Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije se jos oporavio od posta retard,Lovre,Knezevic i Zabija su se odlicno pokazali kao pojacanja.

    Comment


    • Zabija a Donji Srem kadar nevera
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Nije se jos oporavio od posta retard,Lovre,Knezevic i Zabija su se odlicno pokazali kao pojacanja.
        Kakav post bolan , pa ono bi dete od 5 godina zabilo , smejurija na startu sampionata... Poruka za navijace suprotnog tabora da izadju iz teme , vas je BSK oladio 0:3 na Marakani
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Kakav post bolan , pa ono bi dete od 5 godina zabilo , smejurija na startu sampionata... Poruka za navijace suprotnog tabora da izadju iz teme , vas je BSK oladio 0:3 na Marakani
          Bole me tuki, ne vredjam nikog. Smejem se ovom debilu. Zabiju na avatar
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Smej se u vasoj temi ili JSL temi , nemoj nasu spamovati
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mikula smiri dozivljaj leba ti.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Bole me tuki, ne vredjam nikog. Smejem se ovom debilu. Zabiju na avatar
                Evo da se smejes jos malo



                ------------------------------------------------------------------



                Spoiler
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Partizan ole ja ludo volim te! Djuro ostani!

                  Comment


                  • Jedan pametan covek nedavno rece: "Ispascemo iz lige kad Sale batali." Danas jasno kao dan.

                    Jedina pozitivna stvar iz ovog meca je sto izlomismo firmasima stolice na istoku.

                    Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!
                    sigpic

                    Comment


                    • Umesto da dizemo moral pred kako Vermez kaze Trumso mi gubimo od Srema
                      Ista slika kao prosle godine pred Samrok , samo prosli deklasirali Pazar pa pukli od Slobode i onda dosao Samrok a i tada bilo 2:1
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Umesto da dizemo moral pred kako Vermez kaze Trumso mi gubimo od Srema
                        Ista slika kao prosle godine pred Samrok , samo prosli deklasirali Pazar pa pukli od Slobode i onda dosao Samrok a i tada bilo 2:1
                        Dobijamo Tromzo i bice sve ok, nemoj da se sekiras

                        Comment


                        • Iz tvojih usta u cije oces usi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ma nema sanse da prodjemo Tromso,pogotovo sto jos Ilic ne igra.Gledajte kako se prodaje titula,ako do sada niste bili u prilici ovako ocigledno da vidite,sad sedite u prvim redovima.

                            Comment


                            • Iskreno za Evropu me bas zabole vise samo mi je bitno da opet osvojimo titulu ako uopste uspemo....mozda mislite da sam paranoican i pristrasan ali ovo ako nije bilo namesteno onda smo stvarno zreli za cirkus...onaj Miljkovic je sigurno neka krtica...nemoguce je da covek pravi stalno onakve greske, a da to ne radi namerno....znaci prosto je nemoguce....nasi treneri su svi pickice osim STANOJA....jedini je imao muda da se pobuni i digne glas...nama treba trener koji ce da uvede stravicnu discplinu i da ih tretira kao volove pa ako se nekom od igraca to ne svidja odma teraj govno napolje !!! Nego....stvar je u tome sto ova uprava nece da dovede nekog takvog jer radi protiv Partizana...tako da dok ne odu bice jos dana kao sto je ovaj.....

                              @Layzick
                              Upravo to...kratko, jednostavno i tacno.....

                              Comment


                              • Jedan mec izgubite i odmah namesteno prvenstvo aooooooooooooo
                                Razbijate.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X