Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Idemo dalje...

    Comment


    • Originally posted by fudbalinho View Post
      Vermez oterao Vukica sa treninga.....ne trenira vise sa ekipom....kao sto jedan upuceniji clan sa foruma Partizan.net kaze pocinje raspad sistema....gmizavci iz UO namerno destabilizuju klub ne bi li na kraju bio 2 na tabeli...jer nije u sveopstem interesu da Partizan bude prvak 6 puta za redom....

      PS evo jedan zanimljiv tekst sto se tice fizicke pripreme nasih fudbalera....zasto su inferiorni i zasto tek kad odu iz Srbije postanu stvarno fudbaleri....
      http://www.supergym.org/treninzi_sportisti.htm
      Prvo saznaj ko je osnovao, ko vodi i ko finansira Partizan.net pa onda mozes da sam zakljucis vredi li ikada da udjes na isti.

      Comment


      • veceras protiv bsk sigurna tri boda
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Prvo saznaj ko je osnovao, ko vodi i ko finansira Partizan.net pa onda mozes da sam zakljucis vredi li ikada da udjes na isti.
          Zasto ? Ko ? Nije valjda da je i to mesto zatrovano necim anti-grobarskim ??

          Comment


          • Taj forum je merodavniji sa informacijama nego bilo koji drugi.

            Comment


            • Vode ga ljudi iz dijaspore koji veze nemaju sta se desava kod nas, i male bebe znaju da se tamo pise ono sto Nenad Bjekovic kaze. Evo ga ispod mene ljubitelj lika i dela Partizana zvanog dva za dva. Znas ne odgovara mu sto smo prvi 5 puta zaredom vise voli da igramo 2 za 2 sa ganima. To je lepse.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Taj forum je merodavniji sa informacijama nego bilo koji drugi.
                Koliko sam ja upucen, na tom forumu su posle odlaska Stanoja i Krleta vrteli pricu kako je Mutavi gotov, dolazi Bogicevic najkasnije do juna, ima vecinu, donosi najmanje 5 miliona u klub...

                Pouzdani ko sportal i sportske.net.
                sigpic

                Comment


                • Jbm li ga....ja mislio da je to jedno od retkih "nezagadjenih" mesta....

                  Comment


                  • Originally posted by fudbalinho View Post
                    Jbm li ga....ja mislio da je to jedno od retkih "nezagadjenih" mesta....
                    Jedino nezagadjeno mesto ti je glava. Sve ostalo je nesto sto nekom odgovara, prikupi sve sam zakljuci i to ti je to.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Vode ga ljudi iz dijaspore koji veze nemaju sta se desava kod nas, i male bebe znaju da se tamo pise ono sto Nenad Bjekovic kaze. Evo ga ispod mene ljubitelj lika i dela Partizana zvanog dva za dva. Znas ne odgovara mu sto smo prvi 5 puta zaredom vise voli da igramo 2 za 2 sa ganima. To je lepse.
                      Nemoj siriti dezinformacije,kakav crni Bjekovic i partizan.net

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Nemoj siriti dezinformacije,kakav crni Bjekovic i partizan.net
                        Ja znam ono sto znam, ti ako znas nesto drugo ti napisi, imas pravo.

                        Comment


                        • Ma kako god to ionako nije bitno...sitnica u odnosu na sve ostalo...
                          Inace... http://www.vesti.rs/Gr%C4%8Dka/Rus-k...nski-PAOK.html ......Braca dobila spasioce, a mi i dalje "kuburimo sas budzeti"....

                          Comment


                          • Ovaj trener Tromza najavljuje pobedu , na sto smo spali da ja Tromzo uveren da ce nas proci Jos samo fali da ce tako biti pa da prestanemo da se nerviramo zbog pojedinih.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Koliko ima istine u tome da ako dodje do privatizacije uzima nas niko drugi do Zekan?
                              sigpic

                              Comment


                              • Izbacili ljudi Metalurg, bili vicesampioni u Norveskoj ligi koja nije uopste slabije od nase, a mozda je i jaca, tako da ne treba biti uopste samouveren. Ako izvucemo tamo pozitivan rezultat, onda cemo verovato proci. Ako izgubimo, kraj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X