comment


                • Ako ispadne od ,,Trumsa,, mora dobiti otkaz , u ligi nas moze svako voditi a licno bi volio da ako ispadnemo da dodje Vuk Rasovic
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ako ispadne od ,,Trumsa,, mora dobiti otkaz , u ligi nas moze svako voditi a licno bi volio da ako ispadnemo da dodje Vuk Rasovic
                    Mislim da nemamo teoretske sanse da prodjemo Tromso.

                    Comment


                    • A govorili ste da cemo Moldo rutinski ako dobijemo a sad se plasimo Tromza. Ne budite smesni , ovi su veci amateri od Samroka sto se fudbalskog znanja tice
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        A govorili ste da cemo Moldo rutinski ako dobijemo a sad se plasimo Tromza. Ne budite smesni , ovi su veci amateri od Samroka sto se fudbalskog znanja tice
                        Zapamti sta si rekao.

                        I da ispadamo i mi i vi, prosto nam je fudbal u takvom kurtonu da nema ni razloga nervirati se.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pa majku mu Boziju jesmo li Partizan ili nismo , sve i da Zvezda igra protiv Tromza pa donekle i Vojvodina rekao bih da je apsolutni favorit , treba da se bojimo tima koji se bori za opstanak u Norveskoj , jel' ovo skrivena kamera ili ?

                          Igramo ocajno sto jeste jeste ali ako se ne trgnu i ako od ovih ispadnemo mogu svi ladno kolektivno kopacke o klin
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Nista nije kontraproduktivnije od tih gluposti: Mi smo Partizan! Mi smo Zvezda! Pa sta, treba neko da se plasi? Mi smo sada eventualno favoriti protiv azerbejdzanskih ekipa, sve drugo je cupavo, izjednaceno ili su drugi favoriti. Ne treba se zanositi.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              A govorili ste da cemo Moldo rutinski ako dobijemo a sad se plasimo Tromza. Ne budite smesni , ovi su veci amateri od Samroka sto se fudbalskog znanja tice
                              Vidi se da nisi upucen. Za par dana ce ti sve biti jasnije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Izgleda da mu se sprema otkaz

                                Treba ga pustiti do zime bar,da pokusa da se izvuce.
                                Vidis da ga boli kurac, sedi na klupi kao kip ne pomera se. Daje tu neke demagoske izjave, igra sa formacijom za koju nemamo igrace, dobio pare od Milije i boli ga.

                                Darko Milanic je dovoljno dobar da nas vodi ali taj covek nece u Partizan dok je ovakvo stanje. Ne pada mi niko na pamet vise. Mislio sam da Vermez moze nesto zbog onoga od ranije, nema nikoga jednostavno. Nikolic bi mozda nesto mogao ali cim se vratio kod Stojica posle onoga, znaci da bi sa ovima jos bolje saradjivao i uz finu kintu bio bi njihov ker.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X